Isti slucaj ispred tunela "cafe" ulaz u dobre vode,neki dan je pukao kardan na kamion od komunalnog na spust prema zaljevu,izgleda nisu dobro oprali,bjese udes,neka se astra malo nize od udesa usprevrcala...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ljudi polako te nocas...
U zivot nisam vozio na klizaviju podlogu...Izgleda sve ulje i prasina izbija iz asfalta, kao po ledu se vozi...
Naprijed nove uniroyal rainsport 3, pozadi zimske, udjoh 40 na sat u kruzni kod atlasa, poprijeci me, bukvalno sam dva citava kruga odvozio poprecke samo dodavajuci i oduzimajuci gas(prednja vuca)
Izlazim iz kruznog, put delte, bmw zavrsio na ostrvo zadnjim krajem, tocak okinut...nije preletio iz suprotne strane nego jednostavno prvo zadnjim krajem uletio u ostrvo
Nikome nista srecom
Last edited by Laz; 25-07-17 at 23:53.
Isti slucaj ispred tunela "cafe" ulaz u dobre vode,neki dan je pukao kardan na kamion od komunalnog na spust prema zaljevu,izgleda nisu dobro oprali,bjese udes,neka se astra malo nize od udesa usprevrcala...
Sent from my iPhone using Tapatalk
E sto se radi nocas - sjedim kod zgrade na Zabjelo samo se cuje skripa - proklizavanja - bacanje pod rucnu.
+ najjace je kasno kad vide lezeci pa (upru) kocnicu e kad pocnu da klizaju pa se nabodu na lezeci...
----------------------------------
Laz - lose su ti te gume.
bas losa kombinacija...Jos ajde da su neke krstene zimske pozadi nego starfire...
Moracu da uzmem makar polovne dvije pozadi da montiram jer je bas nesigurno, sve preko 40 na sat i zadnji kraj ne moze da prati prednji i nije bas prijatno kad oces normalno da vozis i neces da se zajebavas
Sportivu Performance uzmi i uživaj.
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP
Na c4 stavih sve četiri sportiva performance i bas super drze...
Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Moj otac stavio na VW Sharana pozadi, vrh su. Drže isto kao i Continental CPC 5.
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP
Last edited by mur3633; 26-07-17 at 13:33.
Ja sam koristio Toyo,zaboravio sam koje tacno ali znam da su drzale i po kisu i po suvom odlicne...
Sent from my iPhone using Tapatalk
Toyo T1R ove sto ja imam - znas li kako drze > po kisi su kao po suvom.
+ na trojku nikakav sistem nemam znas li kad upaNem na kruzni ili onamo od venoma do mimija dje je sve od ulja kad se tu pokazu....
Na kruzni kod daliA 60km u kruzni i samo naglo cimnem volanom duse mi kao sve moguce sisteme da ima.![]()
65e je komad bio - pa sam morao zavrsavat popust na 50ejer 260e za 195-50/15
...........
![]()
Iste ove sam i ja imao na moju isto golf 3 i odlicno se pokazala
Sent from my iPhone using Tapatalk
Kako volim ovu V šaru.
Đe ima ove Toyo da se kupe?
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP
Ja sam se iznenadio - nisam mogao da vjerujem da gume ovako drze a auto nijedan sistem testirao sam ih po kisi kao malo ko.
Stisnem ti ga od lezeceg kod mimija i idem ti desnom trakom skroz da bolje upanem lijevo kod mase na bulevar ni da cuju + sto je kisa.
Suvisno je pricat kako drze pogotovo kad paNe prva kisa na kruzni ti upadam i drzim volan pravo i odjednom puni lijevo (sredinom vozio)
Nema nidje - narucujes ih i cekas 15dana.
Kastelana - ja cu sad da ih narucim za par dana valjace neka miruju.taman dok narucim-dok stignu-dok ih montiram eto novembar.
( najvise mi se jos svidjalo kod njih sto stite felme od trotoara kad ga primaknes ne moras se sjekirat )
Last edited by Biznismen Podgorica; 26-07-17 at 14:05.
ova V sara izgleda liejpo ali meni vizelno suzavaju gumu.... a drugo, nesto nisam siguran da je ovaj toyo bas toliko dobar koliko kazete.... imao toyo, solidna guma, ali se prije svega trosi bas bas brzo....mislim da bi duze trajale pirelli US![]()
ja jedan dan sa ovakvim gumama 84 na sat udjoh u kruzni kod Dalija, mrdnulo auto nije, te se ja vrnuh da probam 93.2 sat proc e kad mi zaplesa jado moj, sreca te je Dali zatvoren inace bi tamo na sok posao
Pa nije vazda do auta vala,malo je i do vozaca
A i nasi putevi su da te Bog sacuva
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne trose se - ustv. ne mogu da pricam o tome kad je to sve do tezine vozila - ja sam ih stavio prije 3ipo godine.
Neka traju 4mjesecakad drze kao da si zalijepljen za asfalt da ne pricam o prvoj kisi + na zebre ne baca kao da su suve.
Zbog toga kad nedje bude stani pani - ojde ti u kupus.![]()
Goodyear Eagle F1 205/60 15 (isto V šara) montirao je moj otac na Opel Omegu A 2.6i prije petnaestak godina kad su tek počele ove F1. Kako su te gume držale to je bilo za priču. Po kiši, kao po suvom. A vodena zavjesa pozadi, kao u Formule 1. Kakvi Michelini i Continentali... I bile su dosta široke.
Imao sam Uniroyal RainSport 2 215/55 16 i to je ono upravo o čemu ti pričaš. Gume su vizuelno dosta uske i mnogo ružno stoje na autu.
To je ovaj Goodyear.
Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk VIP
Last edited by mur3633; 26-07-17 at 17:16.
taj goodyear kad.se.pojavio bio je.revolucija...svako auto iz pratnje.je.moralo da ih ima![]()
Toyo T1R - ocjena za kisu 4.6 nije ni cudo sto tako dobro drze.
A vidim ocjene ljudi koji su koristili T1R sve 5 dali / njih 300.
> ja sam ih iskreno bio kupio zbog ljepote <v sara izgledaju mocno uljepsavaju auto....
e koliko se priča naslušah da gume drže na kišu ka na suvo, dok ja ne uzmem volan da probam to čudo...i svaki put bude "a to ne tako ka što ti voziš"
e jbg onda
She is only here to annoy herself!
Auuuu na kraj se sve vidi kako je doslo do ovoga.
Toyo je penis, izgorio sam ih za 15 000
There are currently 14 users browsing this thread. (0 members and 14 guests)
Bookmarks