^
but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding
Poznat sam po tome da cesto mijenjam misljenje, ustvari ne, ustvari da, tj ne ma idi u ****.
A sto je ovo moj DJuzla, imas pomamit od ovoga?![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Burzum je jednoclani norveski blek metal bend, koga cini Varg Vikernes, multiinstrumentalista.
21 godinu je proeo u zatvoru jer je ubio gitaristu benda Mayhem i spaljivanja 3 crkve.
Napravio je bio plan da pobjegne iz zatvora i ode na Kosovo da brani Srbe snajperom.
A sve se prica kako su ti skandinavci pitom , fin, kulturan narod....moooj brate. Dje ga nadje obraza ti?
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
E ne znam, al cesto ga pustim kad sam uznemiren i spusti me.
Empirium isto. Terapija...
Mene ovo dovede u red kad mi siptar u glavu dodje
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Ovo je od jucerasnjeMoras to brze malo
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
nijesam bila u lokalu, kako se moNderno kažečo'ek je ka tica, čas tamo, čas vamo
![]()
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Samo se pazi da te ko kakvom praćkom ne skine![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
cetinjske fore, a?dimUdim
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Opet sam se opijanio, ali veceras sam izostavio Hegela i Marxa, pa, valjda, necu zabudaliti kao po obicaju i mozda zaspem ka' covjek...
Sent by CDM app
/end
Nisam kriv!
Krenem da iskuliram, popijem litru vode, kad ono, medjutim, Jung iskoci na feed!!!
Je*o vas Jung, Marx is the best... 😂
Sent by CDM app
/end
Sto se orijentacije, snalazenja u prostoru tice - krenula sam u plakar, umjesto u kupatilo...
Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
Sell the Vatican, Feed the World!
Da se ja što sad pitam, bila bih na plaži.
Ja prelomih...u stvari ne ja, nego neko ko mi dodje kao andjeo.
Gojkovice, mlada Gojkovice...
There are currently 20 users browsing this thread. (2 members and 18 guests)
Bookmarks