koja je fora u Budvi sa parkiranjem kola u kanalu, i to u sred februara
![]()
![]()
https://cdm.me/drustvo/potop-u-risnu...-i-automobili/
koja je fora u Budvi sa parkiranjem kola u kanalu, i to u sred februara
![]()
![]()
https://cdm.me/drustvo/potop-u-risnu...-i-automobili/
Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.
U Kanjon Morače kod mosta u Međuriječje prije sat vremena golf 5 masakriran prednji dio. Utovariše ga na šlepu kilometarske kolone napravili...
Prije je makao tablice nego sto je iz kola izasao.
p9lite
Last edited by radza-madza; 27-02-17 at 16:11.
Kako je bilo ovome unutra što izlijeće na 0:14.
Kucnuo se Kinez sa nekim u ovaj Bejrut od dalmatinske
Sent from my 5022X using Cafe Del Montenegro mobile app
Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.
on, drugar i zena sa djetetom u ovo parkirano auto
p9lite
https://drivetribe.com/p/Xi682dhhTR6...R0CAMOLeI45Zbw
Skodilakov omiljeni umjetnik![]()
Škodilak lajka.
TAKUMI
Putovah pola sata od raskrsnice na drac do kruznog kod pumpe, jer je neka budala udarila kamion u dupe. Ja ne znam dje ovaj narod gleda...
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
nothing comes from violence and nothing ever could
Na telefon i golotinje sto hodaju trotoarom. Poyyy
TAKUMI
A mart nije ni počeo.
Koja treca? Kakvo zaustavljanje?
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
nothing comes from violence and nothing ever could
LolČina
TAKUMI
HAhahhahahhaahhha. Haos.
------------------
Nije mi jasno kako se ovo desilo?
Poginulo nedužno dijete..
Ili je kriva zena ili se rampa nije spustila ovi iz zeljeznice ce samo masinovodju okriviti i kao da nista nije bilo.
free pic
Da si pročitao cio tekst jasno bi ti bilo.
Ovaj pružni prelaz je odavno jedna od najcrnjih tačaka na crnogorskim prugama, bez rampe, sa svjetlosno zvučnom signalizacijom.
sve ja to shvatam ali kako može da vozi dijete a da ne vidi voz toliki?!
She is only here to annoy herself!
There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)
Bookmarks