e da oće metar usutja noćas čekam da počne da pada a onda sjutra gledam vjetar koji nosi
![]()
e da oće metar usutja noćas čekam da počne da pada a onda sjutra gledam vjetar koji nosi
![]()
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
Orange alarm on
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Uh, konacno, winter is here.
![]()
05.01 oko 21-22h vele da ce pas mrva snega u PG. Pa da vidimo vala..
'oće l taj snijeg, ogladnjeh!?
Sell the Vatican, Feed the World!
Evo u Virpazar snijega ima. Snijeg iznenadio putare u Januar...
![]()
One Ring to Rule them all...
Doooobra... Danas?
--------------->
<---------------
Odavde dovde...
Ilustracija samo![]()
Na Zhb ima preko pola metra i sipa ga i dalje
Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
One Ring to Rule them all...
Dajte bre jedno po metra, da se jedno 5 dana zabarikadiram u jamu i opletem po koji filmski maraton. Ima li veće sreće od toga?![]()
Ne mogu do prirode ali evo jedna iz topline doma
![]()
One Ring to Rule them all...
Vidi moj separe!
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
nothing comes from violence and nothing ever could
Svudje je pao snijeg bez u podgorickom kotlu
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Maleri.
Samo da nas ta orkanska bura sto najavljuju mimoidje nekako, a za snijeg cemo lako, makar mi na moru...
Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...
Ja odoh u šetnju s majkom...
Sell the Vatican, Feed the World!
Evo najavljuju noćas da će i u PG padat.
Kakva je situacija Pg-Ct-Bd, ima li zastoja?
Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...
Ja nesto ne vjerujem, bio sam sad vani, uopste mi nije bilo ledno.
Obicno se snijeg "namirise" noc ili dan unaprijed.
Daj Boze da se prevarim
Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
Ne moze pasti, trenutno je pet stepeni, kad padne temperatura na jedan ili nulu pojacace sjever i to je to.
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Nema snijega, sad su mi javili...
Jedino za srpsku novu ako bude sto...
There are currently 10 users browsing this thread. (1 members and 9 guests)
Bookmarks