Sto se ljutis brate nova godina je popij nesto![]()
evo ponavljam, neću 3ći put, nije meteo.co.me
http://www.weather2umbrella.com/me/v...95/0/meteogram (za ovaj možeš da mijenjaš eta2, eta i gfs model)
http://www.yr.no/place/Montenegro/Po...rica/long.html
Sto se ljutis brate nova godina je popij nesto![]()
iha, bice da nas odledjuju
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
nothing comes from violence and nothing ever could
Zima dolazi...
ja bih voljela metar snijega...pa da se popnem na Goricu dok snijeg pada, pošto sam kad je prošli snijeg pao išla da šetam cijelu noć ali na Goricu ne odoh...ali neće bit snijega biće suvi zalad i pomešćemo se![]()
Sovrenstvo tvorenija, tainstvene sile boe,
nita ljepe, nit je kada, niti od nje stvorit moe!
http://www.accuweather.com/sr/me/montenegro-weather
____________
![]()
The more things change, the more they stay the same.
Trailer za snježni Božić
![]()
The more things change, the more they stay the same.
Micev jesi to ti?
Oce li bit snijega ka prosle god hehe
Fino pada. Bice po metra do sjutraa
Jos danas i donekle sjutra fino i onda, a onda krece ludnica. Sjutra vece pocinje sjeverni vjetar, orkanske snage 6. i 7. januara, temperatura od -11 do -3, subjektivni osjecaj -27 do -15. Svi alarmi upaljeni. Panika na ulicama. Haos i anarhija.
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Ka' da će smak svijeta...aooo
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Ne bi me cudilo da bude 12 stepeni i sunce
Kakav je micev gavran pravi, dako pretecemo
Tu es mon hro!
Nije micev ovo se najavljuje ima 15 dana. Ima dobra grupa na FB : Severe weather Europe...
Mi smo na Zhb donji, uvece -25 do -30
Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
One Ring to Rule them all...
Da ako preteknemo.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
U petak i subotu ce pas, macka i polarni medjed da spavaju zajednu.
Nezapamceno nesto
Late morning analysis of temperatures across Europe reveals the arctic airmass over parts of Scandinavia and northeastern Europe, with temperatures still dropping as low as -40 C in Lapland! The arctic cold airmass will continue spreading into CNTRL European countries and Balkan peninsula through the next 2-3 days, expect a significant temperature drop by Friday! Some areas may plubge below -20 C and the southern Balkans will receive more new snow.
Meanwhile the southern Mediterranean part of Europe, including southern Iberian Peninsula, Balearic Islands, Corsica, Sardinia, Sicily and S Greece remain balmy with temperatures up to 18 C. Almost good for a relaxing day at the beach!
MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!
Bas me briga, portali javljaju da su sluzbe spasavanja u pripravnosti. Naravno, kao i uvijek.
Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
nothing comes from violence and nothing ever could
Nema sto no i na primorje sipat antifriza. Nezdrav.
Jedva cekam, dako bude dobra zima, uzelio sam se.
Last edited by _rhythm_; 04-01-17 at 17:11.
Za sada je 18 godina bilo vedro na Boić. Nadam se da ovaj put neće...
Poslato sa sjajne pisaće maine Edge x2
............ \_(ツ )_/.............
,, ada sto ce mi zimske gume kroz podgoricu,,
f6
to se mene tiče moe utrpat do guzica, nije odavno vala
Sent From My Samsung S7 using Tapatalk
There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)
Bookmarks