Page 48 of 176 FirstFirst ... 384445464748495051525898148 ... LastLast
Results 1,176 to 1,200 of 4380

Thread: Sta se igra ?

  1. #1176
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Igraj Witchera nubaro.
    A nemam života za to, trenutno sam više fps orjentisan.
    A onda bih morao, prije svega radi sebe, da i. knjige pročitam prije nego što bi počeo da igram. Za sad nisam. raspoložen ni za jedno ni za drugo
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  2. #1177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    Ljudi hitno potreban Legue of Legends Acc. Na EUW, jedan moj drugar bi kupio


    Uslovi da je 30 lvl da ima jedno 30ak heroja

    Sent from my Lenovo P70-A using Cafe Del Montenegro mobile app
    One Ring to Rule them all...

  3. #1178
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Imam ja jedan profil ali je banovan do 2125, ako drugu nije hitno bas, dao bih ga jeftino, ima jedno 40 heroja i par skinova, 9 rune page-ova i tako to.
    Salim se malo, ali su mi stvarno banovali profil do te godine, pa cu najvjerovatnije unucicima ostavit profil.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  4. #1179
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Imam ja jedan profil ali je banovan do 2125, ako drugu nije hitno bas, dao bih ga jeftino, ima jedno 40 heroja i par skinova, 9 rune page-ova i tako to.
    Salim se malo, ali su mi stvarno banovali profil do te godine, pa cu najvjerovatnije unucicima ostavit profil.
    Ti su gori od Harija

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #1180
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    11,811
    Thanks Thanks Given 
    2,381
    Thanks Thanks Received 
    2,393
    Thanked in
    1,498 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Imam ja jedan profil ali je banovan do 2125, ako drugu nije hitno bas, dao bih ga jeftino, ima jedno 40 heroja i par skinova, 9 rune page-ova i tako to.
    Salim se malo, ali su mi stvarno banovali profil do te godine, pa cu najvjerovatnije unucicima ostavit profil.
    Kako ti nece banovati najpoznati chiter na wow i na dotu.... hahahahaha

    Pisi Milijana Vako

  6. #1181
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Haxer, syka blyat
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #1182
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,844
    Thanks Thanks Given 
    1,905
    Thanks Thanks Received 
    1,869
    Thanked in
    770 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Kako ti nece banovati najpoznati chiter na wow i na dotu.... hahahahaha

    Pisi Milijana Vako
    Da si rekao na Counter pa da ti neko i povjeruje, ali dota i wow... Vidi se da pojma nemas o multiplayer igrama! :P
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  8. #1183
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    8,339
    Thanks Thanks Given 
    1,848
    Thanks Thanks Received 
    5,399
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Wargame Red Dragon

    Real Time strategija.
    Uporedio bih je sa World in Conflict ili Blitzkrieg-om.

    Postoje campaign scenariji koji mogu da se igraju u single player-u mada su uglavnom krš. Radnja se dešava u vremenskom rasponu 1975-1995.
    Postoji mogućnost za singleplayer skirmishe protiv kompjutera, i naravno multiplayer zbog kojeg većina ljudi nabavlja igru.

    Grafika je prilično dobra za RTS igru, mada se zbog prirode igre većina gameplay-a provodi "odzumirano" na veliku visinu radi praćenja jedinica.
    Postoji mogućnost i usporavanja i ubrzavanja vremena po potrebi. Mape su velike sa razdaljinom od 20+ kilometara s kraja na kraj.

    Postoji ogroman roster jedinica. U DLC-iju prošlog mjeseca su u igru dodati Finska i Jugoslavija.





    Jugoslaviji su dodati i neki prototipovi koji nisu ušli u proizvodnju kao što su tenk M-91 Vihor, Novi Avion i samohodna haubica Nora-B.
    Last edited by ASC; 18-12-16 at 02:29.

  9. #1184
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Odigrah Arkham Knight. Glavnu pricu samo. Jos mi je DLC ostao. Odlicna igra posebno za ljubitelje Mracnog Viteza. Popravili su igru tako da vise nije katastrofalan port sa konzola. Naravno prvo sam skinuo narodnu verziju da vidim da li radi sad kako treba. Ali definitivno je uzimam na Steam da upotpunim kolekciju.

  10. #1185
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,117
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    ^ Imas temu za BF1 pa vidi sa Zedd-om, mozda je stupio u kontakt sa igracima ako ih ima . Meni jedino razbija to sto bih morao na minimum da igram zbog grafike, a msm da to onda nije ista igra... No, da sacekamo popust za Novu i Bozic pa da vidimo, mozda daju neku dobru ponudu.

  11. #1186
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Danilo... View Post
    ^ Imas temu za BF1 pa vidi sa Zedd-om, mozda je stupio u kontakt sa igracima ako ih ima . Meni jedino razbija to sto bih morao na minimum da igram zbog grafike, a msm da to onda nije ista igra... No, da sacekamo popust za Novu i Bozic pa da vidimo, mozda daju neku dobru ponudu.

    Ja imam isti problem, jer imam ok konfiguraciju pa bih morao na low :/ ali me zedd proganja sa klipovima i dozivljajima pa bih se mozda i ja slomio da uzmem
    One Ring to Rule them all...

  12. #1187
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Svaki BF se, ako oces da imas competitive advantage, igra na manjim grafickim podesavanjima.

    a jbga, gledam na twitch u HD, i igrica je jebbeno umjetnicko djelo, zao mi je da je igram na low
    One Ring to Rule them all...

  13. #1188
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Pa onda uzmi GTX 1070 kao ja, ponajvise zbog BF1, i na kraj nemoj kupit BF1

    Jeste umjeticno djelo, slazem se. Ali onaj uzitak igre sa drugovima dok pricate preko TeamSpeak-a "pazi ledja", "ozivi me brzo" i taj rad.... to je najveci moguci uzitak i ne zavisi od grafike.
    Taj team play je u BF-u izraženiji nego kod CS-a po meni. Mada se igre dosta razlikuju. Ja sam recimo lik koji nije zavrsio single player kampanju ni na BF3 ni na BF4 jer me prosto nisu interesovale. Kakav god da je story, najbolji je onaj story koji PvP sam ispise.

    Nemam uslova za PC, posto gejming period mi je mid oktober - mid april i onda se ne diraju igre dok je seszona... i onda mi se ne kupuje neka zivotinja da mi stoji u paket u podrum, pa igram sa laptopa 19" imam neku nvidiu u njega i 8giga rama. Ajde eo ga zed tu vec, akko vas se okupi 5-6 jos kupicu i ja da jebe majku. Ja MP igrice igram najvise radi team playa
    One Ring to Rule them all...

  14. #1189
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Evo ovako, ima zasebna tema, u globalu bih vam preporučio da odigrate single player ovaj put, čisto da se malo naviknete na komande oružje itd.. Meni je ovo prvi put da igram neki Battlefield, malo je reći da me je oduševio, jer lično volim ww1 i ww2 tematiku.

    Vi koji se lomite da ga kupite - ako ga kupite javljate se ovamo pa da se sigramo lolol
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  15. #1190
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Vele da je sa istorijskog aspekta igra cisti promasaj, kombinacija liberalne propagande i sjw prdnjave. Tako da sp valja jedino upravo za to upoznavanje sa mehanikom igre.

    Послато са Redmi Note 2 уз помоћ Тапатока
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  16. #1191
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,693
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Da uzivate malo. moj besplatni cas za vas.

    http://mondo.rs/a967347/Mob-IT/Igre/...-download.html

    Od 2008 No1


  17. #1192
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Pao Arkham knight na 6e (Steam).

    Winter sale do 2 januara. uh
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  18. #1193
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Pao Arkham knight na 6e (Steam).
    Upravo uzeh Premium Edition za 10e.

  19. #1194
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Upravo uzeh Premium Edition za 10e.
    Witcher na oko 15e lololol
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  20. #1195
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Witcher na oko 15e lololol
    Uzmi ga. Ne zelis valjda da budes nubara do kraja zivota? Ili makar do sledece rasprodaje.

  21. #1196
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    By The Rivers Dark (Leonard Cohen)
    Posts
    2,117
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Da uzivate malo. moj besplatni cas za vas.

    http://mondo.rs/a967347/Mob-IT/Igre/...-download.html
    Medju 3 najbolje race igre ikad uradjene. Upravo se skida, hvala.

  22. #1197
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,481
    Thanks Thanks Given 
    2,074
    Thanks Thanks Received 
    3,373
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Zbilja Vanja što si me makao iz prijatelja na steam? Plakyyy
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  23. #1198
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,748
    Thanks Thanks Given 
    452
    Thanks Thanks Received 
    2,928
    Thanked in
    1,453 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Zbilja Vanja što si me makao iz prijatelja na steam? Plakyyy
    Makao sam svakoga sa foruma. Neko je bio zainteresovan da kupi moj profil pa sam prvo pripremio teren za svaki slucaj. Dodaj me slobodno opet

  24. #1199
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Zasto sam tek sad poceo Mad Max? Top zabava :-D
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  25. #1200
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Buduća Autonomna Pokrajina Boka Kotorska
    Posts
    9,320
    Thanks Thanks Given 
    1,724
    Thanks Thanks Received 
    2,379
    Thanked in
    1,098 Posts

    Default

    Kupih Overwatch sinoc na popust za 29,99... nijesam ga spava
    Ima li ga ko sa foruma, da zajedno meljemo?
    Stay salty.

Page 48 of 176 FirstFirst ... 384445464748495051525898148 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (1 members and 1 guests)

  1. Biznismen Podgorica

Similar Threads

  1. igra ga batica igra ga....
    By Proximus in forum Game Server CG
    Replies: 26
    Last Post: 26-02-07, 18:46
  2. Sta se igra?
    By Luna in forum Game Server CG
    Replies: 29
    Last Post: 11-12-05, 23:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •