Uh, Syberia... Da me sramota ne zavrsih dvojku a sad izlazi trojka. Kako lijepa avantura.
GTA5 online je prva liga nema sto, Rockstar se tu potrudio maximalno, svako malo neki update-ovi. Napravis svog lika, kupujes kuce/auta/jahte/avione/kamione i igras misije sa drugim igracima na mapi. Trke, zajednicke pljacke, onda klasicno team vs team, itd... Ima dosta modova. Problem je jedino sto ima vise onih divljih igraca kojima je cilj da te zbrisu sa lica zemlje cim te vide na mapiZato je pod obavezno imat blind auto
![]()



? Uzecu ga kad bude na 20e sad za Novu. A avantura koje se rado sjecam iz mladih dana je Fable, osvitao sam 
Reply With Quote

Bookmarks