Ne sviđa mi se, probao sam. Ne volim taj stil đe te svako malo napadaju. Volim da istražujem po mapi, a naravno i akcije da ne fali. Assasins Creed kad sam probao mi se činio taman tako nešto. Volim igre tipa Witcher 3, Fallout 4, Skyrim i tako to, đe mi je široko polje Neki lagani RPG, a može i neke brže avanture tipa AC taman.