na raskrsnici ulica Mese Selimovica, Djoka Mirasevica i Blaza Jovanovica (raskrsnica izmedju bloka 5 i 6), prije jedno 4-5 godina pala tolika kisa.... i idem ulicom djoka mirasevica ka ovoj raskrsnici, i vidim lokva na ulici kao nikad do tad....i reko, nema sto, duboko jeste ali mogu proci... prosao sam, i stao posle 10m.... citavo kuciste filtera vazduha na 159 sam napunio vode.... jasno mi je bilo sto sam uradio kad sam vidio vodu dje prebaca preko prednjeg dijela haube...




Reply With Quote


a do udara nije 



Bookmarks