Page 343 of 1010 FirstFirst ... 243293333339340341342343344345346347353393443843 ... LastLast
Results 8,551 to 8,575 of 25245

Thread: Automobilizam!

  1. #8551
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Pa skuje nego za Lexusa.
    Ja sam mislio na par kod cekovica 50e a u monte parc 36e da ne mislis da je komad.
    Jer pocev od 10e za komad pa do 30e ima kad su u pitanju diskovi.

    Quote Originally Posted by Napumpani View Post
    Pa i nije ti nešto brzo auto ako je to sto je mogao 150km/h. Auto 1900ccm + chipovano toliko da može nešto ne štima.

    Moj golf 2 DIZEL 1600ccm bez chipa i ostalih sranja (ofarbao sam klijesta u crvenu boju i dobose isto i imam 10ks vise zbog boje) nas 3 u auto naravno na auto put (nisam kreten da na nase puteve idem toliko) 160 km/h 5-om na 4000rpm, 170 na 4500rpm po ravnom. To je maximum sto taj auto moze. Ne daj boze da cacnem nesto oko menjaca ili motora isao bi 180km/h.
    Menjac mi je kratkog prenosa - svaki golf 3 tdi moze 220km ali ja ne prelazim 70-80km ajde i 90 tuda kroz grad ovo u max jednom u 5god.

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Ovo je auto Bizni a ne dizeli ti tvoji. Zamisli vozis dizel a trosi kao benzin. Ovako lijepo vozis M i cao.



    Kao Monte Carlo sija Montenegro. Sta ce se od Albanaca. Puni su kao brod. Sa druge strane zida GL, Range Rover, jos dvije s class. Sve Al tablice




    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    Ovo mi je komsija iz Petrovca moram ga slikati sjutra da izmijenjamo misljenja ja i Bitrate.
    A sto se tice dizela'benzinca i auta nesto si me zamijenio sa nekim.
    Ja da se opterecujem oko kola vozio bi najmanje nekog AMG.

  2. #8552
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,702
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    taman tako.....:cheerful:

  3. #8553
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post

    Menjac mi je kratkog prenosa - svaki golf 3 tdi moze 220km
    jedino da ga bacis iz aviona tj. ne moze ni tad jer je aerodinamican kao kontejner, s tim sto kontejner bar ima svrhu
    She is only here to annoy herself!

  4. #8554
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne moze ni 180.
    TAKUMI

  5. #8555
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Ako vi tako kazete ja cu se sloziti sa vama.

  6. #8556
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Clan Izaberi1..









    -Ako neko bude rijesio da ga zatamni zavrsicu mu smijesnu cijenu zasluzili ste toliko #NisteMiViBiloKo

  7. #8557
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    oops ja imam fabricke zavjesice

    P9lite

  8. #8558
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Keve ti imas u auto drzac za kasete?
    TAKUMI

  9. #8559
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    16,395
    Thanks Thanks Given 
    2,439
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,749 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    jedino da ga bacis iz aviona tj. ne moze ni tad jer je aerodinamican kao kontejner, s tim sto kontejner bar ima svrhu
    axaxa a, a fala ti, oplakah
    Forever young, i want to be forever young

  10. #8560
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,702
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Keve ti imas u auto drzac za kasete?
    ne bi me cudilo i gramofon da stavi....milfare to vole...

  11. #8561
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Ostavih auto kod nijemih u Tuzi, 240e prednji i zadnji branik. Sitnice baš ali oću da bude fabrika pa reko da farbaju čitav i prednji i zadnji. To je ta cijena, mislim kod ovih boljih lakirera? I dje bi moga felme sredit, sve 4? Malo su po rubovima iskrzane, nije strašno ali mi je mnogo 200e koliko su mi nijemi trazili.

  12. #8562
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    120 po braniku je masakr.
    TAKUMI

  13. #8563
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,359
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,695
    Thanked in
    5,189 Posts

    Default

    Plaćam preko računa a oni su jedina registrovana firma krštena đe se može platit regularno tako da s obzirom da je tu uračunato 19% poreza koje niko drugi ne plaća...

  14. #8564
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Da si pitao mogao sam to da ti zavrsim jeftinije da platis 100e.
    Sto se tice felmi isto i to mogu da ti zavrsim samo ne da zovem ljude i posle ti podjes opet kod nekog šestog.

  15. #8565
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Keve ti imas u auto drzac za kasete?
    Imam pogled sa Ljubovića na instagram oznaka 98 malo učili (sektor priča)

  16. #8566
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Da si pitao mogao sam to da ti zavrsim jeftinije da platis 100e.
    Sto se tice felmi isto i to mogu da ti zavrsim samo ne da zovem ljude i posle ti podjes opet kod nekog šestog.
    Za koliko možeš završiti zatamnjivanje ? Ali samo zadnja stakla, ako ima onu zelenu foliju, kao fabrička što ide na wv modele.


  17. #8567
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Plaćam preko računa a oni su jedina registrovana firma krštena đe se može platit regularno tako da s obzirom da je tu uračunato 19% poreza koje niko drugi ne plaća...
    racunaj 100eura plus pdv da taman toliko dodje i sto kazes ti makar mozes preko racuna. i ne brini ispanuce kao fabrika. ipak je to branik od petice ima ga dosta.

    oces i felme preko racuna i posalji sliku da ti preporucim jednog momka na zlaticu
    f6

  18. #8568
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    Za koliko možeš završiti zatamnjivanje ? Ali samo zadnja stakla, ako ima onu zelenu foliju, kao fabrička što ide na wv modele.
    Ima radio mi je drugu na passata 6
    Za koje ti je to auto da ga pitam (mislim procijenicu ja to) i koliko bi %

  19. #8569
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za golfa pet, koliko se stavlja fabrički na zadnja, 60% ili 40% ?


  20. #8570
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Na ova nova 50/60%

    Na ta malo starija 30 do 40%
    ------------------------------------
    Nadam se da ti nije skupo 35e - Mozda bude i 30e znaci nesto od to dvoje mislim da je korektna cijena s'obzirom da su profesionalne folije.

  21. #8571
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije vala skupo, aj šaljem ti poruku kad budem dolazio u Pg, koliko vremenski treba da mu ostavim auto ? Stavio bi tu 50%. Može li da se opere posle ili da operem auto prije ?


  22. #8572
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    Kako ti odgovara sto se tice pranja.
    Vremenski mu treba jedno sat ipo.

    Ne lijepi ti on folije kao ovi sa onim tecnim ljepilima.
    Meni je makao zadnje folije i mogao si odma da otvaras prozore bez ikakvih ciscenja.

  23. #8573
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Budva
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nego ? Oće li to biti izdržljivo kao normalne folije, da se ne desi da mi se skine kao alu folija sa sendviča .


  24. #8574
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    24,697
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    718 Posts

    Default

    A kakvi. Ne sjekiraj se ti samo ne smijes posle toga 2dana prozore da otvaras. (Ovo su ti najbolje folije bolje i od one lume kako li se zove ona je niska na trzistu)
    Tivat-Kotor taj sektor 70% vozila sto tamo vidis da su zatamnjena on ti je radio.

  25. #8575
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,407
    Thanks Thanks Given 
    63
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Vala cu kad bude plata zatamniti alfu pozadi 60%. Kad odlucim javljam ti se


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Page 343 of 1010 FirstFirst ... 243293333339340341342343344345346347353393443843 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Automobilizam!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam
    Replies: 1
    Last Post: 17-03-11, 11:57
  2. Automobilizam!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 9307
    Last Post: 17-03-11, 08:29
  3. Automobilizam i Erotika...
    By George_Clooney in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 198
    Last Post: 14-12-10, 22:24
  4. Automobilizam Oglasi
    By dobarauto in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 0
    Last Post: 21-11-10, 07:03

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •