Ja sam do jedne ure bio otkriven. Poslije sam se samo jorganom pokrio kad mi se smrzlo g*vno u meni ovako zimomornom.
Ne mogu da vam opišem ovaj spokoj, zadovoljstvo i sreću u vidu led ledenih tabana 16.7.
I da potraje!
Sell the Vatican, Feed the World!
Ja sam do jedne ure bio otkriven. Poslije sam se samo jorganom pokrio kad mi se smrzlo g*vno u meni ovako zimomornom.
Kako li su se pokocili na si dens oni mrcenici sinoc..
Full feel budva hahaha
Meni opadoše bubrezi jer mi je muka bilo da ustajem da tražim prekrivač. Još mi je ventilator radio čitavu noć uz oba prozora otvorena.
PAZITE SE ĐECO, VARLJIVA SU VREMENA.
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
jbt region je više pogodio neuspjeh državnog udara u turskoj nego organizatore istog.
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
Više ne znam ni kako se zovem. Ponekad razmišljam jesam li to ustvari - ja.
I respect your wrong opinion.
Lukaj
Kako ovo vrijeme ide tacno se nece smjet nidje zabrkat da te kakvi taksirat ne nadje
http://www.cdm.me/svijet/meridijani/...ne-na-muskarca
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Ne, kunem ti se. Vise ne smijes ni poljubit kakvih bolestina ima, a kamoli umocit.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
Ali dobro, vele da prave nekakve robote za to
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Postavih ovu sliku, ali nesto razmisljam....treba bi Sh0ne postavit ponovo ovu njegovu, ali ispod ove....nekako mi se cini da bi odrzala kontinuitet misli![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Legnem gola i probudim se sa stajlingom ka' iz nekog divljeg Afričkog ili Amazonskog plemena
Čaršav između nogu, oko kukova do glave.
Raščupana.
Samo mi koplje fali.
Nikad od mene Merilin Monro...
Sell the Vatican, Feed the World!
Ovo na radiju..naša je pesma, zar ne?
-"How long is forever?"
-"Sometimes, just one second."
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
kunem vam se...
![]()
Super je kad o pravim porodičnim vrijednostima ne zaklapaju oni koji znaju ime svakog gazde kafića, konobara, šankera...
Sell the Vatican, Feed the World!
Glavoboljam
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks