Odavno mi nije bilo žalije neku javnu ličnost, kad kažem javnu ne mislim na ove današnje ličnosti, ovaj momak svakako nije bio na taj način javan i nije živio tako.Skroman i pozitivan lik, izdvajao se iz svog ovog kiča današnjeg.
Pamtim ga iz serijala Crnog Gruje još prije 14 godina.Jedan od onih glumaca koji su samom pojavom plijenili i iznosi likove koje su glumili.
Šteta..



Reply With Quote


PopCorn

Bookmarks