Ja se izvinjavam..mogu li samo da pitam, ako nije problem..ko ste Vi?
Ja se izvinjavam..mogu li samo da pitam, ako nije problem..ko ste Vi?
Ne pada mi na pamet...
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
dobro jutro, tratincice jedne ^_^
nothing comes from violence and nothing ever could
Eo i ja poranio, blago meni.
Dobar jutar.
A moglo je i bez kise.
Et tak.
--------------------------
Do Not Disturb.
--------------------------
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Mene moj momak nije poveo na Sergejev koncert sinoć.
Ljubavni post.
Sell the Vatican, Feed the World!
Ljudi su stoka.
Da siroti Dragan Nikolic i Marinko Madzgalj ne umrijese,tacno mislim da mediji ne bi imali o cemu pisat.
Ovo ne da je precerivanje,no je8alo majku...
Fali samo jos da krenu da pisu o teorijama zavjera kako nijesu umrli,no na Kubi piju koktele.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Svi smo mi na ovaj svijet dosli tako sto nam je majka digla nogu.
Da se ne lazemo...
Ako objavim knjigu, biću prvi koji je to uradio a da nije pročitao nijednu.
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!
...And suddenly
I can not remember who I used to be
And like the rain this yearning washes over me
And all the pain I knew before is gone...
nothing comes from violence and nothing ever could
nothing comes from violence and nothing ever could
Čovjek nepomično leži ispred kladionice 'Meridian' u zgradi Čelebić na Starom.
Lokalna pijanica, svi gledaju, zaobilaze, niko da priđe. Koga pozvati?
Sell the Vatican, Feed the World!
Hitnu
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Stigla milicija.
Sell the Vatican, Feed the World!
Otrijeznise li ga Krle?
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Mrtav je, izgleda...
Došla sam kući...
Neki Đečević, koliko čuh, živi kod željezničke...
Sell the Vatican, Feed the World!
There are currently 21 users browsing this thread. (1 members and 20 guests)
Bookmarks