Meni se desilo da me u NK na trg doziva cigo,sav musav od kokica oko usta,ja se obrcem,kralj vice "Alooo,daj mi 10 eura!"
e kolko sam se smija...
kakav ce to da bude spoj glave i jastuka kad dodjem doma s rabote...
nista koma. klinicka smrt!
Na kant se bačiš i "laku noc majko"
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Majko, majko..izgleda da je došla policija..
Izgleda da je policija došla..
Majko, oli mać policiju? A?
sad će ovaj http://www.vijesti.me/caffe/zgodni-k...e-model-878676 ponovo da uzjaše planetu
viđi mu zatvorsku suzicu, na grm mu ostala
nothing comes from violence and nothing ever could
Lajkovala sam ti ja to danas, kupicu ja no ocu posebnu posvetu 😁
nothing comes from violence and nothing ever could
Krkna, kad a tebe slusam![]()
![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Ove danasnje zene kad podju u "rod" ili kod majke vrate se na fabricka podesavanja sa dodatnim updejtima!?ż
Sent from my iPhone using Tapatalk
YOU HATE ME BECAUSE I KNOW YOUR TRUTHS
MY KNOWING THIS MAKES YOU MORE PATHETIC, SORRY :devilish:
Krle, ti si ka cunami, brate![]()
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
nothing comes from violence and nothing ever could
Stranci koji uče nas jezik imaju problema da shvate kako:
1. Ubija promaja
2. Gori TV
3. Drnda vuna
4. Ganjaju papiri
5. Odvrće muzika
6. Ide po ljekarima
7. Pljunuti otac!
- Smrt fasizmu baba
- I tebi sinko, i tebi
I ja ne zna za ovo osim prvog i zadnjeg, možeš li mi dočarati?
Nikad cuo![]()
Tu es mon héro!
There are currently 14 users browsing this thread. (0 members and 14 guests)
Bookmarks