Quote Originally Posted by Mabus View Post
@Nisi mi odgovorila da li su hrišćani slobodni činiti najteže grijehe, obzirom da je to Isus svojom smrću otkupio?
Konačno si ukapirao da je hrišćanstvo prava religija.
Zgriješiš izrecituješ 2 molitve i oprošteno ti je. Samo ne znam da li ti odgovara to što nisu obećani "dječaci kao biserje čisti"


Sent from my SM-G900FD using Tapatalk