Originally Posted by Ego_and_his_own Idi i što imaš, prodaj i podaj siromasima pa ćeš imati blago na nebu." Ovo mi je jedan od dražih citata iz Novog Zavjeta (rame uz rame sa "blaženi oni koji ne vidješe, a povjerovaše" ) Ovo "podaj siromasima" se naravno ne odnosi na to da on ide i daje direktno siromašnima već se to mora preko crkve .
Last edited by Rakun; 28-02-16 at 17:47.
"Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Forum Rules
Bookmarks