Page 690 of 830 FirstFirst ... 190590640680686687688689690691692693694700740790 ... LastLast
Results 17,226 to 17,250 of 20746

Thread: Extra TV

  1. #17226
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    u mom slućaju bi bio 20 eura manji račun, ako računam Ekstra trio Maxi i t-mobile post paid račun koji mi iznosi 18 eura plus ono malo što mi obično izračunaju zbog posebnih brojeva isl....imala sam 2 f&f broja, sa kojima mi je sve bilo uračunato u oba smjera, imala sam i dopunu za dva pre-paid proja po 2 eura...180 minuta ka svim mrežama i beskonačne sms ka svim mrežama, mob net slabašan...
    Ako uzmem Magentu One XL imam sve programe kao u Maxi paketu, imam pristup pickboxu uračunato, imam fix telefonski saobraćaj uračunat kao i dosad, ali i 2000 minuta sa fixne ka mobilnoj mreži, imam jedan mobil br sa 2000 minuta u mreži, 2000 poruka, 60 min ka drugim mrežama, u koje je naravno uračunata i mreža t-mobile, tako da to skoro i ne računaj, tri dana i nemaš više....imam mob net duplo brži, imam jedan pre-paid br koji mogu da dopunim sa 2 eura....ali imam problem...
    PITANJE:
    Da li sam dobro shvatila, da moj post paid br na koji imam sve ove pogdnosti i koji plaćam 18 eura, NE MOGU da prebacim u taj Magenta ONE XL paket, nego dsamo pre-paid broj, ili da uzmem drugi broj????
    Ja danas zvah i reče mi operaterka da mogu i ja rekoh ajde da još malo razmislim, razmislih, koji će mi, ionako sms prevaziđen, viber je majka sad, ono sa drugim mrežama ionako trošim jer ne vodim računa da li zovem na telenor ili na t-mobile a svi imaju manje više i jedan i drugi i tu ih potrošim, a mogu da zovem samo 067 jes da mi je žao što tata mene više neće zvati i pisati besplatno (treba mu objasniti, a to je muka a i jedva je shvatio da mu je to plaćeno mojim računom prije nekoliko godina, ali ok, zvaću ja njega) i a odlučena zovnem, kad OPERATER (sad na nejga nalećeh) veli aaaaaaaaaaa, ne, samo pre-paid br, zasad ne može post paid br da se prebaci na ovaj paket?!?!?!?!?

    Ko je u pravu?
    Molim vas recite da je operaterka?
    Hoću Magentu ONE XL????
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #17227
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,359
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    U mom slučaju, razlika izmedju Maxi trio paketa koji koristim i ovog novog XL, jeste u tom dodatnom postpejd broju, koji ima 60 min ka ostalim mrežama u CG, 2000 min u 067 mreži i 2000 poruka ka svim mrežama u CG. Na jedan pripejd imam dopunu 2e, po želji (do sad bilo na dva pripajda).
    E sad, ako krajem februara uzmem taj paket i uz njega hibridni ruter, onda se brzina neta pojačava više nego duplo, što nije zanemarljivo.
    Naravno, novi paket, novi ugovor... I onda još dvije godine sa Telekomom, ko "Mala nevjesta", nikad kraja...
    poruke su SAMO ka 067 mreži...danas mi operater koji mi je snove srušio i to rekao ako me nije slagao...a voljela bih
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #17228
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,450
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Samo novi postepejd broj ili pripejd da prebaciš, već postojeći ako imaš. I ja sam isto pitao, jer imam takođe postpejd broj kod njih.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  4. #17229
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Je li moguće da su to uradili? Da ne može postojeći broj.
    Mada mojima to dosta smanjuje mjesečni račun. Recimo 38 eur Trio plus sestrin smart 25 eur plus 5 eur internet plus 3 eur sms paket. Ukupno 71 eur. Ovako 36 eur Magenta i u njo jedan postpaid broj sa svim pogodnostima, svoj sa smart 25 prebaci na smart 5 i u tom paketu ima sve, 36 plus 5 je 41 eur.
    2000 sms piše ka svim mrežama na ne 067.
    Vala sa ovim novim brojem ga u..aše.

  5. #17230
    Join Date
    Feb 2008
    Posts
    8,145
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    579
    Thanked in
    338 Posts

    Default

    Ne piše da je 2000 sms-ova ka svim mrežama, nego u mreži

    http://telekom.me/magentajedan.nspx

  6. #17231
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    814
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Generalno, moze i postojeci mobilni broj da se prebaci u magentu, ako nije pod ugovorom za telefon ili rate. Ovo za rate ce biti brzo rijeseno.

  7. #17232
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,314
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Je li moguće da su to uradili? Da ne može postojeći broj.
    Mada mojima to dosta smanjuje mjesečni račun. Recimo 38 eur Trio plus sestrin smart 25 eur plus 5 eur internet plus 3 eur sms paket. Ukupno 71 eur. Ovako 36 eur Magenta i u njo jedan postpaid broj sa svim pogodnostima, svoj sa smart 25 prebaci na smart 5 i u tom paketu ima sve, 36 plus 5 je 41 eur.
    2000 sms piše ka svim mrežama na ne 067.
    Vala sa ovim novim brojem ga u..aše.
    Who let the dogs out

  8. #17233
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Niđe ne nađoh nešto vezano za ugovor.
    Zna li se na koliko će morati da se potpiše ugovor?

    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  9. #17234
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,450
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Najgore od svega, i jedino što me koleba, jeste činjenica da nisam siguran da li će i kad će optika doći do mene... Da znam da će u dogledno vrijeme, nekih godinu dana npr, ostao bih kod njih. Mada, ni ovi hibridni ruteri nisu loši tj. njihove mogućnosti. Ako je tačno da omogućavaku 20Mb, onda je to više nego solidno za naše uslove.
    Takođe, bilo bi fer da daju ugovore i na godinu dana, ne samo na dvije. Onda se ne bih razmišljao. Dvije godine je previše.
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  10. #17235
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,033
    Thanks Thanks Given 
    46
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Hm... Vaze li family&friends brojevi na ovoj Magenti?

  11. #17236
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    281
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    Najgore od svega, i jedino što me koleba, jeste činjenica da nisam siguran da li će i kad će optika doći do mene... Da znam da će u dogledno vrijeme, nekih godinu dana npr, ostao bih kod njih. Mada, ni ovi hibridni ruteri nisu loši tj. njihove mogućnosti. Ako je tačno da omogućavaku 20Mb, onda je to više nego solidno za naše uslove.
    Takođe, bilo bi fer da daju ugovore i na godinu dana, ne samo na dvije. Onda se ne bih razmišljao. Dvije godine je previše.

    Mene taj ugovor jedino koči.
    Ako je 24 mjeseca, onda je to previše...


    Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  12. #17237
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Kakvi pilicari!! Pih!!!
    2000 u mrezi, je li moguce to!
    Nikad nista dobro od njih, gadno.
    Nista, ipak cu sestri preporuciti M Box

  13. #17238
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    @djiha Ne, jer ti daju 2000 min ka svim 067 brojevima( mada su mogli staviti kao Telenor 5000min u mrezi).

  14. #17239
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    Postpaid 2000 minuta ka fiksnoj i mobilnoj mrezi

  15. #17240
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    814
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    86
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    znaci nije 2.000 minuta u mrezi koju imate sa familijom firmom i sl.
    vec 2.000 minuta i SMSova u 067 mrezi

  16. #17241
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,616
    Thanks Thanks Given 
    1,095
    Thanks Thanks Received 
    651
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    I ne samo to... već, ako je to tačno, a nadam se da nije, pa će me demantovati, da se prvo troši 60 minuta, namijenjenih svim mrežama i za razgovor unutar tmobile mreže pa tek onda 2000 minuta ka ostalim mrežama. Što znači da ako prvih 60 minuta u mjesecu potrošite na tmobile više nemate džabe prema drugim mrežama. Iskreno se nadam da sam u krivu

    Na stranu tcom cake, ovo nije loša ponuda i valja je razmotriti...

  17. #17242
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    6,602
    Thanks Thanks Given 
    1,670
    Thanks Thanks Received 
    2,644
    Thanked in
    1,198 Posts

    Default

    Nego sta nego je tako. Mislim da tako svi operateri rade.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  18. #17243
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    155
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bice da je ugovor na 24 mjeseca - znajuci telekom to nijesu mijenjali sigurno

  19. #17244
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Ja cu vjerovatno uzet ovu magentu xl, 80 Mb/s optika, svi paketi kablovske, fiksni, dva pripejd broja po 2 eura mjesecno. Drugi risiver se placa 50 eura, moze na 10 rata, pretplata za drugi televizor je 3 eura mjesecno. Naravno, na 24 mjeseca je ugovor ali prodje to dok dlanom o dlan
    E sad, mene interesuje, je li neko imao iskustva za nekom vrstom bezicnog risivera, da se ne moraju razvlacit kablovi po kuci...ovaj u poslovnicu mi rece da trenutno nema tog uredjaja i da kosta oko 50 eura.
    edit: @montenegrina ovaj link prema blogovanju ne radi ko zna od kad, ali se prishetih koliko se vremena provelo piskarajuci po njemu i citajuci. I, sto je najcudnije, skoro svi su pisali kvalitetno...eeee srecni dani mladosti
    Last edited by Raulio; 28-01-16 at 19:35.
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  20. #17245
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    425
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    dobija se i jedan mobilni telefon,jedan je 1e,drugi 19e,pa birajte :cocksure:

  21. #17246
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Winterfell
    Posts
    7,450
    Thanks Thanks Given 
    45
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    50 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tonipf View Post
    dobija se i jedan mobilni telefon,jedan je 1e,drugi 19e,pa birajte :cocksure:
    I ljetovanje za dvoje, po izboru...
    Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...

  22. #17247
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,506
    Thanks Thanks Given 
    2,145
    Thanks Thanks Received 
    1,263
    Thanked in
    484 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by institucija View Post
    I ne samo to... već, ako je to tačno, a nadam se da nije, pa će me demantovati, da se prvo troši 60 minuta, namijenjenih svim mrežama i za razgovor unutar tmobile mreže pa tek onda 2000 minuta ka ostalim mrežama. Što znači da ako prvih 60 minuta u mjesecu potrošite na tmobile više nemate džabe prema drugim mrežama. Iskreno se nadam da sam u krivu

    Na stranu tcom cake, ovo nije loša ponuda i valja je razmotriti...
    Nijesi u krivu, 60 min ka svima, ukljucujuci I 67, a poslije toga 2000 ka 67

  23. #17248
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    2,506
    Thanks Thanks Given 
    2,145
    Thanks Thanks Received 
    1,263
    Thanked in
    484 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by retype_htc View Post
    Nego sta nego je tako. Mislim da tako svi operateri rade.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
    M-Tel ne radi,resursi ka svim mrezama se prvo trose.

  24. #17249
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    425
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by donni_brasko View Post
    I ljetovanje za dvoje, po izboru...
    živa istina,pozovi 1500 i uzmi telefon koji hoćeš uz postpaid

  25. #17250
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    edit: @montenegrina ovaj link prema blogovanju ne radi ko zna od kad, ali se prishetih koliko se vremena provelo piskarajuci po njemu i citajuci. I, sto je najcudnije, skoro svi su pisali kvalitetno...eeee srecni dani mladosti
    Već duže nema blogovanja, žao mi je što ne sačuvah tekstove
    Jesi li ti pisao tamo? Ja još imam baš divna prijateljstva iz tog perioda.

    Kakav telefon se dobija uz paket? Istina ili šala?

Page 690 of 830 FirstFirst ... 190590640680686687688689690691692693694700740790 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 14
    Last Post: 07-03-20, 10:52
  2. Extra Tv
    By DonChicio in forum Internet
    Replies: 1
    Last Post: 14-11-07, 09:09
  3. Prodaje se Samsung D600 extra ocuvan
    By Dejan in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 14-04-07, 23:03
  4. imam problem mozda neko ima resenje?
    By Ahil in forum Software
    Replies: 17
    Last Post: 20-02-07, 16:26

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •