u mom slućaju bi bio 20 eura manji račun, ako računam Ekstra trio Maxi i t-mobile post paid račun koji mi iznosi 18 eura plus ono malo što mi obično izračunaju zbog posebnih brojeva isl....imala sam 2 f&f broja, sa kojima mi je sve bilo uračunato u oba smjera, imala sam i dopunu za dva pre-paid proja po 2 eura...180 minuta ka svim mrežama i beskonačne sms ka svim mrežama, mob net slabašan...
Ako uzmem Magentu One XL imam sve programe kao u Maxi paketu, imam pristup pickboxu uračunato, imam fix telefonski saobraćaj uračunat kao i dosad, ali i 2000 minuta sa fixne ka mobilnoj mreži, imam jedan mobil br sa 2000 minuta u mreži, 2000 poruka, 60 min ka drugim mrežama, u koje je naravno uračunata i mreža t-mobile, tako da to skoro i ne računaj, tri dana i nemaš više....imam mob net duplo brži, imam jedan pre-paid br koji mogu da dopunim sa 2 eura....ali imam problem...
PITANJE:
Da li sam dobro shvatila, da moj post paid br na koji imam sve ove pogdnosti i koji plaćam 18 eura, NE MOGU da prebacim u taj Magenta ONE XL paket, nego dsamo pre-paid broj, ili da uzmem drugi broj????
Ja danas zvah i reče mi operaterka da mogu i ja rekoh ajde da još malo razmislim, razmislih, koji će mi, ionako sms prevaziđen, viber je majka sad, ono sa drugim mrežama ionako trošim jer ne vodim računa da li zovem na telenor ili na t-mobile a svi imaju manje više i jedan i drugi i tu ih potrošim, a mogu da zovem samo 067 jes da mi je žao što tata mene više neće zvati i pisati besplatno (treba mu objasniti, a to je muka a i jedva je shvatio da mu je to plaćeno mojim računom prije nekoliko godina, ali ok, zvaću ja njega) i a odlučena zovnem, kad OPERATER (sad na nejga nalećeh) veli aaaaaaaaaaa, ne, samo pre-paid br, zasad ne može post paid br da se prebaci na ovaj paket?!?!?!?!?
Ko je u pravu?
Molim vas recite da je operaterka?
Hoću Magentu ONE XL????
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Samo novi postepejd broj ili pripejd da prebaciš, već postojeći ako imaš. I ja sam isto pitao, jer imam takođe postpejd broj kod njih.
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Je li moguće da su to uradili?Da ne može postojeći broj.
Mada mojima to dosta smanjuje mjesečni račun. Recimo 38 eur Trio plus sestrin smart 25 eur plus 5 eur internet plus 3 eur sms paket. Ukupno 71 eur. Ovako 36 eur Magenta i u njo jedan postpaid broj sa svim pogodnostima, svoj sa smart 25 prebaci na smart 5 i u tom paketu ima sve, 36 plus 5 je 41 eur.
2000 sms piše ka svim mrežama na ne 067.
Vala sa ovim novim brojem ga u..aše.
Ne piše da je 2000 sms-ova ka svim mrežama, nego u mreži
http://telekom.me/magentajedan.nspx
Generalno, moze i postojeci mobilni broj da se prebaci u magentu, ako nije pod ugovorom za telefon ili rate. Ovo za rate ce biti brzo rijeseno.
Niđe ne nađoh nešto vezano za ugovor.
Zna li se na koliko će morati da se potpiše ugovor?
Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
This time next year we'll be millionaires
Najgore od svega, i jedino što me koleba, jeste činjenica da nisam siguran da li će i kad će optika doći do mene... Da znam da će u dogledno vrijeme, nekih godinu dana npr, ostao bih kod njih. Mada, ni ovi hibridni ruteri nisu loši tj. njihove mogućnosti. Ako je tačno da omogućavaku 20Mb, onda je to više nego solidno za naše uslove.
Takođe, bilo bi fer da daju ugovore i na godinu dana, ne samo na dvije. Onda se ne bih razmišljao. Dvije godine je previše.
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Hm... Vaze li family&friends brojevi na ovoj Magenti?
Kakvi pilicari!! Pih!!!
2000 u mrezi, je li moguce to!
Nikad nista dobro od njih, gadno.
Nista, ipak cu sestri preporuciti M Box
@djiha Ne, jer ti daju 2000 min ka svim 067 brojevima( mada su mogli staviti kao Telenor 5000min u mrezi).
Postpaid 2000 minuta ka fiksnoj i mobilnoj mrezi
znaci nije 2.000 minuta u mrezi koju imate sa familijom firmom i sl.
vec 2.000 minuta i SMSova u 067 mrezi
I ne samo to... već, ako je to tačno, a nadam se da nije, pa će me demantovati, da se prvo troši 60 minuta, namijenjenih svim mrežama i za razgovor unutar tmobile mreže pa tek onda 2000 minuta ka ostalim mrežama. Što znači da ako prvih 60 minuta u mjesecu potrošite na tmobile više nemate džabe prema drugim mrežama. Iskreno se nadam da sam u krivu
Na stranu tcom cake, ovo nije loša ponuda i valja je razmotriti...
Nego sta nego je tako.Mislim da tako svi operateri rade.
Sent from my HTC One M9 using Tapatalk
bice da je ugovor na 24 mjeseca - znajuci telekom to nijesu mijenjali sigurno![]()
Ja cu vjerovatno uzet ovu magentu xl, 80 Mb/s optika, svi paketi kablovske, fiksni, dva pripejd broja po 2 eura mjesecno. Drugi risiver se placa 50 eura, moze na 10 rata, pretplata za drugi televizor je 3 eura mjesecno. Naravno, na 24 mjeseca je ugovor ali prodje to dok dlanom o dlan
E sad, mene interesuje, je li neko imao iskustva za nekom vrstom bezicnog risivera, da se ne moraju razvlacit kablovi po kuci...ovaj u poslovnicu mi rece da trenutno nema tog uredjaja i da kosta oko 50 eura.
edit: @montenegrina ovaj link prema blogovanju ne radi ko zna od kad, ali se prishetih koliko se vremena provelo piskarajuci po njemu i citajuci. I, sto je najcudnije, skoro svi su pisali kvalitetno...eeee srecni dani mladosti![]()
Last edited by Raulio; 28-01-16 at 19:35.
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
dobija se i jedan mobilni telefon,jedan je 1e,drugi 19e,pa birajte :cocksure:
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks