PG-BG-PG 1014km 43l - 37,5eur
4e po osobie sad mi reci bi li za 20e isao do bg kolima (neka bude najgora situacije da si sam) ili se patio sa vozom taksistima i cudima cijelu noc 12 sati do tamo radi 5e razlike (ni ne znam koliko je povratna do tamo.
f6
PG-BG-PG 1014km 43l - 37,5eur
U ginisovu knjigu ce crnogorci uc sve mi gazi
Benzinci od 4k kubika trose 12,dizeli 1.9 trose 4.5,1.5dci trosi 3.5
Plinasi ne trose uopste
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
lani meni u bg 5,2 bilo na bord...u povratku nisam ni mjerio, ne bi mi ljudi vjerovali, to bi nizbrdo palo ispod 4,5
Meni je na 1.5dci prosjek 5.5 (na rezervoar goriva)
minimum ikad je io 4.8, maksimum 6.8
Meni je 2.0 benz. 120hp prosjek 6,1 (na rezervoar goriva)
minimum je bio 5,7 a maksimum 6.8
74, 77, 96.. Vjerovatno i ovi malo stariji 85kw..
Sent from my iPhone using Tapatalk
Ne rekoh ja da nece preci, imam ja u kuci jos 2 dizelasa koji idu cesto na put i trose manje od mog auta.
Ali ono zvokotanje ne bih mijenjao za 5e![]()
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
Pa eto pričamo o 50e na 1000km, nek bude 85-90% otvorenog što si pričao, što spomenuh 1.9tdi to je 50l na 1000km..
Ne znam..ja bih radije vozio dizela nego na plin
Sent from my iPhone using Tapatalk
dizel ima prednost sto ti ostaje cijeli gepek i sto je na ove retardirane cijene nesto malo jeftiniji i to je to, dobar je i za preticanje sporih vozila tipa traktora jer za sve ostalo moras saltat tokom preticanja![]()
She is only here to annoy herself!
Meni 1.9TDi - Buba
Nikšić - Skoplje = 800km
Sipan pun rezervoar kada sam krenuo, kada se vratio do punog 32l pa je potrošnja 4L
1.5DCi - Sandero
Podgorica - Banjaluka = 800km
Sipan pun rezervoar kada sam krenuo ,kada se vratio sipao malo preko 30L pa je potrošnja oko 3.8.
1.8 plin C klasa
Nikšić - Bar - Nikšić - Bar - Dubrovnik - Bar - Nikšić = oko 650km
Sipan pun rezervoar kada sam krenuo, kada sam se vratio sipao još 49l pa je potrošnja 7.5l.
Doduše potpuno civilne vožnje, skoro po pravilima.
Poslato sa elegantne pisaće mašine S6 x2
Last edited by Bugi; 26-01-16 at 18:23.
Najjači su mi ovi komentari kad neko napada dizel sa pricom iz 90tih![]()
Nešto u zadnje vrijeme se dizel da ne kazem sto radi na benzince.
Logicno da nemam nista protiv njih nego kad ovako nesto procitam...
Zadivio me novi audi koji je stavio najjaceg benzinca od 252hp 0-100km 5.6 dok najjaci dizel 272ks ide 0-100 5.sek nego da ne izlazim sa teme / ua dizel zivjeli benzinci da se ne ljuti nsx.![]()
Jea imam 2HDi dizela
Tisi su od TDIa 2 puta al opet bucniji od svakog krstenog benzinca
Pa onda kad se vozis malo duze (autoput) pa kad krene da dosadjuje, nista bez nekog dramenbejsa
Ajte uzdravlje
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
ne mislim prije preticanja nego tokom preticanja, posto benzinci pune trecom recimo po 150 dok dizel dodje do 100-110 i odma saltaj cetvrtu jer se udavi kad izadje iz turbine
She is only here to annoy herself!
Pretiči četvrtom onda
Sent from my iPhone using Tapatalk
A ne protiče se tako... Ako se ne čuje vrooommmm dok pretičeš ne računa se...
Poslato sa elegantne pisaće mašine S6 x2
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks