Kakvih dilera. Auto je doveden iz usa.
Ja ti kazem ne trosi preko 10-11 vozim ga 5-6 godina.
Valjda ja znam bolje od tebe
Kakvih dilera. Auto je doveden iz usa.
Ja ti kazem ne trosi preko 10-11 vozim ga 5-6 godina.
Valjda ja znam bolje od tebe
jes al ti 90% kilometraže "kroz grad" pređeš od Dinoše do PG i nazad![]()
She is only here to annoy herself!
Meni 2,0 162ks trosi plina prosjecno 11,5l na zadnjih par hiljada, s tim da je tu najmanje otvorenog puta...
Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...
13/14 l plina,80 i vise % gradske voznje.
Da ce 98 benz panut ispod eura pa da ne gasim sport mode
Sent from my iPhone 6S using Tapatalk
Ja sipam 95.
sto se mene tice 1.02 bih potpisao za ovaj zivot
samo me pizdi taj dizel, previse je jeftin u odnosu na benz.![]()
e vala stvarno ovi sa meganima što im troše po 6 litara u grad sad im ispada 5e 100 km grada sprdnja uspe 10e vozi se mjesec dana
She is only here to annoy herself!
Isplativije ići autom do pg, nego vozom... :mrgreen:
#fakenews
Moje auto potroši od PG do NS pola rezervoara a rezervoar je 45 litara....ne lažem i ne smanjujem....imam dokaz, potrošnja prosječna PG-NS 3.6 litaraDistance -preko 560 km hahahhahahh nijesam ja vozila no čojek
odje smo sipali 50 eura, posli u NS i još nekoliko dana se vozali po Novom Sadu i pošli do BG posle nekoliko dana i tek tad se lampica upalila....svega mi! Znam da mislite da izmišljam ali ne bih mog FIAT-a dala nizašto!!!! PG HN preko Vilusa isto, prosjena potrošnja 3.8 l
Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!
Koji Fiat?
TAKUMI
Ima mi jedan brat ovamo onaj noviji model, momak je ku**a, radi, stedi, ne izlazi nidje... Auto mu trosi 4.5
Znas kako me nerviraju takvi...
Veli za moj pasat, ne bi ga uzeo da mi ga poklone... A vozi megan, seljak
A i na stari sad do cvjetinog brijega trebace cekat po 2h od guzve.
Bas gasi.
Kazes, Meganlije seljaci?
TAKUMI
Nedeljom, naglasi to.
TAKUMI
Kad je bio dizel 1.08 / 25e do punog da bih testirao koliko trosi i posle 114km pravac bezinska 5.5€ je potrosio tako da cu ga morat sad istestirat da vidim koliko ce mi potrositi ispod 3e![]()
![]()
čudo je taj čip
sve do 2000 obrtaja. 1.9tdi.
E uz dizela imas dobrog benzinca i gospodin si duse mi moje.![]()
Sad prije 10 dana sam bio
PG-Pancevo (kragujevac-smederevo) i nazad do PG 1050km ukupno 85l plina.
Pezo 406 star 15 godina 1.8ccm 16v sa 4putnika i punim gepekom.
U jedan dan sam presao ovaj put i zurio sam i tamo i ovamo. Led i snijeg na par dionica.
Mmmmmislim da me niko pretekao nije (sem na autoputu) tamo nisam 160kmh prelazio.
Realno, 50e za 10000km je dzabe.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
To ni dci nemere
Ja sam bio za vikend pg-bg-pg (1050km) od toga 150km gradske, do tamo mi je bila 5,5l potrosnja, petoro ljudi i full gepekznaci 24l do BG tj 21€
Mozda dci ne moze al jtd moze
Sent from my iPhone using Tapatalk
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks