Page 86 of 655 FirstFirst ... 367682838485868788899096136186586 ... LastLast
Results 2,126 to 2,150 of 16374

Thread: KK Budućnost

  1. #2126
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,736
    Thanks Thanks Given 
    9,157
    Thanks Thanks Received 
    6,613
    Thanked in
    2,590 Posts

    Default

    Mada kako se zove ona legenda gradska sto je bio kum pekovicu pa ga zapalio za dobre pare pa se ne druze vise? Bio je ozenjen cerkom onog popovica postenog sindikatlije a sad ipak cerkom danila mitrovica sto ga je na kraju preporucilo za pomocnika bosi tanjevicu. Znajuci kako ide to kod nas to je pravi covjek za posao,samo ne znam kako se zvase

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  2. #2127
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li šansi da to bude Duško Ivanović.
    A ne slobodno, no ja maštam.
    Postojaće Crna Gora...

  3. #2128
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default KK Budućnost

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Mada kako se zove ona legenda gradska sto je bio kum pekovicu pa ga zapalio za dobre pare pa se ne druze vise? Bio je ozenjen cerkom onog popovica postenog sindikatlije a sad ipak cerkom danila mitrovica sto ga je na kraju preporucilo za pomocnika bosi tanjevicu. Znajuci kako ide to kod nas to je pravi covjek za posao,samo ne znam kako se zvase

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk



    Bosko, trener ulcinja


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #2129
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Nemamo para mi za dosta trenera.A ko je taj misko sto ga spominjete sve?
    Podgorica Podgoricanima!

  5. #2130
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    576
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda kasnije Jovovica budemo malo vise cjenili.Samo ne Dule Vujosevic!!Dusko Ivanovic....ipak samo mašta na zalost
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  6. #2131
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Luka, vrati se ! (i uništi nas do kraja) :-)

    Shit has hit the fan !

  7. #2132
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bongo View Post
    Luka, vrati se ! (i uništi nas do kraja) :-)

    E dovedu li ga, trebali bi se skupiti i organizovati neke proteste ispred sportskog centra Medo & Andrija style, sto treba da se uradi da taj coek ne kroci vise na tlo crnogorsko a kamoli da vodi najveci nam klub? Samo li ga dovedu, na ljeto prvo pojacanje - Milko Bjelica.

  8. #2133
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Muta Nikolic vam je najrealniji trenutno. On i Djaletic.
    preki,Dula samo sanjaj
    1908.

  9. #2134
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    E dovedu li ga, trebali bi se skupiti i organizovati neke proteste ispred sportskog centra Medo & Andrija style, sto treba da se uradi da taj coek ne kroci vise na tlo crnogorsko a kamoli da vodi najveci nam klub? Samo li ga dovedu, na ljeto prvo pojacanje - Milko Bjelica.
    Opkolimo sportski i zapalimo svijeće. Oni najupornije neka rasire satore i spavaju ispred.
    Postojaće Crna Gora...

  10. #2135
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    E dovedu li ga, trebali bi se skupiti i organizovati neke proteste ispred sportskog centra Medo & Andrija style, sto treba da se uradi da taj coek ne kroci vise na tlo crnogorsko a kamoli da vodi najveci nam klub? Samo li ga dovedu, na ljeto prvo pojacanje - Milko Bjelica.
    I vraćaju Alexu :-)

    Ništa mene ovđe ne bi začudilo,ako je istina da Bokan razmišlja o Đaletiću onda mi stvarno nije jasno što on planira. Trpaš pare u igrače,a treneri su ti potpuni početnici. Inače,treba primijetit' da Jovović nije dobijao otkaz u prethodnih 10 situacija kad je trebalo,a ide dok je 1. na tebeli i praktično je prošao dalje u EC.

    Ako nemaju nekog spremnog,onda je DulO premija, možda Boša (da poveže to sa repkom)...
    Shit has hit the fan !

  11. #2136
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,887
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    433
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Čuo sam da je Jovović dao ostavku iz privatnih razloga. Zna li ko ima li kakvih privatnih problema?

  12. #2137
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Čuo sam da je Jovović dao ostavku iz privatnih razloga. Zna li ko ima li kakvih privatnih problema?
    Kakvi smo mi primitivci,jbt ako su privatni onda su njegovi a ne nasi..Pusti te covjeka
    Je li kad kazete misko,mislite na miska raznatovica?
    Podgorica Podgoricanima!

  13. #2138
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Kakvi smo mi primitivci,jbt ako su privatni onda su njegovi a ne nasi..Pusti te covjeka
    Je li kad kazete misko,mislite na miska raznatovica?
    Najbitniji Misko na svijetu, makar sto se kosarke tice
    Inace razmisljam da je za ovu grupu Muta Nikolic dusu dao, dosta ovih revolverasa, odbrane nidje, idealna situacija za njega

  14. #2139
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,759
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Ako DR dobije otkaz u CZ? - eeeevo resenjaa

  15. #2140
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    576
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    mislim da je realno đaletic ili tanjevic
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  16. #2141
    Join Date
    Jun 2008
    Posts
    250
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Boša Tanjević i dovedi Jerome James-a.
    Ka nekad
    Postojaće Crna Gora...

  17. #2142
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    pg
    Posts
    1,672
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Je li kad kazete misko,mislite na miska raznatovica?
    Jok, Miško Ajkula :-)

    Shit has hit the fan !

  18. #2143
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    6,221
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    958
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Nerealno djeluje da Muta dođe. Ušao je ljetos u neki projekat oko nekog kluba iz Bg , Dinamics ili tako nekako. Čisto sumnjam da bi to sad napuštao.

    Послато са SM-G355H

  19. #2144
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Uzmemo Dubljevića Sutjesci i onda kreće run and gun igra Budućnosit sa 38 šutnutih trojki po utakmici i psovanja svega i svačega:grin:
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #2145
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,490
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Muta Nikolic definitvno najbolje i najzabavnije rjesenje...Uzivanje bi bilo gledat te utakmice...

  21. #2146
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Aaa.. Dan mi je uljepšao.. Hvala ti Jovke, sačuvao si obraz..

    Sada Muta Nikolić moja želja

  22. #2147
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ovo je loše za budućnost jer je ekipa baš gazila ove sezone. Sad se treba navikavat na nove taktike i sve. Baš loše vrijeme za ostavku. Ne sviđa mi se ovo ni malo. Pravićemo mi igora od blata

    Послато са Lenovo K50-t5 уз помоћ Тапатока

  23. #2148
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,658
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Duško Ivanović?
    Može.

  24. #2149
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    521
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    Pravićemo mi igora od blata
    Neka, nemoj da me zasmijavas tako. Pricamo odje o jednom Igoru Jovovicu, kakve taktike je taj mag mogao imati.. Sutiranje trojki do besvijesti? No post-game?

    Ovo je prelijep dan..Mozda se i opjanim nocas u cast ovoga..

    Pravo vrijeme za upravu da dovede trenera sa kojim mozemo nesto da napravimo i koji ce mozda imati autoriteta da trazi pojacanja za pozicije dje misli da nam treba poboljsanje..

  25. #2150
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ovi na mondu pisu da su 3 kandidata glavna onaj raspad Trifunovic, Luka Pavicevic koga svi dobro znamo i Dzikic koji je realno najbolji izbor od sve trojice, a i ljetos se pominjao kao jedno od rjesenja prije nego sto je ponovo ukazano povjerenje Jovovicu.

Page 86 of 655 FirstFirst ... 367682838485868788899096136186586 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  2. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  3. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •