ne pravdam ga nikako, već sam iznio svoj stav da je vrijeme za novog selektora. nervirame hvalospjev ovog novinarčića i pojedinih forumaša koji stalno spominju kako nas je eto cico doveo do 16 mjesta, a zaboravljaju kako nas je doveo do toga protiv engleza jurimo baraž.
i malo da se osvrnem na to famozno 16 mjesto. svi znaju kako je ta kokakolina rang lista varljiva. treba uzet u obzir da se svaka pobjeda ne vrednuje jednako, pogotovo ako se uzme u obzir da su nam to prve kvalifikacije za evropsko prvenstvo onda se svaki rezultat računao praktično duplo, jer se gleda četvorogodišnji ciklus pa nam se ne oduzimaju nikakvi bodovi, već se samo dodaju. koliko je nelogična ta lista govori i to da smo iz prvog šešira izvukli rumuniju. wtf?



Reply With Quote


Bookmarks