Za utakmicu sa Rusijom Brna pozvao 5 novih igraca. Vala je mogao i nekog polovnog trenera da njega odmijeni. Bilo kakav gori od njega ne bi bio.
Iako je sve bilo istina u tvom postu. ovo mi se cini kao najznacajnije od svega u ovom rasulu od repke.
Ako se po jutru dan poznaje, reklo bi se, da u moru hitova, na sto nas je FS vec navikao, ipak dominira, pomenuta numera pod brojem 13 - Ne odustajem, u izvodjenju naseg dragog pop smekera Banjolija.
Dok smo radili u studiju na pripremi CD-a, Banjoli je izrazio zelju da ovaj mahom narodnjacki cd, presjecemo sa jednim slagerom. Rece meni Banjoli tada: ''Vidis, ja sam odradio sto je do mene, ali mozda sam lud, mozda, ali poslusajte me, ajde da ubacimo jednu laganu melodiju po mom izboru, jer ja volim da ih ubacam.''
Svi su bili iznenadjeni jedino Deki rece da je on znao da u kumari lezi umjetnicka dusa i da mu treba dat sansu.Nismo se vise mislili ni casa a kad se Banjoli pojavio sa obradom pjesme: Ne odustajem, jedino s njom sebe vidim'', znali smo da imamo hit.
Zelim da obradujem sve ljubitelje Banjolijevog rada time sto cu reci da ce ovaj ultimativni hit veceras u ponoc biti dostupan online za download.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Za utakmicu sa Rusijom Brna pozvao 5 novih igraca. Vala je mogao i nekog polovnog trenera da njega odmijeni. Bilo kakav gori od njega ne bi bio.
Brna ce da ode sa stilom, jedna petarda u Moskvi i da prepusti stafetnu palicu nekom drugom Dejovom poltronu (vjerovatno nekoga od komentatora trenera)
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
A ovo se vec zna s kim igramo u sledece kvalifikacije. Eto kolko pratim.
Ja bih u ovu grupu prvi bio.
EDit: Pood pretpostavkom da cemo izgubit sjutra.
U prosle kvalifikacije koje su da kazem bile prosjecne mi smo od 18 bodova u mecevima sa tri glavna rivala uzeli 6. Ovaj put cemo uzeti 1. i onda pricamo o nekakvom napretku i kao nesrecna nam bila samo jedna tekma. bjezi bre tamo
Last edited by TheLucas; 11-10-15 at 11:20.
Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.
Moze li neko postaviti tekst zlatna jetra sa vijesti,posto je premium.Cini mi se da je Brano Mandic opleo po svima
Podgorica Podgoricanima!
Evo teksta
Nije ih stedioCrnogorski fudbal je pod teškom kletvom i nema tog hodže ni popa koji može da pregasi. Nema te babe da savije pupak Momiru Đurđevcu, ne postoji vrač da salije stravu i oslobodi igrače teškog prokletstva.
Istina je, postoji šansa da selektor podnese ostavku, da ga više ne bude pored aut-linije sa onim pogledom iz kladionice - radujmo se unaprijed tom trenutku, ali to neće biti dovoljno.
Velika je kletva nad savezom, navijačima i fudbalerima koji su prije četiri godine dopustili da se onako nesojski najuri trener koji je izmislio crnogorsku reprezentaciju.
Tada je besporočni Dejan Savićević bio dovoljno pošten da kaže kako je Cico Kranjčar pijanica, da se ne da snositi na treninzima, i da se država mora spašavati od njegovog pogubnog dejstva.
Tek nekoliko novinara ustalo je da brani stručnjaka koji je iz mrtvih podigao kolektivni duh, koji je fudbal pretvorio u praznik, možda pukim slučajem, možda horoskopskom dispozicijom, ali ipak ubjedljivo, na radost djece i staraca.
Reprezentacija je postala hit evropskog fudbala, ali to nije bilo dovoljno. Dejan izašao namrgođen, pomalo nervozan, kao čovjek koji je upravo izgubio lokativ, istresao je čemer pred navijačima i viteški se uzdržao da pomene najgore. Mjesec kasnije nastavio je bez problema da ogovara po novinama - Kranjčar loče, ali bez panike, našli smo trezvenjaka, gospodina Brnovića.
Njemu se nikad neće desiti da spusti vinjak u pivo, Brnović ne duži čokanjče ni pljosku, uvjeravao je Dejan naciju trezvenjaka koja je pomislila da je sve pijana šala. Jer nikad u istoriji niko nije smijenio pobjednika pred sami kraj trke, da bi na njegovo mjesto doveo kuma il' jarana.
Mnogi su se osjećali kao u teškom mamurluku - odjednom je broj bodova postao manji, kao da je falilo igrača, stadion više nije bio isti, srušilo se nešto veoma kompleksno i rijetko, a to je iluzija da šutiranje lopte ima dubljeg smisla.
U takve svete momente kad se sport izdigne iznad sporta, nikad se ne dira. Samo divljaci imaju smjelost da zaseru tuđu trpezu, uberu plod tuđeg rada i lažiraju stvarnost do mjere da je unište.
Crna Gora je za Kranjčarevog mandata bila 16. na FIFA rang- listi. Danas je na 72. mjestu. Sa Kranjčarem, Crna Gora je imala dvije utakmice do kraja kvalifikacija i šansu ne samo za baraž već da se direktno plasira na Evropsko prvenstvo. Sa Brnovićem, reprezentacija kao pijani maturant tetura kvalifikacijama koje sve manje navijača doživljava ozbiljno.
Pokazalo se da su čistke u sportu jednake onim u politici, da je Crna Gora još na nivou ibeovskih defamacija, društvo pizdi koje ćute kad im pred očima ruše vrijednosti. Postalo je jasno da nema duha, nema navijača i da će dvadesetak smušenih rečenica Deja Genija na konferenciji za štampu biti dovoljno.
Bunt se lako kanalisao na internetu, da bi u realnosti sve moglo da prođe bez problema. Brnović je zasjeo na tuđe mjesto, okitio se tuđim radom i znanjem, nešto kao AB revolucija na fudbalski način - Brna i Dejo su kao Milo i Momo preuzeli mašinu u punoj snazi da bi završili sa ovim ******m od rezultata.
Navijači su uglavnom ćutali, kao što obično ćute individue u našem malom selu. Fudbaleri su ćutali, kao što fudbaleri uglavnom kušuju svuda na svijetu, svedeni na brigu o kvadricepsima i ugljenim hidratima.
Ali meni je iz nekog razloga danas važno da kažem - u vrijeme kad je Kranjčar vodio reprezentaciju odbacio sam cinizam i podigao ruke kao dječak. Gledao sam prečku na Vembliju kako se trese i tresao se sa njom. To je smisao sporta, emocija koja jednom kad se izgubi vrlo teško nikne na istom mjestu. Kad se čarolija pro*****, čovjek shvati da je sve izmišljeno i da je u fizičkoj teoriji zavjere koju nazivamo kosmos teško naći manje važnu stvar od fudbalske lopte.
U tom smislu, poraz od Austrije samo je rutinski događaj lokalnog karaktera koji u sportskom smislu ne znači mnogo. I ne treba mu pridavati veliki značaj. To neki momci igraju lopte, ni manje ni više.
U prljavoj deceniji crnogorskog fudbala u kojoj su mafijaši i ubice vodili klubove, a nekoliko ljudi izmišljalo pravila i tvrdilo pazar, u svijetu sumnjivih uticaja i namještenih utakmica, plaćenih navijača i huligana sa glupim grafitima na kalup - jedna je stvar ipak ostala beskrajno čista kao svijetla tačka i zalog za budućnost, a to je zdrava jetra selektora Branka Brnovića. Hvala mu na svemu, ali neka se sljedeći trener pamti po mozgu.
aj okaci taman ja nisam ulogovan i niti cu se reistrovat
evo vam aktivacioni kod za sledece nedelju dana
P274M6
Neka ih je opleo,odlicno je ovo,mogao je jos....
Podgorica Podgoricanima!
Nije dovoljno opleo po Deju i savezu. Nije selektor naš najveći problem. Problem je Dejo i ljudi oko njega koji dopuštaju sramotnu ligu već 9 godina, sramotan rad sa mlađim kategorijama, koji dopuštaju namještene utakmice apsolutno svako kolo i u prvoj i u ostalim ligama. I kako onda da imamo igrače iz domaće lige kad niko ne može da igra bez ako ne pobjegne napolje od tatinih sinova ili eventualno neke prevare koje dovode iz okolnih zemalja ili momke koji lako klimaju glavom kad treba da se namjesti. Nije Cico mađioničar, činjenica je da je to bio jedan magični momenat reprezentacije ali od magije se ne živi na duže staze. Nemamo nikakav izbor, dovodimo šnj igrače sa strane kao da je klub u pitanju, koji igraju samo dok se ne prodaju. A naši najveći talenti propadaju u crnogorskoj prvoj i drugoj. I ako svak u CG može da dozna koja je utakmica namještena, kako je moguće da za 9 godina FSCG nije nikog uhvatio? Npr, u drugoj ligi prošlo kolo Brskovo je namjestilo, danas Cetinje dobija 3 za 3 koje će im vratiti u sljedećem krugu, sljedeće neđelje Kom dobija Berane. To ja znam kao neki hebeni letimični posmatrač. A šta radi neko ko nadgleda regularnost tog prvenstva?
Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.
Katjon vazda :)
Brano Mandic je napisao sve ono sto crnogorski "sportski novinari " ne smiju da beknu .Covjek je u jednom tekstu objasnio sve probleme i prozvao sve krivce .Da je srece ovakvi tekstovi bi izlazili jednom dnevno.
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Odličan tekst, ali baš dobar nije imao sto vise dodati
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
u vijestima su dva teksta o ovoj temi, brilijantni branov tekst i metiljave magle danila-frka-me-za-akreditaciju-mitrovića
nije loš tekst, ali me je iznerviralo ovo uzdizanje cica kranjčara u nebo. čovjeka kojeg su s govnjavom metlom išćerali iz vlastite reprezentacije i koji je dok je bio naš selektor po hrvatskim medijima govorio kako bi pješke došao do zagreba da vodi dinamo ili hrvatsku da ga zovnu.
nikad mi neće biti jasan toliki hajp oko njega
Ni mene isto.
Cico jes bio alkoholičar i to je činjenica. Razmislite malo o tome da ste šef takvome radniku koji vas ne je*e dva posto, radi kako mu se sviđa, plus pjan dolazi. Ne vidim ko bi to trpio.
"LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher
Sad ga trpe Iranci?
A bolje pijani radnik koji ti donosi uspjeh/pare nego neki dobri kukavac koji blage veze nema......
Sent from my iPhone using Tapatalk
Je li realno da vas boli ***** pije li on ili smrce li kad donosi rezultate. Kakvija panjeva majko mila I to dejo mu zamjera koji je platinija u atrium vodio I koji se klepa od cega stigne. Nemojte djeco molim vas. Pjeske bi za njega u iran isao, kad bi se doveo srecko katanec ili tako neki bunkeras pa da se nadamo necemu. No ja ipak ocekujem djukica ili nesto slicno
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
Ako moj radnik povlači 5 debelih crta dnevno, ako se bode dva put dnevno, troši travu kao neko cigarete, ako je alkoholičar koji živi u javnoj kući i firma mi izuzetno radi zbog njega ne bih bio retardiran da ga otpustim i na njegovo mjesto dovedem anđela koji je pojmaš
"Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi
Mozda je coek ima bolju viziju pod dejstvom alkohola no dejo pod koksom ,pa je deja ta nepravda ubijala .
Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока
Vala engleska reprezentacija je igrala polufinale Svjetskog prvenstva kad je pred svaku utakmicu skoro citava ekipa izlazila mamurna na teren zbog pijanke od prethodne noci.Od kad su englezi posltali fini i uredni ala Dejvid Bekam ne mogu primirisat nekom boljem rezultatu.
Ono fora Dejo nije znao da Cico voli popiti no se nasao iznenadjen i uvrijedjen ta moralna gromada.
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
e ako su vama rezultati porazi od tada posljednjeplasiranog velsa, kao i neriješeno protiv bugarske koja je grupu završila zadnja, porazi u prijateljskim utakmicama onda svaka čast.
mene je poraz od velsa kad je joveta u zadnjim minutima smanjio rezultat da ne izgleda katastrofalno, u rangu sa porazom od ukrajine 4-0
Last edited by glup_ka_t0cak; 11-10-15 at 18:48.
Pobro poraz od ukraine 40 je utulio cg fudbal na 4 godine ako nisi svjestan.
Nerealno mi je da mozes da pravdas deja I brnovica a pokusavas da nekako ocrnis kranjcara. Ja ne pamtim kad sam zadnju pobjedu vidio u og covjece. Eto moldavija. Nista momce nista a ode albanija jer ima selektora a ne canu I zaku dva.
Ukapiraj to I da je vels otisao I island I svi ovi paceri samo zato sto su isla tri tima I bilo je.kurcobolje masu ali oni su I sami to vidjeli kao sansu I uleceli u prvi plan. Mi smo lagano posle 5:2 poraza od jake moldavije ostavili maga brnu da ostane sve isto. I bi tako, dovede pojacanja menadzerska igre nidje I sjedimo doma.
No.se bojim da ce se ponovit scenario, da ce nam rusi 5 dat I da ce opet dejo da pokaze muda ostavit kumaru. Volio bi vise no sve da se to desi pa da vidim tog maloumnika koji ce gledat I pratit ovu sprdacinu od reprezentacije
Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks