View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #45326
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gravesen90 View Post
    sve druge jače bi nam dala 7,8 komada, oni su trebali samo 5.
    Iako je sve bilo istina u tvom postu. ovo mi se cini kao najznacajnije od svega u ovom rasulu od repke.

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Nakon prospavane noći i sada hladne glave, da li ste uspjeli da procijenite koje pjesme su već pobrale simpatije publike i izdvojile se kao potencijalni megahitovi?

    Kompozicija pod rednim brojem, sigurno ne slučajno, 13., u interpretaciji starog šansonijera Banjolija, će po svemu sudeći predstavljati državu i na budućim eminentnim internacionalnim priredbama?
    Ako se po jutru dan poznaje, reklo bi se, da u moru hitova, na sto nas je FS vec navikao, ipak dominira, pomenuta numera pod brojem 13 - Ne odustajem, u izvodjenju naseg dragog pop smekera Banjolija.

    Dok smo radili u studiju na pripremi CD-a, Banjoli je izrazio zelju da ovaj mahom narodnjacki cd, presjecemo sa jednim slagerom. Rece meni Banjoli tada: ''Vidis, ja sam odradio sto je do mene, ali mozda sam lud, mozda, ali poslusajte me, ajde da ubacimo jednu laganu melodiju po mom izboru, jer ja volim da ih ubacam.''
    Svi su bili iznenadjeni jedino Deki rece da je on znao da u kumari lezi umjetnicka dusa i da mu treba dat sansu.Nismo se vise mislili ni casa a kad se Banjoli pojavio sa obradom pjesme: Ne odustajem, jedino s njom sebe vidim'', znali smo da imamo hit.

    Zelim da obradujem sve ljubitelje Banjolijevog rada time sto cu reci da ce ovaj ultimativni hit veceras u ponoc biti dostupan online za download.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  2. #45327
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Za utakmicu sa Rusijom Brna pozvao 5 novih igraca. Vala je mogao i nekog polovnog trenera da njega odmijeni. Bilo kakav gori od njega ne bi bio.

  3. #45328
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Brna ce da ode sa stilom, jedna petarda u Moskvi i da prepusti stafetnu palicu nekom drugom Dejovom poltronu (vjerovatno nekoga od komentatora trenera)
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  4. #45329
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    A sa Savicevicem bice srece?
    Pa ni sa njim.
    Naravno.
    Ništa ne može Brnu poćerat.
    Tačno je ka` ona vrana

  5. #45330
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A ovo se vec zna s kim igramo u sledece kvalifikacije. Eto kolko pratim.

    Ja bih u ovu grupu prvi bio.


    EDit: Pood pretpostavkom da cemo izgubit sjutra.

    U prosle kvalifikacije koje su da kazem bile prosjecne mi smo od 18 bodova u mecevima sa tri glavna rivala uzeli 6. Ovaj put cemo uzeti 1. i onda pricamo o nekakvom napretku i kao nesrecna nam bila samo jedna tekma. bjezi bre tamo
    Last edited by TheLucas; 11-10-15 at 11:20.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  6. #45331
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Moze li neko postaviti tekst zlatna jetra sa vijesti,posto je premium.Cini mi se da je Brano Mandic opleo po svima
    Podgorica Podgoricanima!

  7. #45332
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,502
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,084
    Thanked in
    1,594 Posts

    Default

    Evo teksta
    Crnogorski fudbal je pod teškom kletvom i nema tog hodže ni popa koji može da pregasi. Nema te babe da savije pupak Momiru Đurđevcu, ne postoji vrač da salije stravu i oslobodi igrače teškog prokletstva.

    Istina je, postoji šansa da selektor podnese ostavku, da ga više ne bude pored aut-linije sa onim pogledom iz kladionice - radujmo se unaprijed tom trenutku, ali to neće biti dovoljno.

    Velika je kletva nad savezom, navijačima i fudbalerima koji su prije četiri godine dopustili da se onako nesojski najuri trener koji je izmislio crnogorsku reprezentaciju.

    Tada je besporočni Dejan Savićević bio dovoljno pošten da kaže kako je Cico Kranjčar pijanica, da se ne da snositi na treninzima, i da se država mora spašavati od njegovog pogubnog dejstva.

    Tek nekoliko novinara ustalo je da brani stručnjaka koji je iz mrtvih podigao kolektivni duh, koji je fudbal pretvorio u praznik, možda pukim slučajem, možda horoskopskom dispozicijom, ali ipak ubjedljivo, na radost djece i staraca.

    Reprezentacija je postala hit evropskog fudbala, ali to nije bilo dovoljno. Dejan izašao namrgođen, pomalo nervozan, kao čovjek koji je upravo izgubio lokativ, istresao je čemer pred navijačima i viteški se uzdržao da pomene najgore. Mjesec kasnije nastavio je bez problema da ogovara po novinama - Kranjčar loče, ali bez panike, našli smo trezvenjaka, gospodina Brnovića.
    Njemu se nikad neće desiti da spusti vinjak u pivo, Brnović ne duži čokanjče ni pljosku, uvjeravao je Dejan naciju trezvenjaka koja je pomislila da je sve pijana šala. Jer nikad u istoriji niko nije smijenio pobjednika pred sami kraj trke, da bi na njegovo mjesto doveo kuma il' jarana.

    Mnogi su se osjećali kao u teškom mamurluku - odjednom je broj bodova postao manji, kao da je falilo igrača, stadion više nije bio isti, srušilo se nešto veoma kompleksno i rijetko, a to je iluzija da šutiranje lopte ima dubljeg smisla.

    U takve svete momente kad se sport izdigne iznad sporta, nikad se ne dira. Samo divljaci imaju smjelost da zaseru tuđu trpezu, uberu plod tuđeg rada i lažiraju stvarnost do mjere da je unište.

    Crna Gora je za Kranjčarevog mandata bila 16. na FIFA rang- listi. Danas je na 72. mjestu. Sa Kranjčarem, Crna Gora je imala dvije utakmice do kraja kvalifikacija i šansu ne samo za baraž već da se direktno plasira na Evropsko prvenstvo. Sa Brnovićem, reprezentacija kao pijani maturant tetura kvalifikacijama koje sve manje navijača doživljava ozbiljno.

    Pokazalo se da su čistke u sportu jednake onim u politici, da je Crna Gora još na nivou ibeovskih defamacija, društvo pizdi koje ćute kad im pred očima ruše vrijednosti. Postalo je jasno da nema duha, nema navijača i da će dvadesetak smušenih rečenica Deja Genija na konferenciji za štampu biti dovoljno.

    Bunt se lako kanalisao na internetu, da bi u realnosti sve moglo da prođe bez problema. Brnović je zasjeo na tuđe mjesto, okitio se tuđim radom i znanjem, nešto kao AB revolucija na fudbalski način - Brna i Dejo su kao Milo i Momo preuzeli mašinu u punoj snazi da bi završili sa ovim ******m od rezultata.

    Navijači su uglavnom ćutali, kao što obično ćute individue u našem malom selu. Fudbaleri su ćutali, kao što fudbaleri uglavnom kušuju svuda na svijetu, svedeni na brigu o kvadricepsima i ugljenim hidratima.

    Ali meni je iz nekog razloga danas važno da kažem - u vrijeme kad je Kranjčar vodio reprezentaciju odbacio sam cinizam i podigao ruke kao dječak. Gledao sam prečku na Vembliju kako se trese i tresao se sa njom. To je smisao sporta, emocija koja jednom kad se izgubi vrlo teško nikne na istom mjestu. Kad se čarolija pro*****, čovjek shvati da je sve izmišljeno i da je u fizičkoj teoriji zavjere koju nazivamo kosmos teško naći manje važnu stvar od fudbalske lopte.

    U tom smislu, poraz od Austrije samo je rutinski događaj lokalnog karaktera koji u sportskom smislu ne znači mnogo. I ne treba mu pridavati veliki značaj. To neki momci igraju lopte, ni manje ni više.

    U prljavoj deceniji crnogorskog fudbala u kojoj su mafijaši i ubice vodili klubove, a nekoliko ljudi izmišljalo pravila i tvrdilo pazar, u svijetu sumnjivih uticaja i namještenih utakmica, plaćenih navijača i huligana sa glupim grafitima na kalup - jedna je stvar ipak ostala beskrajno čista kao svijetla tačka i zalog za budućnost, a to je zdrava jetra selektora Branka Brnovića. Hvala mu na svemu, ali neka se sljedeći trener pamti po mozgu.
    Nije ih stedio

  8. #45333
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    aj okaci taman ja nisam ulogovan i niti cu se reistrovat
    evo vam aktivacioni kod za sledece nedelju dana

    P274M6

  9. #45334
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Neka ih je opleo,odlicno je ovo,mogao je jos....
    Podgorica Podgoricanima!

  10. #45335
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Kingdom of Montenegro ;)
    Posts
    6,845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije dovoljno opleo po Deju i savezu. Nije selektor naš najveći problem. Problem je Dejo i ljudi oko njega koji dopuštaju sramotnu ligu već 9 godina, sramotan rad sa mlađim kategorijama, koji dopuštaju namještene utakmice apsolutno svako kolo i u prvoj i u ostalim ligama. I kako onda da imamo igrače iz domaće lige kad niko ne može da igra bez ako ne pobjegne napolje od tatinih sinova ili eventualno neke prevare koje dovode iz okolnih zemalja ili momke koji lako klimaju glavom kad treba da se namjesti. Nije Cico mađioničar, činjenica je da je to bio jedan magični momenat reprezentacije ali od magije se ne živi na duže staze. Nemamo nikakav izbor, dovodimo šnj igrače sa strane kao da je klub u pitanju, koji igraju samo dok se ne prodaju. A naši najveći talenti propadaju u crnogorskoj prvoj i drugoj. I ako svak u CG može da dozna koja je utakmica namještena, kako je moguće da za 9 godina FSCG nije nikog uhvatio? Npr, u drugoj ligi prošlo kolo Brskovo je namjestilo, danas Cetinje dobija 3 za 3 koje će im vratiti u sljedećem krugu, sljedeće neđelje Kom dobija Berane. To ja znam kao neki hebeni letimični posmatrač. A šta radi neko ko nadgleda regularnost tog prvenstva?
    Crazy isn't being broken or swallowing a dark secret. It's you or me amplified.


    Katjon vazda :)

  11. #45336
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Brano Mandic je napisao sve ono sto crnogorski "sportski novinari " ne smiju da beknu .Covjek je u jednom tekstu objasnio sve probleme i prozvao sve krivce .Da je srece ovakvi tekstovi bi izlazili jednom dnevno.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  12. #45337
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Odličan tekst, ali baš dobar nije imao sto vise dodati
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #45338
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    Nije dovoljno opleo po Deju i savezu. Nije selektor naš najveći problem. Problem je Dejo i ljudi oko njega koji dopuštaju sramotnu ligu već 9 godina, sramotan rad sa mlađim kategorijama, koji dopuštaju namještene utakmice apsolutno svako kolo i u prvoj i u ostalim ligama. I kako onda da imamo igrače iz domaće lige kad niko ne može da igra bez ako ne pobjegne napolje od tatinih sinova ili eventualno neke prevare koje dovode iz okolnih zemalja ili momke koji lako klimaju glavom kad treba da se namjesti. Nije Cico mađioničar, činjenica je da je to bio jedan magični momenat reprezentacije ali od magije se ne živi na duže staze. Nemamo nikakav izbor, dovodimo šnj igrače sa strane kao da je klub u pitanju, koji igraju samo dok se ne prodaju. A naši najveći talenti propadaju u crnogorskoj prvoj i drugoj. I ako svak u CG može da dozna koja je utakmica namještena, kako je moguće da za 9 godina FSCG nije nikog uhvatio? Npr, u drugoj ligi prošlo kolo Brskovo je namjestilo, danas Cetinje dobija 3 za 3 koje će im vratiti u sljedećem krugu, sljedeće neđelje Kom dobija Berane. To ja znam kao neki hebeni letimični posmatrač. A šta radi neko ko nadgleda regularnost tog prvenstva?
    Sto se toga tice,o svemu ovome,kao sto sam rekao moze se i napisati disertacija
    Last edited by .Bole; 11-10-15 at 14:41.
    Podgorica Podgoricanima!

  14. #45339
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,919
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    u vijestima su dva teksta o ovoj temi, brilijantni branov tekst i metiljave magle danila-frka-me-za-akreditaciju-mitrovića

  15. #45340
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    nije loš tekst, ali me je iznerviralo ovo uzdizanje cica kranjčara u nebo. čovjeka kojeg su s govnjavom metlom išćerali iz vlastite reprezentacije i koji je dok je bio naš selektor po hrvatskim medijima govorio kako bi pješke došao do zagreba da vodi dinamo ili hrvatsku da ga zovnu.
    nikad mi neće biti jasan toliki hajp oko njega

  16. #45341
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,651
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    574
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Ni mene isto.

    Cico jes bio alkoholičar i to je činjenica. Razmislite malo o tome da ste šef takvome radniku koji vas ne je*e dva posto, radi kako mu se sviđa, plus pjan dolazi. Ne vidim ko bi to trpio.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  17. #45342
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad ga trpe Iranci?

  18. #45343
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    26,030
    Thanks Thanks Given 
    1,791
    Thanks Thanks Received 
    2,314
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    A bolje pijani radnik koji ti donosi uspjeh/pare nego neki dobri kukavac koji blage veze nema......


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #45344
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Je li realno da vas boli ***** pije li on ili smrce li kad donosi rezultate. Kakvija panjeva majko mila I to dejo mu zamjera koji je platinija u atrium vodio I koji se klepa od cega stigne. Nemojte djeco molim vas. Pjeske bi za njega u iran isao, kad bi se doveo srecko katanec ili tako neki bunkeras pa da se nadamo necemu. No ja ipak ocekujem djukica ili nesto slicno

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  20. #45345
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Ni mene isto.

    Cico jes bio alkoholičar i to je činjenica. Razmislite malo o tome da ste šef takvome radniku koji vas ne je*e dva posto, radi kako mu se sviđa, plus pjan dolazi. Ne vidim ko bi to trpio.
    Ako moj radnik povlači 5 debelih crta dnevno, ako se bode dva put dnevno, troši travu kao neko cigarete, ako je alkoholičar koji živi u javnoj kući i firma mi izuzetno radi zbog njega ne bih bio retardiran da ga otpustim i na njegovo mjesto dovedem anđela koji je pojmaš
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #45346
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mozda je coek ima bolju viziju pod dejstvom alkohola no dejo pod koksom ,pa je deja ta nepravda ubijala .

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  22. #45347
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Ni mene isto.

    Cico jes bio alkoholičar i to je činjenica. Razmislite malo o tome da ste šef takvome radniku koji vas ne je*e dva posto, radi kako mu se sviđa, plus pjan dolazi. Ne vidim ko bi to trpio.
    A sto cini dejo,objasni mi????????
    Podgorica Podgoricanima!

  23. #45348
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Vala engleska reprezentacija je igrala polufinale Svjetskog prvenstva kad je pred svaku utakmicu skoro citava ekipa izlazila mamurna na teren zbog pijanke od prethodne noci.Od kad su englezi posltali fini i uredni ala Dejvid Bekam ne mogu primirisat nekom boljem rezultatu.
    Ono fora Dejo nije znao da Cico voli popiti no se nasao iznenadjen i uvrijedjen ta moralna gromada.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #45349
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    e ako su vama rezultati porazi od tada posljednjeplasiranog velsa, kao i neriješeno protiv bugarske koja je grupu završila zadnja, porazi u prijateljskim utakmicama onda svaka čast.
    mene je poraz od velsa kad je joveta u zadnjim minutima smanjio rezultat da ne izgleda katastrofalno, u rangu sa porazom od ukrajine 4-0
    Last edited by glup_ka_t0cak; 11-10-15 at 18:48.

  25. #45350
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,738
    Thanks Thanks Given 
    9,158
    Thanks Thanks Received 
    6,614
    Thanked in
    2,591 Posts

    Default

    Pobro poraz od ukraine 40 je utulio cg fudbal na 4 godine ako nisi svjestan.

    Nerealno mi je da mozes da pravdas deja I brnovica a pokusavas da nekako ocrnis kranjcara. Ja ne pamtim kad sam zadnju pobjedu vidio u og covjece. Eto moldavija. Nista momce nista a ode albanija jer ima selektora a ne canu I zaku dva.

    Ukapiraj to I da je vels otisao I island I svi ovi paceri samo zato sto su isla tri tima I bilo je.kurcobolje masu ali oni su I sami to vidjeli kao sansu I uleceli u prvi plan. Mi smo lagano posle 5:2 poraza od jake moldavije ostavili maga brnu da ostane sve isto. I bi tako, dovede pojacanja menadzerska igre nidje I sjedimo doma.

    No.se bojim da ce se ponovit scenario, da ce nam rusi 5 dat I da ce opet dejo da pokaze muda ostavit kumaru. Volio bi vise no sve da se to desi pa da vidim tog maloumnika koji ce gledat I pratit ovu sprdacinu od reprezentacije

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Page 1814 of 2251 FirstFirst ... 8141314171417641804181018111812181318141815181618171818182418641914 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •