View Poll Results: U Brazil 2014

Voters
477. You may not vote on this poll
  • idemo kao I u grupi

    141 29.56%
  • idemo kao najbolji II direktno

    112 23.48%
  • idemo u baraz najboljih II

    102 21.38%
  • nema Crne Gore

    122 25.58%

Thread: Crnogorska reprezentacija - Fudbal

  1. #45351
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    BRANKO BRNOVIĆ: Izgubili smo sve šanse za prolaz, svjesni smo toga, ali daćemo sve od sebe kako bismo ostvarili što bolji rezultat i tako se časno oprostili. Znamo koliko je Rusija dobra i kvalitetna reprezentacija, a uspjećemo da joj se suprostavimo ako pružimo maksimum. Postoje dva razloga zbog čega su kvalifikacije loše po nas - slaba igra protiv Lihtenštajna i ponašanje publike na meču sa Rusijom u Podgorici.
    Sindrom Dusko Vlaisavljevic,a valjda i svih u gnjilom savezu,uvijek je neko drugi kriv!
    Podgorica Podgoricanima!

  2. #45352
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Pobro poraz od ukraine 40 je utulio cg fudbal na 4 godine ako nisi svjestan.

    Nerealno mi je da mozes da pravdas deja I brnovica a pokusavas da nekako ocrnis kranjcara. Ja ne pamtim kad sam zadnju pobjedu vidio u og covjece. Eto moldavija. Nista momce nista a ode albanija jer ima selektora a ne canu I zaku dva.

    Ukapiraj to I da je vels otisao I island I svi ovi paceri samo zato sto su isla tri tima I bilo je.kurcobolje masu ali oni su I sami to vidjeli kao sansu I uleceli u prvi plan. Mi smo lagano posle 5:2 poraza od jake moldavije ostavili maga brnu da ostane sve isto. I bi tako, dovede pojacanja menadzerska igre nidje I sjedimo doma.

    No.se bojim da ce se ponovit scenario, da ce nam rusi 5 dat I da ce opet dejo da pokaze muda ostavit kumaru. Volio bi vise no sve da se to desi pa da vidim tog maloumnika koji ce gledat I pratit ovu sprdacinu od reprezentacije

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    ne pravdam ga nikako, već sam iznio svoj stav da je vrijeme za novog selektora. nervirame hvalospjev ovog novinarčića i pojedinih forumaša koji stalno spominju kako nas je eto cico doveo do 16 mjesta, a zaboravljaju kako nas je doveo do toga protiv engleza jurimo baraž.
    i malo da se osvrnem na to famozno 16 mjesto. svi znaju kako je ta kokakolina rang lista varljiva. treba uzet u obzir da se svaka pobjeda ne vrednuje jednako, pogotovo ako se uzme u obzir da su nam to prve kvalifikacije za evropsko prvenstvo onda se svaki rezultat računao praktično duplo, jer se gleda četvorogodišnji ciklus pa nam se ne oduzimaju nikakvi bodovi, već se samo dodaju. koliko je nelogična ta lista govori i to da smo iz prvog šešira izvukli rumuniju. wtf?

  3. #45353
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Sindrom Dusko Vlaisavljevic,a valjda i svih u gnjilom savezu,uvijek je neko drugi kriv!
    Još kad im se servira mogućnost da se opravdaju, sigurno je neće propustit.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #45354
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,192
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Neki bi se mogli malo manje kompromitovati. Cico alkoholicar i radi u Iranu?????

  5. #45355
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,651
    Thanks Thanks Given 
    173
    Thanks Thanks Received 
    574
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Tako je bilo zvanicno saopstenje, niko ne zna jel to istina ili nije.
    U slucaju da jeste, i da je pijan dolazio na treninge, presove i okupljanja ni ja ga nebih trpio jednog jedinog dana, pa sve i da Brazil izbaci iz takmicenja.

    Ovo govorim u nekim normalnim okolnostima i zenljama, ali kad kod nas Dejo moze da nadje manu nekome.. onda je sva prica uzalud.

    Послато са GT-I9300 уз помоћ Тапатока
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  6. #45356
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    20,264
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    8,656
    Thanked in
    3,825 Posts

    Default

    Da je samo radio linije, sve bi bilo u redu. Onda bi on i Dejo imali šta da rade zajedno.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  7. #45357
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,267
    Thanks Thanks Given 
    383
    Thanks Thanks Received 
    727
    Thanked in
    348 Posts

    Default

    Hahahhaah haos je ovaj topic
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #45358
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Dako sjutra dobijemo Ruse cisto da ih posaljemo u baraz.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  9. #45359
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Brnjoli je legenda ljudi

    "Rusija ima dobar tim i dobre pojedince, zaslužuje da se nađe na Evropskom prvenstvu. Mi, ipak, nećemo imati popusta, pokušaćemo da damo maksimum i izborimo se sa svim problemima, a neriješen rezultat bi bio odličan po nas", dodao je Brnović.

    Znaci mi necemo popustati, dacemo maksimum pa ako izvucemo nerijeseno. Ne moze se naravno prijetiti Rusiji posebno sa drugim timom ali da kazes da ces sve dat od sebe pa ako bude dosta za bod. U startu psiholoski limitiras ekipu. To je taj Brna genije.
    Valja Bod jer odgovara rusima. Tacno ce sjutra neku namjestaljku napravit 2-X.

    Ako bude cista igra bez njihovih mutnih radnji, vjerujte mi da ce ovaj ssastav, ova djecina prakticno DjiDjo Mugi Rodsic Mandic sa malo starijim Becom i Boljevicem , da ce igrat prelijepo.

    A posebno mi je milo zbog Djidja i Mugija jer sam ih gleda od debija za Buducnost (nije to neki period davni al opet) i odma sam znao da ce jednog dana bit nosioci igre reprezentacije. I sto su nasi tu izgrada. To je osvjezenje u moru pridoslica iz drugih drzava.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  10. #45360
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Brna sa mjesta selektora prelazi za pomocnog trenera ,ceka se da taj selektor kiksa ,pa brna opet preuzima reprezentaciju kao spasitelj . Ne zvuci ovo previse nerealno a ?

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  11. #45361
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    367
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Ako cemo realno da gledamo 4ta pozicija nam je mozda i vrhunac al opet kad vidimo kakve su sve ekipe posle na evropsko...

  12. #45362
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Mi imamo tobos dva top igraca, s tim sto imamo u realnosti jednog, jer je Vucina maestro(pa i u ovom rekreativnom stanju), a Jovetic prevara ipak, posebno za reprezentaciju, pritom dva odlicna stopera, sto bi trebalo da bude sasvim dovoljno da budemo u ovakvom sistemu medju tri i igramo barem baraz. Ali vrijeme prolazi, ovo je mozda bila i poslednja Mirkova sansa da se domogne velikog prvenstva.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  13. #45363
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    90 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hari Krisna View Post
    Neki bi se mogli malo manje kompromitovati. Cico alkoholicar i radi u Iranu?????
    Sad radi u Kataru. I Hajduk ga je tražio ali su mu Arapi dali 1.5 meleona jura
    http://www.24sata.hr/nogomet/cico-kr...-zivota-405818
    btw

    Iran je BC (Before Cico) bio 60 na FIFA listi, sad je na 39 mjestu
    Last edited by Rakun; 12-10-15 at 15:55.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  14. #45364
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Damjanović povrijedjen, Beco i Mugi naprijed
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  15. #45365
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,743
    Thanks Thanks Given 
    9,160
    Thanks Thanks Received 
    6,615
    Thanked in
    2,592 Posts

    Default

    Ja se bojim da je bosketu pukao film I poslao ih u *****. Tacno vjerujem da mu je opet rekao da je na klupu I ovaj reka vidimo se ojdo dva dana do beograda pa put kine.



    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  16. #45366
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    http://www.vijesti.me/forum/zlatna-jetra-855269


    Greote,sto neko ko nije sportski novinar napise najaci tekst o grobarima naseg fudbala.Pochka se po njima.Ne da nije moga bolje izabrati rijeci,nego se cak i potrudio da izbaci forografiju koja je u skladu sa tekstom.Raspolozenje bez kapljice,ocaaaaa muuuuuuu....

    Niko ne prica kako se Mirko izdra na brnjelu.A ovaj poltron odma' za njim dobio crveni,da mu ga poljubi znojavog u svlacionicu.A svi znamo zasto je Mirko dobio crveni.
    Najgore sto se ni on vise nece odazivat,po meni moga bi da igra do 37. godine kakva je majstorcina,i sa kakvim adrenalinom igra, posebno pod goricom.Damjanovic kao sad povrijedjen,to je fora,nece se ni on vise pojavljivati.Znaci ostacemo bez dva doktora fudbala,a zamijenice ih neke pridoslice ko zna odakle i pod ko zna kojim motivima igraju za nas.Reprezentacija ce i potpuno izgubiti identitet....
    Last edited by Insua; 12-10-15 at 10:41.

  17. #45367
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Ja se bojim da je bosketu pukao film I poslao ih u *****. Tacno vjerujem da mu je opet rekao da je na klupu I ovaj reka vidimo se ojdo dva dana do beograda pa put kine.



    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

    Nije ga ubacio u glavni mec i sad ce da ga lomi sa Rusima bezveze, a cojek pola svijeta prevali. Za dzabe izgleda. Potpuno ispravno.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  18. #45368
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,275
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Evo nanose, Volkova, Marusica da ako sad malo krene to na bolje
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #45369
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Čitavih ŠEST navijača će bodriti reprezentaciju u večerašnjem meču protiv Rusije

    http://mondo.rs/a838406/Sport/Fudbal...-u-Rusiji.html
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  20. #45370
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ljudi ja sam tek sad provalio da nema volkova na ovo okupljanje.

    Eto kolko mu je doprinos.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  21. #45371
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    12,179
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    1,389
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Nema, nema, Tomasevic ga potpuno bacio u drugi plan rijeci su Sofranca.

    Dobijamo ovo danas, moramo jednog jaceg tresnut' pa ha.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  22. #45372
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A koji Tomasevic, otkad pricam da nije on za beka. Nije ni za stopera najsrecniji kvalitet ali manju stetu no na beka. Veze nema s tom pozicjom no to je brnino djelo.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  23. #45373
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    8,193
    Thanks Thanks Given 
    242
    Thanks Thanks Received 
    1,813
    Thanked in
    913 Posts

    Default

    Sastav za večeras:

    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #45374
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nece ni da Bog ovako

    Ubaci Mugija mjesto Nikolica i zamijeni mu mjesto s Mandicem, samo ga stavi na poluspica. Budalo.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  25. #45375
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    7,310
    Thanks Thanks Given 
    1,423
    Thanks Thanks Received 
    1,109
    Thanked in
    698 Posts

    Default

    Jel ovo onaj što u rukomet brani Mijatović? :P
    Taman ćemo dobit kad ni ne treba ništa kakvi smo baksuzi...

Page 1815 of 2251 FirstFirst ... 8151315171517651805181118121813181418151816181718181819182518651915 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Srpska reprezentacija i klubovi - fudbal, kosarka, i sve ostalo:)
    By getaway blues in forum Ostali sportovi
    Replies: 8815
    Last Post: 31-05-26, 21:58
  2. Crnogorska istorija [FOTO/VIDEO]
    By Regi in forum Istorija
    Replies: 71
    Last Post: 18-08-22, 15:38
  3. Mojkovacka bitka : Crnogorska Troja
    By Petar Mrvaljevic in forum Istorija
    Replies: 1
    Last Post: 29-07-10, 13:52
  4. Replies: 1
    Last Post: 14-12-05, 02:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •