a ona je bila S lizinga... mijenjala vise vlasnika...ko zna dje je sad...
8C
Giulietta Sprint
33 Stradale
2600
GTA
Montreal
Spider
156
Brera
8C Competizione
Dje zavrsi "zlatna" spiderka (kabriolet) ? Sa crvenim(bordo sicevima)
mislim da je bila 2010 god
If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant
Pa jesi li vidio dje da se prodaje tako nesto? I dje?
Ima jedna savrsena, forumskog clana. Avatar_NK
Sent from my LG_G3 using Tapatalk
Ako ko sazna dje je zlatna i prodaje li se neka javi
If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant
Znam ja dje je.![]()
16v 150ks
kad sam je uzimao jedino sto sam sigurno znao je da nece biti 1.9 8v i da nece biti siva![]()
E za dlaku mi promace![]()
Kod avatara je bila na prodaju jedno vrijeme, sad ne znam .
https://forum.cdm.me/showthread.php?...38#post3958238
bila par dana, sad cekam opet nekog dzipa po mjeri
hvala Amfi
Last edited by AvAtAr_Nk; 13-08-15 at 22:22.
Moja i nije![]()
Da nece ko ovu?
http://www.autodiler.me/auto_oglasi_auto/420617
Po toj cijeni sa tom opremom tesko :-)
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Kilometraza izvlaci stvar sto jes jes...
doslo vrjeme da se promijeni potpis :)
Kilometraza, prvi vlasnik, mora i to imat svoju cijenu da ebe mater...
Samo, ipak bi trebalo stavit da je 2006 godiste, a u komentaru dolje da ostane da je kupljena 2008![]()
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks