Malo li su crnogorski Srbi dali reprezentaciji dosad igraca,pa se Sofro zali da mu je nedovoljno.Pekovic,Vucevic,Zlokovic...
Neka za Sofrovu CG igraju malo drugi narodi,oni drzavotvorni.Bosnjaci i Albanci na primjer.
Posto smo mi Srbi neprijatelji drzave,Dabovickih ce biti sve vise.Ja svog sina koji se bavi sportom vaspitavam da igra za Srbiju,a sada je na prekretnici.





Gledah onaj docek sinoc, svaka im cast, sve lijepo, ali mi je ipak pomalo zao sto Dabovicke ne igraju za svoju zemlju... S druge strane, njihova je odluka i treba je postovati, nikad nijesu pljunule na CG da ja znam kao sto to radi Prlainovic i njemu slicni
Ti misli sta hoces, samo nemoj da lazes pa cemo lako

Bookmarks