Ako je promijenila boju onda samo sijalicu.
D1S je potpuno drugacija od D2S. Crkle su mi obje na Benza, 177 eura komad u Ljetopis.
Last edited by Fabia_Elegance!; 18-04-15 at 10:06.
TAKUMI
Osvežen BMW Serije 3: Šta je novo?
Na raspolaganju su četiri benzinca snage od 136 ks (100 kW) do 326 ks (240 kW) i sedam dizelaša u rasponu od 116 ks (85 kW) do 313 ks (230 kW).
Bazni model, 318i, sada je opremljen sa trocilindarskim 1.5 litarskim turbo motorom koji proizvodi 136 ks (100 kW) i 220 Nm. Ovaj automobil do stotke stiže za 8,9 s i razvija maksimalnih 210 km/h.
BMW 320i ima novi četvorocilindarski 2.0 litarski motor sa 184 ks (134 kW) i 290 Nm. U snažnijem BMW-u 330i, koji menja postojeći 328i, nalazi se benzinac sa 252 ks (185 kW) i 350 Nm.
![]()
Trocindras 1.5. QQ!!!
TAKUMI
zamisli mu zvuk... kao daihatsu cuore :lolblue:
She is only here to annoy herself!
30200 evrah je cijena ove 318i po deutche autobildu, i sad treba neko da se misli izmedju onoga gs-a par godina starog i ovoga nula auta ( nula za te pare )
Last edited by super ja; 08-05-15 at 20:00.
sta reci osim savrsenstvo
Auto je strava ali izgled je katastrofa.
TAKUMI
Dizajn je super uzeći u obzir što čine zadnjih 10 godina
U ovo ostalo ne sumnjam
If you turn a man into a fish, you will catch him for a day
E38 nikad nece biti prevazidjen.
Koga je gladni otac pravio, dovijeka ce gladan bit...
Istina ziva.
Ja bi samo radio fl e38-ce kao sto mecka radi sa g klasom.
Ovo nema veze sa bmw-om.Nidje ostrih linija,jednostavnosti,nego tachevi, gej siberi,otirac za noge makse. Prednji dio cao.
auto je bomba jedina sedmica koju ne mogu smislite je buljava e66 kakav je to promasaj i spolja i unutra...
http://img2.netcarshow.com/BMW-760Li...llpaper_03.jpg
Objektivni sledeci model je bio skoro pa redizajn. I nisi se proslavili nesto.
Ova nova , ne znam, prije s clase je ne bi pogledao.
Mislim da im fali konkurent s8 i s63/65.
f6
mom prijatelju na bmw 318 iz 2002 cini mi se ne radi onaj displej od fabricke muzike, pa me interesuje zna li neko od vas ljubimaca bmw-a nekog majstora da ovo rijesimo.
hvala..
sve jedno, samo daj broj majstora
Što se displeja tiče, standanrdna je mana BMWu, ispliva godinama, pogotovo gdje su vrućine.
Evo i finog uputstva kako se popravlja. Na istu foru je i na muziku.
U najgorem slučaju se kupuje drugi flet...
http://www.bimmerforums.com/forum/sh...button-fix-DIY
Last edited by cvxcomputers; 17-06-15 at 08:16.
As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks