naravno da mi je crnogorska kartica na NO SERVICE signalu u njemackoj, ima li ideju kako da updejtujem carrier settings na t-com nas, treba mi domet dok sam odje, makar da se setupujem vajber na novi telefon?
naravno da mi je crnogorska kartica na NO SERVICE signalu u njemackoj, ima li ideju kako da updejtujem carrier settings na t-com nas, treba mi domet dok sam odje, makar da se setupujem vajber na novi telefon?
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks