Jesu smece. Jedno rame mi traje pola godine. Roleri se raspadaju u toku voznje i naprave havariju. Diskovi se krive i 3-4 puta godisnje ih vodim na tokarenje kod Rajka, pakne su na 0 za 20 000 km...znaci djelovi koje imate u Kreso, Castellanu, Bulatovic su smece. Cisto smece.
I onda...dosadno je brate. I da nisu pare problem...(300-400 eura na trap svake godine), problem bi bila sva ta lupanja, pa radi, pa ovamo, pa onamo...
E sad idemo drugim putem: USA. Fino u NA imam adresu (Shipito), sve mi se salje tamo pa ovi ovamo, DUTY FREE naravno.
Ako je u pitanju nesto sto moram odmah, idem tu i puknem za taj dio. Ako je nesto sto nije hitno, USA.
Znaci ulje, filtere...cak i sijalice sam kupio tamo.
Tamo imam litar Amsoila za 11 dolara, i vozim 25 000 km sa jednom zamjenom.
Ako ti crkne takav dio onda uzmes ovdje.
A djelova ima za sva japanska, njemacka, americka...
A koji to japanac nema servis kod nas?










Reply With Quote
Bookmarks