Koji napad ?
Ko bi ispred gola sad kad ga primismo ? Volkov ili Savić ?
Pave malu djecu od nas
Bilo je pitanje kad ćemo ga primit. Arnautović se posra u Savića.. veze nemamo, samo da kakva bruka ne pukne...
Koji napad ?
Ko bi ispred gola sad kad ga primismo ? Volkov ili Savić ?
Pave malu djecu od nas
"Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi
volkov nije kriv za gol uopste nego savic. Kao penzioner je ondje bio.
Ova dvojica na RTCG o Alabi ni da je Zidan u najmanju ruku.
"Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.
Steta zbog ovog gola,jer bas djelujemo svjeze i odmorno.
pfffffff e moj Brna,zadnja ti ova bila.
I sto velite, jednog beka imaju austrijanci. Imaju oni trenera i brza odigravanja, tehniku, brzinu i kondiciju. A šta to mi imamo.
Da mi je znati kako bi Savic izgledao da nije odmarao protiv Lihenstajana kad ovako odmoran igra
I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.
Jbg pa svi smo pizdili zbog formacije, ne znam ko bira ovaj sastav ali ovo prosto nerealno. Sto rece neko izuzev 2-3 igraca rezerva nam je bukvalno bolji sastav od startne postave.
Kakva igra....
Tuga
Last edited by Rakun; 12-10-14 at 17:40.
"Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi
Ja kad sam vidio na pocetku sastav nisam moga da vjerujem. Ovo je nerealno ljudi, gnjida jedna. Ako je ovo cijena koju treba da platimo da ne gledamo ovu gnjidu bazdeljavu, neka tako bude!!!
Sent from my HTC M8
momak puca iz ove prilike. ovo je bezobrazluk svega mi.
Samo se vi nadajte da ce brnovic podnijet ostavku...
Savić je ka nadrogiran noćas
Pričamo o volkovu koji je kiksao odmah na početku, a kod gola igrač je bio ispred njega što ne smije da se desi. I previše mlako je išao na njega
Crna Gora, gnjezdo sokolova,
ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
Tko zlobio – crn mu obraz bio
Saviću je u ovo 45 minuta pala cijena za 2 miliona.
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Sad će Brna sa 4 napadača da juri rezultat u II
"Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.
Pogledaj ovih avetinja. A ovo ide u debakl
Umoran je od neigranja. To je najgori umor u sportu.
Uhhh, ovo bi zguznuto.
Austrijanci sa svojom reprezentaciojom (koju neko poredi sa Moldavijom) igra fantastično.
Baša nas spasi druge sramote.
Last edited by Rakun; 12-10-14 at 17:48.
"Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi
Treba izmršikat kumaricu i dat reprezentaciju Branu Milačiću do kraja kvalifikacija. Ne bi bio ništa gori TVRDIM
A vidjeste li reakciju Poleksica ahahahahhahahah
Mislim na intervenciju... Em nije brz bio da je pokupi em guzicu obrnuo
Nijesmo svjesni koliko sreće imamo. Protiv jedna Austrije, da spomenem.
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)
Bookmarks