Page 156 of 992 FirstFirst ... 56106146152153154155156157158159160166206256656 ... LastLast
Results 3,876 to 3,900 of 24777

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #3876
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eh..da baba ima .!. bila bi djed..

  2. #3877
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    I jedan i drugi su krivi... Voziti 110 preko ogranichenja je podjednako opasno kao prolazak kroz crveno... Zbog toga treba da odgovara za ubistvo da je srece... Nego kao shto nsx reche, proci ce ili bez kazne ili ce odlezhati godinu-dvije...

    Sent from Tapatalk
    Zasto da lezi?jeli on prosao kroz crveno ili oni?

  3. #3878
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Zasto da lezi?jeli on prosao kroz crveno ili oni?
    Zato jer je kriv... Vrlo jednostavno, da nije prekrshio zakon ne bi bilo ovakvog ishoda... Krivica drugog ne ponishtava tvoju krivicu, obojica odgovarate...

    Ove stvari su jasne i malom djetetu, ako trolujete nije ok da radite to na ovoj temi, ako ne trolujete svratite ponovo do osnovne...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  4. #3879
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    niksic
    Posts
    3,295
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    voznja 160 km/h u pijanom stanju i nije kriv nimalo, sto to pricate ljudi?
    ...

  5. #3880
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Jeste bio pjan,jeste isao 160 ali to ne mijenja cinjenicu da su oni prosli kroz crveno,on bi vjerovatno prosao i ovu raskrsnicu bez problema,samo ne znam zasto sluze onda semafori ako se prolazi kroz crveno

  6. #3881
    Join Date
    Jul 2005
    Location
    Cattaro
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    U "sretnu" državu Ameriku, moj drug je bio osudjen na godinu dana zatvora jer je zveknuo čovjeka koji je prošao na stop, i pritom se ovaj zarotirao autom, vrata mu se otvorila on ispao i auto ga zgnječilo uza zid. Na licu mjesta je ostao mrtav.
    Jedina greška moga druga je što je vozio deset preko. A ovaj je prošao na STOP znak, nije ni pogledao ima li koga, i nije bio vezan. Tu su pare uradile svoje, jer je porodica morala izvuć pare od osiguranja, a ne bi dobili centa da je ovaj proglašen krivim. Drug je bio jedno vrijeme na kućni pritvor, dok je trajalo sudjenje, pokušao i da se objesi kad je bio sam kući, jer nije mogao da živi sa činjenicom da je ubio čovjeka, doduše ni kriv ni dužan, ali...sreća pa mu je brat naišao u pravi momenat.

    Za ovo što se desilo u NS nemam riječi, žao mi je ta mlada tri života, ali da nisu prošli kroz crveno ništa ne bi bilo. S druge strane, ovaj nesoj, je vozio ludački i bio pod dejstvom alkohola, samim tim je bio prijetnja za ostale u saobraćaju, i samim tim je kriv koliko i nesretnik koji je vozio golfa!


    Сент фром мај ајФон!

  7. #3882
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Jeste bio pjan,jeste isao 160 ali to ne mijenja cinjenicu da su oni prosli kroz crveno,on bi vjerovatno prosao i ovu raskrsnicu bez problema,samo ne znam zasto sluze onda semafori ako se prolazi kroz crveno
    Isto kao shto njihov prolazak kroz crveno ne mijenja chinjenicu da bi bili zhivi da pijani retard nije vozio 160... Chemu onda sluzhe ogranichenja brzine i zakoni koji zabranjuju vozhnju pod dejstvom alkohola...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  8. #3883
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    tuga bozija,gledam po ko zna koji put ovaj snimak,uzas,sta vise reci.....jednostavno ta njegova brzina i njihov prolazak na crveno su katastrofalne cinjenice i same po sebi a kad se jos i poklope desavaju se ovakve stvari.nema sad tu price sta bi bilo kad bi bilo ili ko je vise a ko manje kriv.potpuno JEDNAKO su krivi,bar je to neko moje razmisljanje

  9. #3884
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mene samo zanima odakle podatak da je isao 160?
    TAKUMI

  10. #3885
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izmjerili su mu je ovi sa foruma oni su vjeshtaci saobracajni i to vrhunski njima je slika dovoljna samo

    sent from my dick

  11. #3886
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,744
    Thanks Thanks Given 
    1,175
    Thanks Thanks Received 
    1,933
    Thanked in
    1,052 Posts

    Default

    Ne znam, mislim da ne bi trebalo da bude njegova krivica, on je kriv za brzu voznju, on je kriv sto je bio pijan ali nije on IZAZVAO udes, izazvao ga je ovaj sto je prosao kroz CRVENO

    snimak sa druge strane



    Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

  12. #3887
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    i ja sam sad to htio da pitam ovdje se ni priblizno ne radi o toj brzini.

    napominje, ljudi po zakonu odgovarace momak za ovo zbog brzine i alkohola. da je bio klasicni udes bez žrtava stetu bi snosili pola pola kao i krivicu
    f6

  13. #3888
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    O kojoj se brzini radi kad ga je ovako bacio..?

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  14. #3889
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    I meni se cini da je ovo daleko sporije od 160, glupo je raspravljat sta bi bilo da je vozio 70-80. Iako bi isto vjerovatno bilo kad ih ovako bocno udari auto od 2 tone.

  15. #3890
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da je vozio sporije - prije bi ukočio ili što medo kaže zakačilo bi ga crveno svijetlo..
    al ispade da su semafori samo postavljeni za ukras..

  16. #3891
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Treba svaki vozač da pogleda ovaj snimak i da preispita svoje ponašanje u saboraćaju. Ja kao vozač moram osuditi prolazak kroz crveno jer dosta vozim kroz grad i ako ne mogu da računam na to da će neko stati na crveno ne znam onda stvarno kako da vozim i što da radim. Ovo je tragedija, ali momak treba biti kažnjen za prekoračenje brzine i vožnju u alkoholisanom stanju. Samo je pitanje da li su i te kazne dovoljno oštre, jer bi trebalo da budu
    Are you suggesting coconuts migrate?

  17. #3892
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    S8, da je ishao 70 ukopao bi ga u mjesto... Nema shta vi po forumu da mislite ili ne mislite je li kriv, zakon je prilichno jasan... Jedino shto ima olakshavajucu okolnost zbog njihovog prolaska na crveno...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  18. #3893
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Isao je oko 120-130 po nekoj mojoj procjeni(vjerovatno grijesim,al 160 ne vjerujem bas da je isao) al sto me strasno iznerviralo na ovaj drugi snimak jeste to koliko je auta samo produzilo,ne mogu da vjerujem da zaobilaze auta i nastavljaju svojim putem

  19. #3894
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Hmmm malo prelistah zakon, izgleda da nije potpuno jasan kako sam mislio... Sticaj nehata ima više teorijskih shvatanja i obično se sud vodi ranijim sličnim slučajevima... U Srb je maximalna kazna za ubistvo iz nehata 12 god (s tim što se nehat drugog učesnika u radnji uvijek uzima kao olakšavajuća okolnost)...
    #fakenews

  20. #3895
    Join Date
    May 2014
    Posts
    76
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  21. #3896
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Hmmm malo prelistah zakon, izgleda da nije potpuno jasan kako sam mislio... Sticaj nehata ima više teorijskih shvatanja i obično se sud vodi ranijim sličnim slučajevima... U Srb je maximalna kazna za ubistvo iz nehata 12 god (s tim što se nehat drugog učesnika u radnji uvijek uzima kao olakšavajuća okolnost)...
    Mislim da se ovdje ne radi o nehatu (radice se ako mu dobar advokat zavrsi da ide na nehat).

    Klasican primjer koji profesori navode na predavanjima: vozac vozi auto izuzetno velikom brzinom = krivicno djelo ugrozavanje bezbjednosti saobracaja (sa posljedicom ili bez nje).

    Npr. u gradu je ogranicenje 50kmh a tebe uhvate da vozis 70kmh = prekrsaj.
    Uhvate te 200kmh kroz grad = krivicno djelo.
    Razlika je velika izmedju prekrsaja i krivicnog djela.

  22. #3897
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    794
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ali nevjerovatno da pojedini nisu stali, nego su samo produzili, nevjerovatno .

  23. #3898
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default Crash

    Zamislite tek situaciju da je on prosao na crvenu a oni na zeleno... Jer i sad na forume srb ide ono - kupio mu tata, pjan, metak u celo.

    Takodje alko-nalaz preminulog treba sacekat
    f6

  24. #3899
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,343
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    S8, da je ishao 70 ukopao bi ga u mjesto...

    Sent from Tapatalk
    jes ali posle jedno 30, 40m.

  25. #3900
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    lako se to rijesi, kameru na svaki semafor pa da vidis kad pocnu novcanice da izlaze iz dzepa
    nema od toga ništa dokle god vlada nepotizam i dokle god ti tatinoga kuma brat koji je načelnik nekoga odjeljenja u policiji
    bude cijepao prijave i vraćao vozačku nakon oduzimanja! Naravno, ne mislim na tebe, uopšteno pričam, ali to je naša realnost
    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Gora po koga?

    Ti si druže osudio ovoga sa Audijem, koji ništa nije tu kriv, koji ima 0% krivice koji je mogao takođe da nedužno strada il neko od njegovih saputnika, komentarišeš njegov izgled i ostale karkateristike , a pokojnike i vozača iz drugog auta koji je kriv 100% smatraš da su žrtve.
    Ne možeš nikako da kažeš da je neko ko vozi ovolikom brzinom i pod dejstvom alkohola (1.17 promila je imao, a 160 kmh se pominje jer mu je brzinomjer u autu ostao na toj kilometraži kad se zaustavio) kriv 0% !!! Sticajem okolnosti nije pokosio pješaka dosad a što bi onda rekao? Jeste kriv je za živote troje mladih ljudi, ništa manje nego taj što je vozio golfa ili pola!

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Da nije vozio 160, bio bi bar 50m od semafora kad bi mu se upalilo crveno... Svi bi bili zdravi i zhivi...

    Sent from Tapatalk
    eto to je suština!

    Quote Originally Posted by cookie View Post
    voznja 160 km/h u pijanom stanju i nije kriv nimalo, sto to pricate ljudi?
    a ovo zaključak! Što to pričate, zaboga!?!? Da sam ga rodila ne bih mogla reć nije kriv, ne pretjerujmo!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 156 of 992 FirstFirst ... 56106146152153154155156157158159160166206256656 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •