Page 155 of 992 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165205255655 ... LastLast
Results 3,851 to 3,875 of 24777

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #3851
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    glupo raspravljat, ali realno da je golf sačekao svoje zakonsko zeleno ničeg bilo ne bi...

    da su se uspjei zaustavit izašli bi vani da se raspravljaju i neko bi nekog izbušio pod garanciju... preloša noć očigledno...

  2. #3852
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

    Default

    Nadanje ne nadanje. VIŠE OSUĐUJEM PROLASKE NA CRVENO nego brzu vožnju.

    Da mi je žao zbog ishoda, jeste. Ali, daaako se ljudi više nauče... Na semafore kod Maše, noću, pogotovo u ljetno vrijeme vlada tarzanija od motorista, taksista, i ostalih ljudi koji izreda prolaze na crveno, dok zbunjeno gledam je li ovaj narod normalan. Bar šestoro ih je prošlo dok sam čekao semafor :mad: :shock:

  3. #3853
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    16,249
    Thanks Thanks Given 
    281
    Thanks Thanks Received 
    568
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    mozda je i ovaj nagazio da ufati trepcuce zeleno.. ne opravdam takvu voznju kroz grad, ali jos manje prolazak zbog crveno, bas zbog ovakvih situacija. I kao sto napisa gore neko, uvece kasno dok vozim, iako mi je zeleno, uvijek skoro pa stanem, bas zbog onih koji prolijecu kroz crveno..

  4. #3854
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,732
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    432
    Thanked in
    211 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cvxcomputers View Post
    Nadanje ne nadanje. VIŠE OSUĐUJEM PROLASKE NA CRVENO nego brzu vožnju.

    Da mi je žao zbog ishoda, jeste. Ali, daaako se ljudi više nauče... Na semafore kod Maše, noću, pogotovo u ljetno vrijeme vlada tarzanija od motorista, taksista, i ostalih ljudi koji izreda prolaze na crveno, dok zbunjeno gledam je li ovaj narod normalan. Bar šestoro ih je prošlo dok sam čekao semafor :mad: :shock:
    Raskrsnica kod trgovinske preloša u ranim jutarnjim časovima...

  5. #3855
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,615
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radza-madza View Post
    Raskrsnica kod trgovinske preloša u ranim jutarnjim časovima...
    Sinoc sam to krenuo da pisem. Nedje od 2,3 do ujutru, rijetko ko semafor postuje..

  6. #3856
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ne znam.. ja prvi sam ranije volio da nagazim i da brzo vozim tamo đe ne bi trebao niti smio - jednom me umalo koštalo.. otad, gledam ako prekoračujem ograničenje da ne bude više od 10km na otvoren put - u grad sasvim lagano i puštam ove đavole od pješaka i đe treba i đe ne treba.. semafore obavezno poštujem, dosta puta se desi da vozim oko 2-3 ujutro đe niđe nikog nema al' ne bi živ prošao kroz crveno..

    jeebat mu mater, prvo da mi imamo infrastrukturu putnu da valja pa da ga i nagaziš i da ideš brže - ali đe..
    pisah sinoć - idem ka Pg i onom pravinom kroz DG (pravinom ej) u 600m troje auta izbjegavaju makazice.. pa me lik pretiče, idem 80km/h i usporavam a lik umjesto da ubrza on vozi paralelno sa mnom i zamalo makazice izbjegnusmo sve mu je*em.. pa lik oće da pretiče šlepera u krivinu (15tak metara duga prikolica + vozi minimum 90 na sat) i oće da pogine...

    generalno, mi smo stoka za volanom i tu nema što da se doda..

  7. #3857
    Join Date
    May 2010
    Location
    Podgorica, Old airport!
    Posts
    1,330
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vala bas, sinoc oko 2 sam vidio barem 3 prolaska kroz crveno bez mnogo oklijevanja. Zato bi najbolje bilo sto neko gore napisa kako se radi po evropi, posle 1 ujutru gasit sve semafore pa ce se malo vise paznja obracat.

  8. #3858
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    M-102
    Posts
    11,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post

    da je vozio neki slabiji auto i da su nekim slucajem poginuli i putnici u ovom vozili, koja bi onda prica bila...

    Ista ovakva i jos gora.Nidje veze ovo sto ti pricas sa ovims to sam ja reka.
    Dobro vece draga publiko, ja samo necu trositi reci na ove flamingose.

  9. #3859
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    lako se to rijesi, kameru na svaki semafor pa da vidis kad pocnu novcanice da izlaze iz dzepa

  10. #3860
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    evo samo ovaj snimak gore je dobar zbog čega treba da budu kamere.
    f6

  11. #3861
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    lako se to rijesi, kameru na svaki semafor pa da vidis kad pocnu novcanice da izlaze iz dzepa
    I sjutra ujutru idu po kucama ili po kaficima i dijele plave koverte sa sve slikama tvog auta i crvenog svijetla u istom kadru...i dobijes uplatnicu vec ispunjenu da uplatis.

  12. #3862
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    kao u sretne i uređene države

  13. #3863
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zao mi je ova tri mlada zivota,ali da su sacekali tih 10 sec da im se upali zeleno nista od ovoga ne bi bilo.Vozac sa audijem jeste prebrzo isao ali su ipak oni prosli kroz crveno...

  14. #3864
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,080
    Thanks Thanks Given 
    4,978
    Thanks Thanks Received 
    8,962
    Thanked in
    4,327 Posts

    Default

    je li živ ovaj što je pao s motora?

  15. #3865
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheLucas View Post
    Ista ovakva i jos gora.Nidje veze ovo sto ti pricas sa ovims to sam ja reka.

    Gora po koga?

    Ti si druže osudio ovoga sa Audijem, koji ništa nije tu kriv, koji ima 0% krivice koji je mogao takođe da nedužno strada il neko od njegovih saputnika, komentarišeš njegov izgled i ostale karkateristike , a pokojnike i vozača iz drugog auta koji je kriv 100% smatraš da su žrtve.

  16. #3866
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    47,145
    Thanks Thanks Given 
    3,181
    Thanks Thanks Received 
    3,222
    Thanked in
    1,560 Posts

    Default

    krivi su fifti fifti
    She is only here to annoy herself!

  17. #3867
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da vas pomirim - kriv je i taj u audi isto koliko i ovi što su prošli kroz crveno a najgore od svega što je posledica toga tri mlada života koja su bespovratno izgubljena..

    meni je ta bahatost voziti kroz grad tolikom brzinom jednaka prolasku kroz crveno

  18. #3868
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    367
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Prije 2-3 mjeseca kod hotela cg oko 2 uvece oni semafori iz pravca mosta ka starom astra je prosla pored mene na puno crveno pa preko 100 sigurno i sto takvom kretenu da radis ? Plus je prosao kroz crveno iz desne trake koja je namijenjena za skretanje desno plus 2 sekunde posle toga su dva taksija prosla tuda... Ali zato meni pisu kaznu za crveno kad prodjem kroz zeleno svaka cast policiji..
    Last edited by GRUNA'STAR; 09-06-14 at 13:41.

  19. #3869
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    Gora po koga?

    Ti si druže osudio ovoga sa Audijem, koji ništa nije tu kriv, koji ima 0% krivice koji je mogao takođe da nedužno strada il neko od njegovih saputnika, komentarišeš njegov izgled i ostale karkateristike , a pokojnike i vozača iz drugog auta koji je kriv 100% smatraš da su žrtve.
    Reci da se zajebavash..

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  20. #3870
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    krivi su fifti fifti
    Po meni nisu.
    Da nisu prosli kroz crveno nista ne bi bilo,on bi prosao lagano kroz semafor i to bi bilo to,a ovako...

  21. #3871
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Da nije vozio 160, bio bi bar 50m od semafora kad bi mu se upalilo crveno... Svi bi bili zdravi i zhivi...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  22. #3872
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    sto bi bilo kad bi bilo
    f6

  23. #3873
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Znaci da je kriva osoba koja je prosla kroz zeleno a ne kroz crveno?Daj ne sprdajte se

  24. #3874
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    23,551
    Thanks Thanks Given 
    9,644
    Thanks Thanks Received 
    5,997
    Thanked in
    2,288 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Znaci da je kriva osoba koja je prosla kroz zeleno a ne kroz crveno?Daj ne sprdajte se
    I jedan i drugi su krivi... Voziti 110 preko ogranichenja je podjednako opasno kao prolazak kroz crveno... Zbog toga treba da odgovara za ubistvo da je srece... Nego kao shto nsx reche, proci ce ili bez kazne ili ce odlezhati godinu-dvije...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  25. #3875
    Join Date
    Jul 2007
    Location
    Podgorica-dje zalegnem
    Posts
    5,475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tezak udes, jutros sam vidio video, zao mi je. Sto kaze Medo sekunde su odlucile da do ovoga i ne dodje, ali sto se tice krivice stajem na stranu Kedowna, vozac auta koje prolazi na crveno i sebi i drugima iskusava sudbinu...
    ---Chelsea Fc---

Page 155 of 992 FirstFirst ... 55105145151152153154155156157158159165205255655 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •