You have given out too much Reputation in the last 24 hours, try again later.
WTF!!
hahah kuku i ja se istraumirah 2-3 minuta cekajuci neko cudo... :roll:
Ko oce, nadje nacin. Ko nece, nadje izgovor.
Simple as that.
''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''
Vega, neka si ti postavio ovu foto. Nije bila odavno, samo par dana kako je bila i nije ni puno puta bila do sada, samo 3 puta. :-)
Послато са HUAWEI U8815 користећи Тапаток 2
Kad nijesi htjela noge da raširiš, sad raširi veš....
to ja sebi u bradu dok se sekam sa punom kofom veša do terase...
Sell the Vatican, Feed the World!
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
ee blago onom ko sa tobom dijeli postelju.. kakva gušterica svit ćizus krajst :mrgreen:
Houli madr of fak![]()
No matter what! Stay in compas!
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
Ne miruj, MRDAAAAJ.... op, cup...
Bolji od sebe.
Sas odgledah jedan film koji mi promijeni pogled na život...
Ne trebaju nam poplave nista...10 poginulih kod nas u 5 dana...haos
Da se nadovezem na ovo sa papagajem
Ljepota bez inteligencije je kao burek bez jogurta..
There are currently 19 users browsing this thread. (0 members and 19 guests)
Bookmarks