" Saznao sam u koje doba je ovde najlepse. U ono doba godine kad si ti tu.. "
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
E ludače ludi.
Hahahahaha
Послато са HUAWEI U8815 користећи Тапаток 2
Podgorica postaje sexy. Na sve strane osjećam miris Jasmina, i uopšte nije loša ideja da se na taj način, ovaj napaćeni narod aktivira, nekom vrstom aromaterapije, da zastane malo, omiriše, poboljša raspoloženje i uživa u životu punim plućima. Vele da je Kleopatra posipala jedra jasminom kako bi zavela Marka Antonija.
Ljeto miriše na Jasmin.
Izbacila me djevojka iz kreveta, evo me doma potisten...nenaspavan...
The more things change, the more they stay the same.
Ko uspije da ne mlati glavom uz ovo svaka mu čast![]()
https://soundcloud.com/djkurt/dj-kur...ado-mdma-power
^ Mora da je pravio ovu stvar u Ibiza eJay.
Ide mi se na Ibizu, kad vec Shone pomenu.
Sent from Paris
I don't get lucky. I make my own luck.
I don't get lucky. I make my own luck.
Nova moda -VS- Socijalizam
![]()
Bolji od sebe.
nemoj, bićeš ista kao oni...
Sell the Vatican, Feed the World!
Nisam mislila baš uvijek, već samo kad osjetim da moram :devil: A najradije ne bih (jer nisam to ja), ali mi je dosta više iskorišćavanja, vjeruj mi![]()
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
jel ovo turska kafa?![]()
Turske kafe, losi telefoni. Realno sansa da su dvije dobre ribe ovdje je realna nuli![]()
Al' su nokti vrh!
Sent from my Lumia 800 using Tapatalk
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
There are currently 11 users browsing this thread. (0 members and 11 guests)
Bookmarks