Page 594 of 2717 FirstFirst ... 9449454458459059159259359459559659759860464469410941594 ... LastLast
Results 14,826 to 14,850 of 67920

Thread: Izrazite svoje misli i osjećanja.......

  1. #14826
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,063
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Gledam sad B92 info...prica o demonstracijama gradjana zbog Miloseviceve vlafavine...ljudi se izmedju sebe tuku, svadjaju...zbog koga? Njega je tad bilo briga. Smijao im se. A oni poneseni njegovim likom i djelom dosli autobusima iz svih krajeva Srbije u Beograd. Njegova porodica je ostala dobro obezbijedjena a jadni narod sastavlja kraj s krajem.
    E pa prave smo ovce.
    ''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''

  2. #14827
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,572
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,938
    Thanked in
    784 Posts

    Default

    Neka mi se neko pozali da nema posla... Vise mi je preko k. nezaposlenih intelektualaca i slobodnih umjetnika

    http://www.vijesti.me/vijesti/gdje-c...-clanak-209944
    One Ring to Rule them all...

  3. #14828
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    oj lele mene, opstat se ne može po ovih socijalnih mreža od skrinšotova ''dobročinstva'' za ljude pogođene poplavom... gadi mi se ovaj narod, ali baš gadi

  4. #14829
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,410
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    oj lele mene, opstat se ne može po ovih socijalnih mreža od skrinšotova ''dobročinstva'' za ljude pogođene poplavom... gadi mi se ovaj narod, ali baš gadi
    "Jedina vrlina kojom čovjek ne može da se pohvali jeste skromnost. Kad bi se njome pohvalio, više ne bi bio skroman."

    A u vezi sa poplavama, suze mi krenu kad god vidim ovakve slike:

  5. #14830
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    4,600
    Thanks Thanks Given 
    1,123
    Thanks Thanks Received 
    247
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    : so dance your own dance and never forget.
    " čini se da iz rana raste cvijeće... "

  6. #14831
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,703
    Thanks Thanks Given 
    1,165
    Thanks Thanks Received 
    718
    Thanked in
    521 Posts

    Default

    Meni su suze krenule kad sam gleda Vucica na onu sjednicu.
    Yes, I'm in need of something
    But it's something you ain't got​

  7. #14832
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Aquaria View Post
    "Jedina vrlina kojom čovjek ne može da se pohvali jeste skromnost. Kad bi se njome pohvalio, više ne bi bio skroman."

    A u vezi sa poplavama, suze mi krenu kad god vidim ovakve slike:
    ni meni nije svejedno gledajući ovaj užas - al zar toliko govedo može neko biti koristeći taj užas za virtuelnu samoproklamaciju?

  8. #14833
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,970
    Thanks Thanks Given 
    288
    Thanks Thanks Received 
    183
    Thanked in
    119 Posts

  9. #14834
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    To ti je danas postalo normalno.Ako se ne slikaš ili ne snimiš pa to ne izbačiš na fb kao da nisi ni bio tamo.Ljudi prave selfie u životnoj opasnosti.O čemu dalje da pričamo...
    Ad astra.

  10. #14835
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    PG City
    Posts
    2,410
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    ni meni nije svejedno gledajući ovaj užas - al zar toliko govedo može neko biti koristeći taj užas za virtuelnu samoproklamaciju?
    Sve mi je to benigno pri onome da su pojedini idioti povisili cijene osnovnih životnih namirnica. Sad još samo čekam da dođu neki da "operišu" po poplavljenim područjima - a biće ih, nažalost.

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Meni su suze krenule kad sam gleda Vucica na onu sjednicu.
    Kako ih je ustrojio


  11. #14836
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  12. #14837
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  13. #14838
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    20,914
    Thanks Thanks Given 
    2,895
    Thanks Thanks Received 
    3,501
    Thanked in
    1,570 Posts

    Default

    Podrska!!!
    Tu es mon héro!

  14. #14839
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Stanje je uzasno... Toliko je tuzno. Ne znam gde je gore, Srbija, BiH...
    Treba pomoci sad, mnogi moji drugari su otisli da pomazu ljudima u ugrozenim gradovima. Mogli bi uplatiti koliko mozemo na te racune za pomoc.
    Last edited by Oljce; 17-05-14 at 08:45.

  15. #14840
    Join Date
    Mar 2014
    Location
    U blizini...
    Posts
    169
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahahaha, koji je folirant ovaj Vučić, majko mila... A koja su teg žljaga ovi što od njega cvikaju.

  16. #14841
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    oj lele mene, opstat se ne može po ovih socijalnih mreža od skrinšotova ''dobročinstva'' za ljude pogođene poplavom... gadi mi se ovaj narod, ali baš gadi
    Totalni promasaj od posta. Ljudi zaista zele da pomognu a nazalost fb je jedna mreza gde se najbrze dobijaju informacije pa cak vezane i za to.... I bolje i to nego pisati ovakve postove.

  17. #14842
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  18. #14843
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default




  19. #14844
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    alo ti zaljubljena - bježi od meneee

  20. #14845
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post
    ni meni nije svejedno gledajući ovaj užas - al zar toliko govedo može neko biti koristeći taj užas za virtuelnu samoproklamaciju?
    Ne prave ljudi selfije nego ih neko slika, upregni te preostale dvije žive moždane ćelije.

    U svakom slučaju, humanost je jasna, a ove slike nisu da bi neko pravio promociju sebe, nego da bi se digla svijest o humanosti i da bi drugi bili motivisani i pratili ih. Ovakve stvari su se uvijek slikale. Ipak nečiji trud i požrtvovanje treba da se pamti.
    Last edited by Lucas; 17-05-14 at 11:46.

  21. #14846
    Join Date
    Nov 2010
    Location
    Love to annoy ppl
    Posts
    1,635
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Selfie - kad neko SAM SEBE slike, a ne kada ih NEKO slika. Pobrkaste brate svi lončiće, po vama je svaka slika selfie.

  22. #14847
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lucas View Post
    Ne prave ljudi selfije nego ih neko slika, upregni te preostale dvije žive moždane ćelije.

    U svakom slučaju, humanost je jasna, a ove slike nisu da bi neko pravio promociju sebe, nego da bi se digla svijest o humanosti i da bi drugi bili motivisani i pratili ih. Ovakve stvari su se uvijek slikale. Ipak nečiji trud i požrtvovanje treba da se pamti.
    drugar, ja pomenuh skrinšot - što je mnogo drugačije od selfija...

    a pošto ti prvi, pa onda nekolicina ostalih ne koristi ni tu jednu moždanu vijugu da razjasnim u potpunosti na što sam mislio i što me jako nervira

    dakle, poslao si sms (što je za pohvalu) pa skrinštouješ to (Lucas proguglaj ako si toliko tehnički zaostao šta ovo znači) pa onda ispod napišeš par prigodnih riječi uz par prigodnih smajlića (tužnih) i srcadi
    pa se po sto put dnevno taguješ na tu sliku (da si poslao sms za ugrožene) ako nisi zadovoljan brojem lajkova onda je opet izbačaš da bi svi viđeli kako si ti human

    i dalje mi je to ogavno, ali mnogo ogavno i to koristiti za samoproklamaciju mi je odvratno

    ako vam nije jasno i dalje - vaš problem
    Last edited by Swedish_House_Mafia; 17-05-14 at 12:33.

  23. #14848
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    Ursa Minor
    Posts
    2,761
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ma mislio sam uopsteno, ne samo za ove najnovije dogadjaje.Imali smo primjere gdje ljudi umiru i slikaju sami sebe ili sto je jos gore slikaju druge kako umiru.To je valjda sad postalo normalno.
    Ali svakako sto se tice ovoga sad svaka cast svima koji na bilo koji nacin pomazu ali realno mnogi glume neku humanost...

  24. #14849
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,915
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,857
    Thanked in
    707 Posts

    Default

    Nadam se da su mi sestre i braća Crnogorci opravdali onolike mobilne te nose, koriste, slikaju se s njih i poslali barem jedan sms sa svakog na 14543 za Bosnu i Srbiju!!!
    Sell the Vatican, Feed the World!

  25. #14850
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam u BiH trenutno a ti tim vredjanjem opravdavas samo slicicu odozgo. To sto se neko slika, ostavlja to sta god da je... je totalno nebitno u odnosu na pomoc makar bila i pedeset centi. Razdvajaj vazno od nevaznog. I ne budi hejter. Nije kul vise. Sem toga citav fb je samoreklamacija a i izbacivanje slika u foto album (da da radim to) i to je samoreklamacija i sve sto pises ovde. Pa sta? Humanost nije humanost i "ogavna" je zbog samoreklamacije. Da smo zdravo, samo neka se reklamiraju ako jos i pomazu.
    Last edited by Oljce; 17-05-14 at 13:40.

Page 594 of 2717 FirstFirst ... 9449454458459059159259359459559659759860464469410941594 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)

Similar Threads

  1. Pas se neprijatno osjeća
    By ilirijan in forum Kućni ljubimci
    Replies: 17
    Last Post: 21-12-19, 00:06
  2. Popis je za godinu dana, kako se osjećate?
    By Ćipur in forum Politika generalno
    Replies: 73
    Last Post: 03-05-10, 14:37
  3. Osjećaj poslije nezgodice
    By MimiR' in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 95
    Last Post: 30-12-09, 20:16
  4. Osjećaj za filing
    By The Severed Garden in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 3
    Last Post: 11-04-06, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •