Amerika i Rusija brate - a đe bi drugo?
Pa dobro gdje su?
Amerika i Rusija brate - a đe bi drugo?
danilovgrad?
Ja sam cuo da ima jedan u Shteke I Kornet, kad se ide put Ct. Moze li bit da je tacno?
možda, no sigurno ne smije da se pokaže jer će ga odma ubačit u birački spisak..
Pozivam na Dzihad iz ovih stopa protiv vanzemaljaca. Braco i sestre ujedinimo u Svetom ratu za ocuvanje ljudske vrste.
Alien je musliman.
Al(i)en
zena 30god jede prasak za ciscenje
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
Nocna smjena jos 5 noci Alhamdulillah.
Prevedeno stihovima, nocna smjena, nocna smjena, opasna si kao minsko polje.
Last edited by Mojsije; 05-05-14 at 00:55.
Vidim je.
Tu es mon héro!
Dies stultis quoque mederi solet.
ja bih volio da je džihad sveti rat
Želim te ovakvu, baš ovakvu.....2045-e!
![]()
Bolji od sebe.
" čini se da iz rana raste cvijeće... "
The more things change, the more they stay the same.
Iza svake dobre devojke ili žene stoji muškarac i gleda njenu guzicu.
ono kad Alfred isprebija Supermena
![]()
Osjećanja...
![]()
Ja znam da juče me je stvorilo
I znam da danas je danas
i da sutra stvaram sam...
Badža?
There are currently 14 users browsing this thread. (0 members and 14 guests)
Bookmarks