Page 583 of 1169 FirstFirst ... 834835335735795805815825835845855865875936336831083 ... LastLast
Results 14,551 to 14,575 of 29206

Thread: Tenis

  1. #14551
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Kako smara Viskovic sa povredom Djokovica kad je imao Djovak dvije set lopte i dok se Federer nije spasio, sve je bilo odlicno, a tek onda pocinje da place o Djokovicevoj povredi....

    Smehoteka!!

    IDEMO RODJO!!!

  2. #14552
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,957
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    čestitke navijačima federer-a na pobjedi
    Last edited by amnesiac; 19-04-14 at 18:46.

  3. #14553
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    40 Posts

    Default

    Fedex je jedini co'ek koji trenutno koliko toliko parira Djokovicu igrom. Na sljaci ga je dobio i onda kad mu je prekinuo onaj niz. Odradio ga je Fedex onda ludacki. Jos uvijek je ovo faza prilagodjavanja podlozi, tako da the best is yet to come.
    Last edited by amnesiac; 19-04-14 at 18:48.

  4. #14554
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,967
    Thanks Thanks Given 
    8,701
    Thanks Thanks Received 
    3,846
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Federer je dobio jer je Djokovic bio povrijedjen,to je fakat,e sad da li bi se to toliko ispoljilo da je Djokovic uzeo prvi set za koji je imao shanse...ne znam,shto se desilo nije ne mogu ni znat'...trenutno je momak kome je rezidencija koju vecina nas nece ni vidjet u zivotu u najboljoj mentalnoj i fizichkoj spremi-pod uslovom da ovo nije ozbiljnija povreda,nadam se da nije jer bi lichno kod mene koji nisam njegov fan ali volim gledat njegove mecheve splasnulo interesovanje za mnoge turnire,u svakom sluchaju liku sa mog avatara svaka chast josh jednom,odigrao je peRFketno a Djokovicu shto brzi oporavak zelim ako je ishta ozbilnjije a nadam se kao shto rekoh da nije,toliko.
    ...

  5. #14555
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,868
    Thanks Thanks Given 
    266
    Thanks Thanks Received 
    197
    Thanked in
    89 Posts

    Default

    Samo da napomenem da će ubuduće oni koji budu provocirali (posebno na nacionalnoj osnovi) dobijati infrakciju od 3 poena za svaki takav post, pa ćemo se pozdravit. Eto, čisto da ne bude da nijesu upozoreni.

    Hvala.
    Dick Laurent is dead!

  6. #14556
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Bas dosadan mec....

  7. #14557
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,607
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Da je Vavrinka slomio nogu i vrat, onda bi Rođer igrao bolje i pobijedio...
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  8. #14558
    Join Date
    Jan 2011
    Posts
    728
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  9. #14559
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    578
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    ovo je vijest od subote, kurir nije izlazio tri dana pa kasne malo

    Sent from my Lenovo P780_ROW using Tapatalk

  10. #14560
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,443
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    179
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Kako fino udara ovaj Ramos..
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  11. #14561
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    8,173
    Thanks Thanks Given 
    508
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    373 Posts

    Default

    Rafa ispade od Almagra..

  12. #14562
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Rafa bi se morao uozbiljiti..

  13. #14563
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobra igra Almagra,Djokovic se priblizava prvom mjestu.

  14. #14564
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    Jedino sto mi pada na pamet kao opravdanje za ovako losu igru nadala u zadnje vrijeme je da pokusava da tempira formu za RG, ili cak za neke turnire koji dolaze nakon njega a na kojima nije imao bas puno uspjeha zadnjih par godina.
    Poraz od ferera i nekako mogu shvatit (ferer je i ranije znao da ga namuci) al ovaj od almagra je vec zabrinjavajuc.

    Sent from my HTC One X using Tapatalk

  15. #14565
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,805
    Thanks Thanks Given 
    590
    Thanks Thanks Received 
    578
    Thanked in
    325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Jedino sto mi pada na pamet kao opravdanje za ovako losu igru nadala u zadnje vrijeme je da pokusava da tempira formu za RG, ili cak za neke turnire koji dolaze nakon njega a na kojima nije imao bas puno uspjeha zadnjih par godina.
    Poraz od ferera i nekako mogu shvatit (ferer je i ranije znao da ga namuci) al ovaj od almagra je vec zabrinjavajuc.

    Sent from my HTC One X using Tapatalk
    Nadal i tempiranje forme? samo mi kazi na osnovu cega ti to pade na pamet? Momak je osvojio MK, BAR, RIM, RG milion puta zaredom, pa onda kad je imao godinu poslije toga još W i USO. Nikakvog tu tempiranja forme nema, ovo je Nadal. Godina ludila, godina manje dobrih rezultata izdusio je malo psihicki i to je to.
    Sa druge strane kad igra lose vise pobjeda nema na ime, svi su osjetili da mogu svakoga dobiti. Nadal je do Vavrinke dobijao lagano sve jednorucne BH, kad ga je Stan dobio stize poraz od Almagra koji bi, da nije vidio da se moze, skinuo gace u svlacionici.

  16. #14566
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,847
    Thanks Thanks Given 
    2,523
    Thanks Thanks Received 
    1,163
    Thanked in
    527 Posts

    Default

    sport.blic.rs/Tenis/252072/Povreda-je-ipak-ozbiljnija-Novak-Djokovic-odustao-od-nastupa-u-Madridu

    Šteta.

    Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

  17. #14567
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    5,159
    Thanks Thanks Given 
    624
    Thanks Thanks Received 
    1,231
    Thanked in
    902 Posts

    Default

    Ja bih rekao da je Varenika u najboljoj formi trenutno, ali ne bih ga svrstao u prvog favorita za French opet nikako..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  18. #14568
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Steta sto Nole propusta Madrid, bila bi to prilika da se dodatno priblizi prvom mjestu..

    al' bitno da taj zglob zalijeci do RG.

  19. #14569
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,957
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limun View Post
    Steta sto Nole propusta Madrid, bila bi to prilika da se dodatno priblizi prvom mjestu..

    al' bitno da taj zglob zalijeci do RG.
    tačno tako.neka propusti i RIM samo da ta povreda nestane !

  20. #14570
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default


  21. #14571
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,090
    Thanks Thanks Given 
    165
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    148 Posts

    Default

    Izgubi Marey ladno..

  22. #14572
    Join Date
    Jul 2009
    Posts
    1,195
    Thanks Thanks Given 
    42
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Kako ova Halep pegla Sarapovu... pljas pljas po guzi...

  23. #14573
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Ziki i Nestor "izuse" bracu Brajen... Cestitke majstorima na tituli!

  24. #14574
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,759
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Sta je sa Rafom..evo ga Nisikori razvaljuje prvi set.

  25. #14575
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,975
    Thanks Thanks Given 
    852
    Thanks Thanks Received 
    634
    Thanked in
    254 Posts

    Default

    bas mi je zao nisikorija.
    imao je ovaj mec definitivno...
    steta za njega.
    nadal dok bude proslavljao ovu nezasluzenu titulu nek se zapita zasto je postao ovako ranjiv na sljaci.

Page 583 of 1169 FirstFirst ... 834835335735795805815825835845855865875936336831083 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 4 users browsing this thread. (0 members and 4 guests)

Similar Threads

  1. Tenis
    By mirkoilic in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-01-23, 07:25
  2. Tenis
    By Mojsije in forum Game Server CG
    Replies: 18
    Last Post: 15-01-10, 01:59
  3. Tenis u PG...
    By Igi in forum Sve i svašta
    Replies: 17
    Last Post: 12-06-09, 18:09
  4. Tenis
    By getaway blues in forum Olimpijada
    Replies: 136
    Last Post: 18-08-08, 20:49

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •