Pričalaaa si o prošloj ljubaviii
a ja stisnuooo zube zaboliiiii
Bijo si poziw koi se neodbija
Što govoriš govoriš o nekoj novoj ljubavi
Da li znaš da li znaš kolko te zavoliii
Bijo si poziw koi se neodbija
Eeeee na sta se spalo, da u cijelu Podgoricu ne moz nac normalnu djevojku. Sve neki tripovi da su ribetine i da su nedostizne.
Boze baci ciglu i budi precizan!
Kad su uspjeli da opljačkaju poštu u zgradi MUP-a više me ništa ovdje ne može iznenaditi...
Svaki put za vrijeme ispitnog roka pronadjem neki novi hobi.
Cheers.
3P = pistolj, pejdzer i plavusa.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Vezi svoj dah za moje usne...
...divlje kose, tamna oka dva
cvijet bez korjena
ples je sve sto zna...
Zaljubljena![]()
Cekamo rock'n'rolla da se javi sa "aj neka je sa srecom"
Tik,tak,tik...
Srećna sam.![]()
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Salo moje, pređi na drugoga! :cry: :tuga: : žalost:
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
ista stvar.
prvo sam sa 52 spala na 43 i nikako da se popenjem do 50, pa sam poslije "lijecenja" zavrsila s dobijenih 30 kg i bataljenim cigaretama.
vratila sam se cigaretama ali ne i kilazi.
70 okruglo. na metar i 65. tuga, jad.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Ma ja sam kampanjac po opredeljenju, svake godine se u tipa aprilu setim da hej, leto stiže. I fazon ajde da za mesec dana skinem sve što je taloženo pola godine.
Nikad uspešna žena od mene![]()
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Bikna![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Oće li prestajat ova kiša..
još danas..ne brigaj..
a ja sam tako stručno i lijepo podgrijala vosak, da svi u komšiluku vjerovatno misle da sam izabrala papu...
Last edited by KRKNA; 28-03-14 at 12:04.
Sell the Vatican, Feed the World!
dje je munči?
Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
nothing comes from violence and nothing ever could
There are currently 6 users browsing this thread. (0 members and 6 guests)
Bookmarks