Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
КАКО ЈЕ КРЕНУЛО...РУСИЈА ДО БЕЧИЋА!!!!!!!
gledam ovo Doomsday Preppers - ovaj svijet je i definitivno pošao u ku*ac..
zaljubila sam se!
mjaauuuuuu
Lomi ga.![]()
Dnevna doza mudrosti
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Spavalo mi se jutros. Treba mi krevet i san.
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Osveta... kako dobro zvuči![]()
Sell the Vatican, Feed the World!
Vazda se u horor filmovima nađe glupača da ustaje iz kreveta da vidi šta šuška. LEZI JADNA Ne bila đe ćeš GROM Te ubio!!
https://www.facebook.com/events/469045346528511/
Podržite akciju, ništa vas ne košta neki slatkiš ili igračku da poklonite..
Last edited by misko23; 26-03-14 at 17:35.
Za'eba me Filip Vujanovic.
Yes, I'm in need of something
But it's something you ain't got
<3
![]()
I don't get lucky. I make my own luck.
Nešto sam kao slomljena...
Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...
Pecanje na Aljasci...Moze i Finska...Mongolija isto.
Taman se ponadala nekoj akciji u mom kraju (3 vozila policije, naoruzani policajci na coskovima zgrade...), kad ono - doveli zatvorenika na pregled kod ljekara. Pfff
Sent from my 9790
tako se moćno osjećam danas
There are currently 16 users browsing this thread. (0 members and 16 guests)
Bookmarks