Nikad, svi ste vi moja dječica, ljubi vas mama :*![]()
Nije ti valjda zao![]()
Tu es mon héro!
Nikad, svi ste vi moja dječica, ljubi vas mama :*![]()
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Sell the Vatican, Feed the World!
Nisam protiv svakog kapitalizma, nego sam samo protiv zloćudne i nehumane, neoliberalne vrste kapitalizma nama nametnute, a utemeljene na globalističkoj ideologiji bezdušnog socijalnog i ekonomskog darvinizma po kojem ‘jači tlači‘ i ‘velika riba jede malu‘, o sistemu koji je kvarno podešen tako da u njemu bogati postaju još bogatiji a siromašni još siromašniji.
Bolovanje je zakon. Od 13. februara pročitao sam sedam romana Li Čajlda. Imam još tri na čekanju. Počeću da sanjam triler snove, da prisluškujem sebi telefon i s plastičnim revolverom u ruci osmatram kroz špijunku na vratima.
‘Radim na sebi‘ uz pomoć intenzivne biblioterapije. Biću luđi no ikada.
Dragim forumskim Muškarcima jedna šargarepa da još dugooo dobro vide, i naravno, jedna banana za energiju da što duže mogu![]()
:lolblue: :lolblue: :lolblue:
Ubiću vas
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Imam zivot al nemam para da dokazem.
I am so post-rock I shit sad birds.
otvoreno pretenduje na kakvu funkciju - prodao si se valkeru!
Ja sam tek 4 god odje, imam ja jos da guslam do penzije![]()
Tu es mon héro!
Evo pola sata trazim neku pjesmu sto sam je stavila na bookmarks. A ne mogu se sjetiti ni naziva pjesme a ni izvodjaca. Oooooooooooooo........
''Primer popravlja mnogo bolje od prekora.''
Wanna piece of meee?
Come if u have cojones :mrgreen:
There are currently 9 users browsing this thread. (0 members and 9 guests)
Bookmarks