Zaklanja mu vidik na fontanu.
Zaklanja mu vidik na fontanu.
I am so post-rock I shit sad birds.
Mi smo djeca podgoricka.... svima nam je mila.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Po obicaju su originalni...
http://www.pressonline.rs/svet/balka...ip-i-cuti.html
"Abrazame para que piense alguna vez en ti..."
I am so post-rock I shit sad birds.
što ne spavam
Danas je najblaži oblik krađe - krađa identiteta. Svi se prave da su neko drugi.
Krađa vremena je najteži oblik - jer vam ga niko ne može refundirati, a najteže onaj ko ste se pravili - da ste!
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
go home divlad - you're high as fuuck
kad se nisam, bolje da se nisam ni probudila...
Sell the Vatican, Feed the World!
Ko bi rek'o čuda da se dese..
Ako dobro čitam dimne signale iz ciganmale, cijena bakra je skočila?!
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Opet nedjelja. Rezervisana glavobolja i 754 hiljade (navodno) neodlozivih obaveza.. Okolino sjasi malo. Imajte dusu, i ja trebam prajvat lajf!!!
Pucam.
Posted via Tapatalk
The more things change, the more they stay the same.
Stanija dobila dobru poslovnu ponudu u Dubaiju. Jbg, vole arapi bušotine...
Ko je vas poznavao, ni pakao mu neće teško pasti...
Evo vam jedan autobiografski post.
Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?
Oće li počinjat ovaj treći svjetski rat..
Jok, pa nije ni RasPutin blesav.
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
Evo da ne škrtarim... pa da se ko i mojim primjerom zdrave ishrane povede, a ne da se iza svake drugačije misli vidi upotreba kakvih aditiva i droguština što mozak prže.
Na ti... (pa naruči štogod zdravoooo) http://www.zdravaishrana.me/ I NE PRETJERUJ S RAKIJOM!
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
There are currently 17 users browsing this thread. (0 members and 17 guests)
Bookmarks