U istocnim religijama, bijelo je boja smrti.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Eo dobih informaciju da je ono dio SNP kampanje i da ce Becic sjutra iskocit na trg hahahah Sad podgoricani mogu mirno spavat.![]()
Ne nevinost, nego smrt.
Ko onaj pop sto je poyivao na upokojenje. Brak.
Na Istoku zene se oblace u crno, muskarci u bijelo. Vi ste smrt, mi smo zivot.
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
Bijela golubica je simbol mira!
Rješenje nepoznate je ustvari grančica.
Ona je dakle - borac za očuvanje maslina...
Ili je nijema dodola...
Last edited by Xerxes; 28-02-14 at 22:39.
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
lol![]()
Samo oni koji se usude uvelike podbaciti, mogu uspjeti u velikoj mjeri.
2 kilometra zivim daleko od ove diskoteke Iluson i ladno imam osjecaj da mi je Ana Nikolic sa sve mikrofonom i zvucnicima na sred sobe.Razbi mi san.
Sad ladno cujem i vrisku iz diskoteke, Boze me sacuvaj.
A da pođeš lijepo, i pokucaš... zamoliš ih da smanje malo?
![]()
Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".
Sator obicni bre.
Kako li je tek onim ljudima sto zive blizu onamo.
Ne bi me zacudilo da ih neko digne u vazduh skorije.
Sad mi nije žao one cure kad vidim da je to sve bila kampanja smrdljivog SNP-a..
Eo vidji, kreativni tim mladih SNP-a..
http://www.vijesti.me/caffe/djevojka...-clanak-183088
''Alo? E, radis, u guzvi si? E samo da te pitam, je l' Dimitrovgrad u Srbiji ili Bugarskoj?''
Nedodirljivost njene suštine? Je li to neki fensi naziv za djevicu? Kako onda pristupiti deflorisanju? Filozofski? Uuu, proniknuću u nedodirljivost tvoje suštine; u istu nedodirljivu suštinu se ne može dva puta proniknuti; dodirljiva suština jeste, nedodirljiva suština nije...
Ko zna, možda ovi iz snp-a nisu mislili na Aleksu kad su tražili gradonačelnika kojeg se plaše kriminalci. Eto su se kriminalci plašili da im Mugi ne uzme reket u stanovima. N akraju, možda Mugi nije punio gaće, ali je punio džepove. I to je nešto.
Last edited by NHM; 01-03-14 at 15:01.
- .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..
There are currently 21 users browsing this thread. (0 members and 21 guests)
Bookmarks