Glasao sam, podržavam, i sve to... Ali ako vidim svrhu postojanja nečeg ovakvog, sve mi 'ebi...
Napravljena od strane Crnogorskih programera, bori se za finale u Elance-ovog takmicenja za startup-ove
Vise informacija:
http://tehnologija.me/crnogorski-pro...lnu-mrezu-hook
http://digitalizuj.me/2014/01/hook-n...orski-startup/
http://www.cdm.me/tehnologija/crnogo...nce-takmicenja
Glasajte na link da ih podrzimo: LINK: http://ow.ly/t8dPW
Ne znam jeste li čuli za Hook ( www.hook.its.me ) , ali ukratko radi se o platformi koja omogucava praćenje prijatelja na mapi u realnom vremenu. Istovremeno korisnici mogu ostavljati i poruke na bilo kojoj poziciji. Na platformi radi ekipa iz Crne Gore i usli smo u borbu za finale Elance-ovog takmicenja za startup-ove.Potrebna nam je vasa podrska kako bismo osigurali ulazak u finale. Ovdje http://ow.ly/t8dPW mozete pogledati nas video gdje govorimo o Hooku i glasati za nas. Takmicenje traje jos 3 dana i dozvoljen je jedan glas dnevno. Dosta zanimljive tehnologije smo koristili prilikom kreiranja platforme tu su: Android, Laravel, Google Maps, AppEngine, Google Cloud... Za svakoga po nesto LINK: http://ow.ly/t8dPWKad glasate podijelite sa prijateljima da sto vise ljudi cuje za Hook. A na nasem sajtu se mozete prijaviti za rani pristup sistemu, da prvi budete u toku
Hook
www.hook.its.me
Last edited by gocetr_25; 02-02-14 at 20:18.
kontakt telefon 069837937(T-Mobile)
Glasao sam, podržavam, i sve to... Ali ako vidim svrhu postojanja nečeg ovakvog, sve mi 'ebi...
Interesantno, glasao! Sa srećom - da pobijedite!![]()
Zasto glasat za nesto sto ti se ne svidja jer je neko odavde pravio? Uzasna ideja
If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant
Podrska za nase. Dabogda uzeli milijarde!![]()
~
Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.
Zanimljvi ali danas se toliko taguju na fejs da nemos omasit dje se nalaze![]()
Svaka čast momci! Super ideja i realizacija! Samo naprijed!![]()
Dobih danas poziv da pratim još jedan vrlo sličan projekat: http://www.vplace.me ?!
Možda bi valjalo da udružite snage?
Zanimljiva ideja, ali kao što sam i napomenuo jednom od učesnika, po meni će ovdje da bude problem baterija...
Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2
Za razliju od Vplace-a, Hook nudi mnogo vise..
jer dajes podrsku pametnim pojedincima pokazujuci da im se isplati trud i rad, nesto sto u ovoj drzavi generalno ne postoji,
zamisli sebe i sebi bliznje da ste super kreativni pametni i dodjete do nekog lijepog projekta i treba ti podrska javnosti a mi ti kazemo a makseeeeeee black jadan sto bi te glasali kad nam se ne svidja jel da, idi drzavi se obrati, drzavu boli tuki, tebe se ideja ugasi, ti panes u depresiju, krene pljuvanje drzave , tvoja kreativnost zamire i ti zivis ka mahovina i vecina naroda do kraja zivota obitavajuci tuda nezadovoljan
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Meni ovo lici na losu kopiju softvera iz anb-a O_o
Ta strana ima logike, lose sam se izrazio...Apsolutno sam protiv ovog "kacenja" lokacije dje se nalazis i iznosenja privatnog zivota 500 drugih ljudi. Gnusam se toga, zato sam i protiv. Znam ljude koji idu u pojedini restoran ili hotel cisto da se taguju. I zbog toga sam protiv, a generalno sve vise i vise je takvih pojava
If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant
sve li obrnete i prevrnete, ko sisa ko sta koristi, poenta je da u srdini koja ne daje nikakvu podrsku nikome i gusi mozgove, imate ekipu koja je usla u sam vrh najveceg svetskog takmicenja iz te oblasti ;p i toga se drzte
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Nije problem i nama, vec u drustvu koje je iskvareno do srzi. Vecina zivi u virtuelnom svijetu, ljudi daju zadnje pare za smartphone, catuju, lajkuju, blenu u ekran. Smanjeno je druzenje normalno, setnja, alkohol, seks..Zaboravi to, svi sjede doma i catuju. Ili najjace kad vidis 4 druga/rice za sto na kafu i svi cetvoro na telefone kucaju rijec se ne progovara. Djevojcice od 95 godiste postavljaju slike dje su polugole da dobijes erekciju odma, u komentare prijete "dusmanima".tekstovi pjesama sa srpske estrade koju taj polusvijet slusa. I onda slag na tortu Hook dje te prate kuda ides i salju ti poruke.
Ma mrs, onaj meme Nothing to do here je idealan za temu.
If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant
<
Ne obrcem vec imam stav. Da je nesto sto se meni svidja podrzavao bih vise no oni sami i promovisao. Ali ovu ideju ne mogu da svarim a ne da podrzavam, jer je stetna i bolesna. Isto tako ne bih volio da mene podrzavaju ljudi jer me znaju vec zato jer im se svidja sto radim. Al ima nas raznih.
If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant
bas z bog toga to je sansa za zaradu ljudi postaju sve veci retardi upotrijebis vijuge i voala ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Nikakva ovo nije spektkularna ideja vec samo dobra motivacija, i realizacija. I fantasticno ime, bas lako ostaje u mislima. Njima svaka cast na angazovanju.
A pazi sad situaciju, imas milion primjera na Fejsbuku i twitteru...momci raznih godina hejtuju sport, bilo kakav...ne samo fudbal i sl..vec bilo kakav sport i takmicenje. Ni ekstremni sportovi, ni klizanje na ledu, ni fudbal kosarku rukomet, ni vaterpolo..nista nista nista. I kace statuse "ne pratim" "jebite se sa utakmicom" i slicno..Ajde reci mi moze li muskarac biti muskarac d ane prati bilo koji sport na ovoj plavoj planeti? Pa makar i stoni tenis, dizanje tegova..bilo sto.
Ne, ti tipovi su proizvod modernog doba i interneta, veze sa mozgom nemaju samo idu na kafe, naocare, dojcerica i vidji onoga vidji ovu..i lajkovanje.
Pi
If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant
znaci ja nisam muskarac? ne pratim nijedan sport ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
Pratis kako ne, scuba dive i bildovanje, ovaj drugi ti odgovara po iq vise![]()
If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant
ne pratim samo treniram i to mi posao ;p
Risk , is what makes life worth living
Never a failure, always a lesson!
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks