Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 45

Thread: Nova "Hook" drustvena mreza

  1. #1
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    21,343
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    92 Posts

    Default Nova "Hook" drustvena mreza

    Napravljena od strane Crnogorskih programera, bori se za finale u Elance-ovog takmicenja za startup-ove

    Vise informacija:

    http://tehnologija.me/crnogorski-pro...lnu-mrezu-hook

    http://digitalizuj.me/2014/01/hook-n...orski-startup/

    http://www.cdm.me/tehnologija/crnogo...nce-takmicenja


    Glasajte na link da ih podrzimo:
    LINK: http://ow.ly/t8dPW

    Ne znam jeste li čuli za Hook ( www.hook.its.me ) , ali ukratko radi se o platformi koja omogucava praćenje prijatelja na mapi u realnom vremenu. Istovremeno korisnici mogu ostavljati i poruke na bilo kojoj poziciji. Na platformi radi ekipa iz Crne Gore i usli smo u borbu za finale Elance-ovog takmicenja za startup-ove.Potrebna nam je vasa podrska kako bismo osigurali ulazak u finale. Ovdje http://ow.ly/t8dPW mozete pogledati nas video gdje govorimo o Hooku i glasati za nas. Takmicenje traje jos 3 dana i dozvoljen je jedan glas dnevno. Dosta zanimljive tehnologije smo koristili prilikom kreiranja platforme tu su: Android, Laravel, Google Maps, AppEngine, Google Cloud... Za svakoga po nesto LINK: http://ow.ly/t8dPWKad glasate podijelite sa prijateljima da sto vise ljudi cuje za Hook. A na nasem sajtu se mozete prijaviti za rani pristup sistemu, da prvi budete u toku

    Hook
    www.hook.its.me


    Last edited by gocetr_25; 02-02-14 at 20:18.
    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  2. #2
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Glasao sam, podržavam, i sve to... Ali ako vidim svrhu postojanja nečeg ovakvog, sve mi 'ebi...

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Interesantno, glasao! Sa srećom - da pobijedite!

  4. #4
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zasto glasat za nesto sto ti se ne svidja jer je neko odavde pravio? Uzasna ideja
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  5. #5
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    21,343
    Thanks Thanks Given 
    43
    Thanks Thanks Received 
    123
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    kontakt telefon 069837937(T-Mobile)


  6. #6
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,245
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    42
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Podrska za nase. Dabogda uzeli milijarde!
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  7. #7
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,114
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Zanimljvi ali danas se toliko taguju na fejs da nemos omasit dje se nalaze

  8. #8
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    at your place, wrecking havoc
    Posts
    2,260
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Svaka čast momci! Super ideja i realizacija! Samo naprijed!

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dobih danas poziv da pratim još jedan vrlo sličan projekat: http://www.vplace.me ?!
    Možda bi valjalo da udružite snage?

  10. #10
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,114
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

  11. #11
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Zasto glasat za nesto sto ti se ne svidja jer je neko odavde pravio? Uzasna ideja
    Zato što je naše.

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    40,483
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    4,447
    Thanked in
    2,611 Posts

    Default

    Zanimljiva ideja, ali kao što sam i napomenuo jednom od učesnika, po meni će ovdje da bude problem baterija...

    Poslato sa ultra-moderne pisaće mašine Galaxy S4 x2
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  13. #13
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Za razliju od Vplace-a, Hook nudi mnogo vise..

  14. #14
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Zasto glasat za nesto sto ti se ne svidja jer je neko odavde pravio? Uzasna ideja

    jer dajes podrsku pametnim pojedincima pokazujuci da im se isplati trud i rad, nesto sto u ovoj drzavi generalno ne postoji,
    zamisli sebe i sebi bliznje da ste super kreativni pametni i dodjete do nekog lijepog projekta i treba ti podrska javnosti a mi ti kazemo a makseeeeeee black jadan sto bi te glasali kad nam se ne svidja jel da, idi drzavi se obrati, drzavu boli tuki, tebe se ideja ugasi, ti panes u depresiju, krene pljuvanje drzave , tvoja kreativnost zamire i ti zivis ka mahovina i vecina naroda do kraja zivota obitavajuci tuda nezadovoljan
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  15. #15
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni ovo lici na losu kopiju softvera iz anb-a O_o

  16. #16
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    jer dajes podrsku pametnim pojedincima pokazujuci da im se isplati trud i rad, nesto sto u ovoj drzavi generalno ne postoji,
    zamisli sebe i sebi bliznje da ste super kreativni pametni i dodjete do nekog lijepog projekta i treba ti podrska javnosti a mi ti kazemo a makseeeeeee black jadan sto bi te glasali kad nam se ne svidja jel da, idi drzavi se obrati, drzavu boli tuki, tebe se ideja ugasi, ti panes u depresiju, krene pljuvanje drzave , tvoja kreativnost zamire i ti zivis ka mahovina i vecina naroda do kraja zivota obitavajuci tuda nezadovoljan
    Ta strana ima logike, lose sam se izrazio...Apsolutno sam protiv ovog "kacenja" lokacije dje se nalazis i iznosenja privatnog zivota 500 drugih ljudi. Gnusam se toga, zato sam i protiv. Znam ljude koji idu u pojedini restoran ili hotel cisto da se taguju. I zbog toga sam protiv, a generalno sve vise i vise je takvih pojava
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    3,365
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Ta strana ima logike, lose sam se izrazio...Apsolutno sam protiv ovog "kacenja" lokacije dje se nalazis i iznosenja privatnog zivota 500 drugih ljudi. Gnusam se toga, zato sam i protiv. Znam ljude koji idu u pojedini restoran ili hotel cisto da se taguju. I zbog toga sam protiv, a generalno sve vise i vise je takvih pojava
    To jest'.
    Meni ta ideja: da ti treba "pametni telefon" i neki od tih programa - kako bi kroz "virtuelni svijet" mogao da "čatuješ" sa osobom koja sjedi za susjednim stolom - nije baš najjasnija, ali vjerovatno je problem u meni (staromodan, jbg).

  18. #18
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    sve li obrnete i prevrnete, ko sisa ko sta koristi, poenta je da u srdini koja ne daje nikakvu podrsku nikome i gusi mozgove, imate ekipu koja je usla u sam vrh najveceg svetskog takmicenja iz te oblasti ;p i toga se drzte
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #19
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije problem i nama, vec u drustvu koje je iskvareno do srzi. Vecina zivi u virtuelnom svijetu, ljudi daju zadnje pare za smartphone, catuju, lajkuju, blenu u ekran. Smanjeno je druzenje normalno, setnja, alkohol, seks..Zaboravi to, svi sjede doma i catuju. Ili najjace kad vidis 4 druga/rice za sto na kafu i svi cetvoro na telefone kucaju rijec se ne progovara. Djevojcice od 95 godiste postavljaju slike dje su polugole da dobijes erekciju odma, u komentare prijete "dusmanima".tekstovi pjesama sa srpske estrade koju taj polusvijet slusa. I onda slag na tortu Hook dje te prate kuda ides i salju ti poruke.

    Ma mrs, onaj meme Nothing to do here je idealan za temu.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  20. #20
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    sve li obrnete i prevrnete, ko sisa ko sta koristi, poenta je da u srdini koja ne daje nikakvu podrsku nikome i gusi mozgove, imate ekipu koja je usla u sam vrh najveceg svetskog takmicenja iz te oblasti ;p i toga se drzte
    <

    Ne obrcem vec imam stav. Da je nesto sto se meni svidja podrzavao bih vise no oni sami i promovisao. Ali ovu ideju ne mogu da svarim a ne da podrzavam, jer je stetna i bolesna. Isto tako ne bih volio da mene podrzavaju ljudi jer me znaju vec zato jer im se svidja sto radim. Al ima nas raznih.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  21. #21
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    bas z bog toga to je sansa za zaradu ljudi postaju sve veci retardi upotrijebis vijuge i voala ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  22. #22
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nikakva ovo nije spektkularna ideja vec samo dobra motivacija, i realizacija. I fantasticno ime, bas lako ostaje u mislima. Njima svaka cast na angazovanju.

    A pazi sad situaciju, imas milion primjera na Fejsbuku i twitteru...momci raznih godina hejtuju sport, bilo kakav...ne samo fudbal i sl..vec bilo kakav sport i takmicenje. Ni ekstremni sportovi, ni klizanje na ledu, ni fudbal kosarku rukomet, ni vaterpolo..nista nista nista. I kace statuse "ne pratim" "jebite se sa utakmicom" i slicno..Ajde reci mi moze li muskarac biti muskarac d ane prati bilo koji sport na ovoj plavoj planeti? Pa makar i stoni tenis, dizanje tegova..bilo sto.

    Ne, ti tipovi su proizvod modernog doba i interneta, veze sa mozgom nemaju samo idu na kafe, naocare, dojcerica i vidji onoga vidji ovu..i lajkovanje.

    Pi
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  23. #23
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    znaci ja nisam muskarac? ne pratim nijedan sport ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  24. #24
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Pratis kako ne, scuba dive i bildovanje, ovaj drugi ti odgovara po iq vise
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  25. #25
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,375
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ne pratim samo treniram i to mi posao ;p
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Hotel "IN" sa Restoranom "iIN" i Streljanom "SOKO" zatvorenog tipa
    By MrColscor in forum Nekretnine
    Replies: 1
    Last Post: 15-07-13, 05:10
  2. Replies: 1
    Last Post: 09-04-12, 08:49
  3. Nova drustvena mreza koja placa!
    By anka888 in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 26-02-12, 11:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •