View Poll Results: Koliko imate kilograma

Voters
167. You may not vote on this poll
  • Ispod 40

    1 0.60%
  • Od 40 do 55

    7 4.19%
  • Od 55 do 70

    11 6.59%
  • Od 70 do 85

    44 26.35%
  • Od 85 do 100

    59 35.33%
  • Od 100 do 115

    29 17.37%
  • Preko 115

    16 9.58%
Page 7 of 42 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 1034

Thread: Idealna težina / Koliko imate kg?

  1. #151
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Eeeeeh Anci da je gore ne bi ovaj placuci smajli bio u mom postu :icon_frown:

    Put od 65.6kg do 58kg dug je i trnovit i ispunjen patnjom, ali ne dam se!
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  2. #152
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pisi ovde svake nedelje poboljsanje ili cak i stagniranje (pa i vracanje kojeg grama), mozda ce ti biti lakse uz podrsku... Samo ne drzi dijete. Jesi probala Novakovu ishranu, bez glutena? Iskreno meni se pola familije hrani tako i svi su smrsali a nije skupa ishrana uopste. Ja se kanim da pocnem sa tom samo u veeeeelikim kolicinama jer ne smem smrsati. Zbog zdravlja iskljucivo.
    Last edited by Oljce; 23-01-14 at 08:05.

  3. #153
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Probala sam raznorazne dijete i nije mi toliki problem da se uzdrzim od hrane koliko me mrzi da mrdnem. Place mi se kad pomislim na fizicku aktivnost bilo koje vrste

    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  4. #154
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemoj da se opterecujes, sve sto je zdravo u sustini i ne goji pa se samo potrudi da se hranis zdravo. Pomaze kad imas obaveza vani, van kuhinje pa ih stvaraj. To je to.

  5. #155
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Upravo tako.
    Kad prestaneš da se opterećuješ, smršaćeš ali ništa bez aktivnosti.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  6. #156
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,038
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,910
    Thanked in
    4,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Eeeeeh Anci da je gore ne bi ovaj placuci smajli bio u mom postu :icon_frown:

    Put od 65.6kg do 58kg dug je i trnovit i ispunjen patnjom, ali ne dam se!
    ja sam "plakala" kad sam imala 50! trebalo je skoro do 30te da dođem da bi prešla 55

    vidim ja da smo zajedno na ovom putu
    samo što ni ja nemam rešenje. čuh jednu đevojku sinoć kako je ona 10 dana na vodi i voću i smrša da može da uđe u pantalone koje su joj mjerilo.
    e nemam namjeru od sebe radit ovo, tako mi ne znam kakve odjeće.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  7. #157
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,896
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    75 Posts

    Default

    Mnogi od vas sto imaju problema sa viskom kilograma misle da je ishrana jedina vazna stvar... Odricanje od nekih stvari koje volite da jedete, nekakve bolesne dijete, Novakova ishrana, ccc...

    A kladim se da vecina ima nekih losih navika koje bi se mogle mijenjat, tipa: setnja uvece posle napornog dana (a ne izlezavanje ispred televizora), pjeske na posao (ili biciklom), termin sa drustvom (mali fudbal, kosarka ili najobicnije trcanje)

    Spavanje je isto tako vrlo vazno, ali mnogi i to zanemaruju...

    Znaci generalno pored ishrane, aktivnosti i spavanja, radi se o tome kakav zivotni stil vodite, ako su vam navike lose, i ako se godinama nezdravo hranite i nemate fizickih aktivnosti nema te Novakove dijete koja vam moze pomoci... Mozda cete primijetit neke kratkotrajne rezultate ali sve se to opet vrati na staro posle par mjeseci (ili godina)
    look right through me

  8. #158
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novak nema dijetu. Ne pricaj kad ne znas. To je samo ishana bez glutena na koji su mnogi intolerantni a da ni ne znaju. Covek je vrhunski sportista i unosi dnevno sigurno vise od mene i miss Lucifer i goozice zajedno. Jako je bitno sta jedes, bez obzira na kilazu. Vrsta zdrave ishrane, pa koja god, koju primenjuju mnogi, je nacin zivota a ne dijeta.
    Last edited by Oljce; 23-01-14 at 09:31.

  9. #159
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,798
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer View Post
    Place mi se kad pomislim na fizicku aktivnost bilo koje vrste

    uh i meni ali zato pomislim na kakav je osjecaj posle fizicke aktivnosti i to mi daje volju. Kad nadjes koji sport ti najvise odgovara posle ovo postaje lagano. U mom slucaju kick-boxing. Tako i svu akumuliranu nervozu izbacim tokom treninga.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  10. #160
    Join Date
    May 2012
    Location
    in bed with Eva Simons 26°21'29.9"N 127°47'02.0"E
    Posts
    7,125
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    uh i meni ali zato pomislim na kakav je osjecaj posle fizicke aktivnosti i to mi daje volju. Kad nadjes koji sport ti najvise odgovara posle ovo postaje lagano. U mom slucaju kick-boxing. Tako i svu akumuliranu nervozu izbacim tokom treninga.

  11. #161
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,938
    Thanks Thanks Given 
    8,680
    Thanks Thanks Received 
    3,843
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Dooobra !!!
    ...

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,326
    Thanks Thanks Given 
    366
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    13 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Swedish_House_Mafia View Post

    Počela je sa treningom, biće to bolje..

  13. #163
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,896
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    75 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Novak nema dijetu. Ne pricaj kad ne znas. To je samo ishana bez glutena na koji su mnogi intolerantni a da ni ne znaju. Covek je vrhunski sportista i unosi dnevno sigurno vise od mene i miss Lucifer i goozice zajedno. Jako je bitno sta jedes, bez obzira na kilazu. Vrsta zdrave ishrane, pa koja god, koju primenjuju mnogi, je nacin zivota a ne dijeta.
    pogledaj negdje sta uopste znaci dijeta a onda se vrati na svoj post i ponovo ga procitaj.
    look right through me

  14. #164
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    6,939
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znala sam da ces ovo reci. Iz tvojeg posta se moze jedino zakljuciti da se radi o dijetama u uzem smislu jer govoris u negativnom kontekstu o ishrani koja je apsolutno zdrava i koja pomaze...

  15. #165
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    17,938
    Thanks Thanks Given 
    8,680
    Thanks Thanks Received 
    3,843
    Thanked in
    2,291 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emp View Post

    Počela je sa treningom, biće to bolje..
    Like Mida ...
    ...

  16. #166
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,896
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    75 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oljce View Post
    Znala sam da ces ovo reci. Iz tvojeg posta se moze jedino zakljuciti da se radi o dijetama u uzem smislu jer govoris u negativnom kontekstu o ishrani koja je apsolutno zdrava i koja pomaze...
    Ja ne znam sta si htjela da kazes ali nebitno...

    Poenta mojeg posta je da ljudi mijenjaju navike i da se ne opterecuju previse oce li pojesti obican hleb ili hleb bez glutena... Ili da skidaju neke tablice za dnevni utrosak kalorija i sta vec... Ako nemas nikakvih fizickih aktivnosti, provedes radni dan od 8-10 sati u sjedanju, najmanji ti je problem oce li hrana koju jedes bit ista kao kod Novaka
    look right through me

  17. #167
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,968
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    520
    Thanked in
    391 Posts

    Default

    Idealna tezina 90 kg na 190cm ..95 na 195

  18. #168
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,573
    Thanks Thanks Given 
    1,560
    Thanks Thanks Received 
    2,172
    Thanked in
    1,038 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djeye View Post
    Ja ne znam sta si htjela da kazes ali nebitno...

    Poenta mojeg posta je da ljudi mijenjaju navike i da se ne opterecuju previse oce li pojesti obican hleb ili hleb bez glutena... Ili da skidaju neke tablice za dnevni utrosak kalorija i sta vec... Ako nemas nikakvih fizickih aktivnosti, provedes radni dan od 8-10 sati u sjedanju, najmanji ti je problem oce li hrana koju jedes bit ista kao kod Novaka
    bravo,tacno...sto bi novak bio onako mrsav da ne provodi svaki dan trenirajuci,i ja mislim :-P
    ljudi nisu svjesni koliko je bitna fizicka aktivnost za dobru liniju,nego gleda da ne pojede cokoladu,bijeli hljeb itd.

  19. #169
    Join Date
    May 2009
    Posts
    24,263
    Thanks Thanks Given 
    1,413
    Thanks Thanks Received 
    5,570
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Jutros sam novu rupu na kaišu bušio.. Smršavio u januaru.. stvarno sam za ginisa.
    Last edited by starwalker; 23-01-14 at 18:16.
    The more things change, the more they stay the same.

  20. #170
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,691
    Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Kome treba nešto od zdrave i domaće, kao i organske hrane sa sertifikatom... Može pogledati na adresi www.zdravaishrana.me

  21. #171
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Jutros sam novu rupu na kaišu bušio.. Smršavio u januaru.. stvarno sam za ginisa.
    Nijesi jedini...
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  22. #172
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Planet Earth
    Posts
    7,978
    Thanks Thanks Given 
    643
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    49 Posts

    Default

    nemoguce da si ti smrsala

  23. #173
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    24,914
    Thanks Thanks Given 
    1,084
    Thanks Thanks Received 
    3,197
    Thanked in
    2,428 Posts

    Default

    Ne mlati fika zivota ti!
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  24. #174
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,038
    Thanks Thanks Given 
    4,955
    Thanks Thanks Received 
    8,910
    Thanked in
    4,302 Posts

    Default

    ja se aktivirah....do prodavnice za sladoled

    Sent from my HTC Desire 500 using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #175
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,131
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne dirajte mi alapachu da ve ne izreshetam sve sa shankom.


    Sent from Winterfell using iHodor.

Page 7 of 42 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. koliko oziljaka imate?
    By Phénix in forum Sve i svašta
    Replies: 75
    Last Post: 13-06-12, 15:00
  2. Koliko recki imate?
    By LudnicaKovin in forum Sex i erotika
    Replies: 31
    Last Post: 28-10-10, 21:00
  3. Koliko imate...
    By Drug Tito in forum Sve i svašta
    Replies: 65
    Last Post: 12-01-09, 10:55
  4. Koliko godina vi imate
    By MNT in forum Sve i svašta
    Replies: 122
    Last Post: 20-05-07, 18:33

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •