moram i ja trgovat zimske, pa da pitam, kakva je guma sportiva snow win, to mi je preporuka od prodavca? u tom cjenovnom rangu, po par eura razlike gore dolje vidio sam winteru, savu i kleber. šta mi je najbolje od navedenog uzet?