Page 84 of 991 FirstFirst ... 347480818283848586878894134184584 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 24762

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #2076
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vi ste Meni legende. Smeta vam kad 5 puta obidjete evropu i vidite dvije patrole, a u cg vas svakih 200m zaustavljaju. Sad vam smeta sto nema patrola u cg. A ne mlatite nego pustite ljude da rade svoj posa', lajinjate ovuda a u cmar im se uvlacite bez vazelina kad vas zaustave (;

  2. #2077
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,859
    Thanks Thanks Given 
    2,815
    Thanks Thanks Received 
    3,098
    Thanked in
    1,528 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Femaman View Post
    Druze ti brines za samog sebe i svoj zivot, ne treba policajac to da radi, i njegovim pojavljivanjem pored puta da te 'nacera' da usporis
    Pokusavamo ti objasniti da policija treba da brine za moj, tvoj i zivote neduznih, da ih nedje ne pokupe ovi sto divljaju. Shvatas?

    Sent from my HTC One using Tapatalk 2

  3. #2078
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MimiR' View Post
    Vi ste Meni legende. Smeta vam kad 5 puta obidjete evropu i vidite dvije patrole, a u cg vas svakih 200m zaustavljaju. Sad vam smeta sto nema patrola u cg. A ne mlatite nego pustite ljude da rade svoj posa', lajinjate ovuda a u cmar im se uvlacite bez vazelina kad vas zaustave (;
    e svaka ti cast za ovo,svaka ti je na mjesto,greota je sto se desavaju ovakve tragedije ali ne moze se policija krivit za sve

  4. #2079
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije policija kriva za NEsvijest gradjana, tuga za ovolike mlade zivote, a nazalost niko ne uci lekcije iz toga...
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  5. #2080
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    128
    Thanked in
    67 Posts

    Default

    Ko da je vazno ko je kriv, dva zivota su nestaala.. Ljudi pamet u glavu

  6. #2081
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ne, kriva je policija.

    Znaju gdje su pravine, znaju gdje se ganjaju pile, znaju da su roditelji malo glupi i kupuju djeci motore i automobilcice, znaju da su ti klinci neizivljeni i da jedva cekaju da idu van kapije i da se prave mangupi da bi drugi klinci drkali na to.

    E, zasto ih nema na tim mjestima? Njihova pojava je dovoljna da komplet raja uspori.

    Dobro, pogine jedan koji je kriv za gluparije, ali sa njim pogine i ova jadnica, ni kriva ni duza.
    TAKUMI

  7. #2082
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    246
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Odje nije kriva policija, kriv je narod, svako oce da izigrava mangupa. Prodji kod Elmaga, 15 motora, od njih je 10 preko +500 kubika, a prosjek godina je 16-17. Znao sam da ce ovo da se desi, samo sam cekao trenutak.

    A djevojke, necu da grijesim dusu, stvarno vole 'brze motore'
    But if you never try, you'll never know..

  8. #2083
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,807
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Nije policija kriva, niti moze bit prisutna svuda. Kriv je nas mentalitet svi koji voze one zujalice voze po 200 po gradu a kad izadju na otvoreno tu laganica jer ih niko ne vidi.
    Niko ga ne dize na zadnji put ct, no svi od mashe do vektre. Ko da koga boli k.... Sto se on vozi na zadnji.

  9. #2084
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default


    I am so post-rock I shit sad birds.


  10. #2085
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ok je to, nego ja pricam da ti divljaci treba da brinu vise za sebe...

  11. #2086
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,353
    Thanks Thanks Given 
    1,176
    Thanks Thanks Received 
    250
    Thanked in
    123 Posts

    Default


  12. #2087
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,650
    Thanks Thanks Given 
    3,562
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radza-madza View Post
    Ako pričamo o istoj ulici ja ih često gledam prije europetrol pumpice redovno dvojica na motorima. Čak su juče oko 18h bili na toj poziciji...Kralja Nikole od trgovinske put ljetopisa pa to je Monza uveče...
    Vidjeh ih i ja baš dan prije udesa su bili dva na motor. U toku dana i uveče do 10-11. A nakon toga skoro nikad da ih nema. I tada to postaje trkačka staza za njih.
    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Koliko sam ja vidio sa slike u pitanju je Honda Pheaton (za neupućene radi se o skuteru od 150 kubika) tako da je pitanje brzine u ovom slučaju ... Prije bi se trebalo postaviti pitanje kacige, ako su je imali, da li je pravilno stavljena (zakopčana).
    Zato se i ogradih jer nijesam bio vidio koji je motor niti znam jesu li imali kacige ili ne. Kako god, njih dvoje nema i ne mogu se vratit u žive. Nadam se da je ovo dovoljna opomena za ostale vozače motora.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  13. #2088
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,460
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    583 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Femaman View Post
    Druze ti brines za samog sebe i svoj zivot, ne treba policajac to da radi, i njegovim pojavljivanjem pored puta da te 'nacera' da usporis
    Druže moj dobri, ja brinem ali onaj što mi ide iz drugog pravca možda ne brine. To je poenta moje priče.

    Ođe kazne izgleda ne pomažu puno jer se pola njih "završi" preko veze. Zato i kažem bolje policajac na neko vidljivo mjesto jer se svi mi cimnemo kad vidimo uniformu (čak i onu svjetleću gradske čistoće). Usporićeš, ako ne zbog sebe onda zbog nekog drugog.

    I slažem se ja da svako vodi računa o samom sebi, ali džabe ti si pažljiv ako ti naleti s druge strane neki divljan sa neispravnom šklopocijom ili kakvim oklopnim vozilom. A da ne pričamo o saputnicima koji stradaju češće od vozača koji prouzrokuje udes, nažalost.

  14. #2089
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    246
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ne mogu da vjerujem sta sam sinoc cuo, tjst. kako je doslo do pada.. Rece mi ovaj jedan drug, koji je poznavao i vozaca i djevojku ovu, da je ona 'igrala' na motor, a ko vozi motor zna i sam sta znace ta cimanja. Uglavnom, dok je on vozio ona se nesto 'pomjerala i igrala', onda su malo izgubili kontrolu i zakacili ili one stubice pored puta ili ivicnjak, nijesam siguran sad.
    But if you never try, you'll never know..

  15. #2090
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    Odje nije kriva policija, kriv je narod, svako oce da izigrava mangupa. Prodji kod Elmaga, 15 motora, od njih je 10 preko +500 kubika, a prosjek godina je 16-17. Znao sam da ce ovo da se desi, samo sam cekao trenutak.

    A djevojke, necu da grijesim dusu, stvarno vole 'brze motore'
    Sad si ubo pravo u centar... I ne, ne vole, nego se pale na motore. o.O

  16. #2091
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Podgorica, Old Airport
    Posts
    4,246
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Motor od 150ccm moze da ide 100 na sat lagano, tako da nije to uopste mala brzina. Ako su zakacili ivicnjak, to je to, tu nema vise price. Tragedija.

  17. #2092
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    Ne mogu da vjerujem sta sam sinoc cuo, tjst. kako je doslo do pada.. Rece mi ovaj jedan drug, koji je poznavao i vozaca i djevojku ovu, da je ona 'igrala' na motor, a ko vozi motor zna i sam sta znace ta cimanja. Uglavnom, dok je on vozio ona se nesto 'pomjerala i igrala', onda su malo izgubili kontrolu i zakacili ili one stubice pored puta ili ivicnjak, nijesam siguran sad.
    ja mislim isto da su sve to price pricine , vozili su u 3h ujutro , bili sami , niko ih nije vidjeo , tako da narod moze samo naglabati sta i kako se desilo. Istina je da je brzina sigurno bila malo veca i pitanje je i jesu li uopste imali kacige
    Ko ce ga znati sto se desilo . U svakom sl. zali bioze dva mlada zivota i te njihove porodice. Ova mala je iz moga komsiluka i znao sam je iz vidjenja bila je bas cura za primjer
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  18. #2093
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    246
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Ne kazem da je istina, ali isto tako i po malo vjerujem u ovo, valjda su bili negdje na zurku. Uglavnom, kako god i sta god da se desilo, greota je i stvarno ne mogu da vjerujem da ovaj narod vise nece da se unormali, svaki dan se gine i opet svi nesto luduju.
    But if you never try, you'll never know..

  19. #2094
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,907
    Thanks Thanks Given 
    930
    Thanks Thanks Received 
    1,312
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    pa rece ova komsinica sto je bila sa njima da su bili zajedno u lokalu sa drustvom i da su njih dvoje posli da se provozaju i kao doci ce odmah
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  20. #2095
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ne može bez opreme na motor, ja bez kacige i jakne ne idem pa i kad se samo po gradu vozimo. Ovi u kola rijetko obrate pažnju na motor, a i kad nas vide redovno nam ulijeću kao da mi možemo magično kroz njih da prođemo.. ali eto makar ovo što je do mene sam odradila,a to je obavezno oprema sva. Ne znam što je ođe bilo i što god da je ovo je tragedija, ali izgleda da đeci treba pokazivati slike nesreća ili u mrtvačnice da vide kako izgledaju ljudi koji imaju udes bez ikakve opreme, slike njihovih vršnjaka pa možda se osvijeste malo, možda shvate da treba kroz grad paziti i nositi opremu pa i kad hoće ' samo krug da ufate'
    Are you suggesting coconuts migrate?

  21. #2096
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Pa putevi su za automobile, ne za motore. Vi samo smetate.
    TAKUMI

  22. #2097
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bili su pjani...

  23. #2098
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako znas?
    TAKUMI

  24. #2099
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,152
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    246
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Tu informaciju sam i ja dobio, zato sam i rekao da su bili zajedno na zurku..
    But if you never try, you'll never know..

  25. #2100
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,935
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rekla prijateljica, sestra joj je bila u smjenu kad je primljena ta mala...

Page 84 of 991 FirstFirst ... 347480818283848586878894134184584 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •