Ako je kupe nema ih mnogo sivih...
f6
Aj pogodi ko ce to da plati![]()
f6
1. Ja
2. Ti
3. Moj otac
4. ...
TAKUMI
Ma nece, ipak su odlucili da ga poprave, torque converter je samo, nekoliko soma eura, sića je to.
TAKUMI
Ovi vozaci Audija nisu normalni:
Vozač tokom ulične trke pregazio majku sa četiri mala sina
http://www.vijesti.me/Svijet/139597-clanak-139597
TAKUMI
Pa jesu, vidis da se trkao sa Hondama...
TAKUMI
nothing comes from violence and nothing ever could
Kad pomenuste bus i ludu voznju - je li ok satnica PG - Dobrakovo 2h busom?
I am so post-rock I shit sad birds.
Prebrzo ja mislim...
Prebrzo je to, cesto sam se vozio na toj relaciji, i sve ispod 2:30 je prebrzo. Taj je letio.
to je prosječna oko 60-65km tako da nije prebrzo, a i moguce je samo uvece oko 3-4 kad nema uopste guzve...
2 sata busom ta dionica? a cega nije prebrzooo, drugo 65km/h prosjek moze bit jedino da ga ne ufati ni jedna kolona usput, sto je teoretski moguce jedino oko 3-4 ujutro mada i tad u ovo soba godine ima saobracaja.
Sent from my iPhone5 using Tapatalk
Toga vozaca valja jebat u usta. To je sramota. Ja autom vozim 3h do granice.
TAKUMI
Pa poznavajuci tatu to ce se vjerovatno dokazat nekako...
A ja mislim da mora u tvorza nekoliko godina, i to bi bilo OK za njega, mada on bi mogao da se ubije lagano, koji ce mu klinac takav zivot?
TAKUMI
Sto ne kazes sad, vidji vozače bmw-a?
Sent from my iPhone using Tapatalk
TAKUMI
There are currently 15 users browsing this thread. (0 members and 15 guests)
Bookmarks