Page 69 of 991 FirstFirst ... 195965666768697071727379119169569 ... LastLast
Results 1,701 to 1,725 of 24767

Thread: Crash / sudari u CG

  1. #1701
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    PG/SV
    Posts
    3,486
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Jes vlast je kriv sto je ovaj vozio neprilagodjenom brzinom. Ova krivina je inace dobro poznata svakom vozacu koji je tuda prosao makar 2x kao vrlo opasna i da se mora prilagoditi brzina prije same krivine! Sigurno je isao oko 80 onom nizbrdicom i posle kasno poceo da koci sto je proizvelo da pici pravo dolje.
    Da li upravo branis makadame koje nazivamo "putevima"?

  2. #1702
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,197
    Thanks Thanks Given 
    775
    Thanks Thanks Received 
    642
    Thanked in
    299 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    mislim da se ovo o cemu ti pises desilo na jedna drugi most, na sami ulaz u platije gledajuci iz pravca Kolasina.
    sjecam se i ja odlicno situacije, cak pozudano znam da je taj nesrecni vozac zbog toga sto nije mogao da gleda dolje u provaliju stavio cebe da sofersajbnu.
    most na kom se to desilo se zove Pjenavac.
    Upravo ovo htjedoh napisati, znam da sam mali bio, ali se sjećam ovog dijela sa ćebetom na šoferšajbnu... Platije nisu ništa gore nego naši ostali putevi... S tom razlikom što Platije ne praštaju grešku... ps. Zaista je cirkus što se radi sa našom infrastrukturom puteva... Evo npr Jadranska magistrala, od HN do Bara, više liči na makadam nego na normalan put... Svako malo rupe, neravnine, izbočine... Kad uzmemo u poređenje isti taj put na relaciji Dubrovnik - Neum, ogromna razlika, nigdje rupe, nigdje neravnine, nigdje auto da poskoči... Dakle još jednom, hvala Vladi CG...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  3. #1703
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    28,653
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    5,862
    Thanked in
    2,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Postoji li ikakav znak pred tu krivinu? NE,i ko je tu kriv?ja ili ti ili neko ciji je to posao?



    Ne uopšte nema znaka. Ne znam što predstavljalu crne strelice udesno okačene na stijenu prije krivine i par znakova prije mosta što je bilo i autobus ih većinu ponio. Da nije možda photoshop u pitanju? Muka mi je da tražim druge fotografije na kojima se vidi znak.
    Najlakše je reć nije ih bilo. :roll: Malo samo obraza i ljudskosti ne fali imat. Jer ovakvim i sličnim konstatacijama svjesno ili ne neko stavlja omču oko vrata tamo nekom putaru koji radi na ovim dionicama postavlja znakove i slično. A on kukavac ne može sam izmislit znak niti ga postavit ako mu ga država ili neko ne obezbijedi.

    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #1704
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,353
    Thanks Thanks Given 
    1,176
    Thanks Thanks Received 
    250
    Thanked in
    123 Posts

  5. #1705
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    prije samog tunela ima znak ogranicenje na 40kmh i znak upozorenja.
    Posle tunela jedno dva metra dugacke strelice za skretanje u desno..
    the World's leading dance event
    Sensation


  6. #1706
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    .../localhost/
    Posts
    6,381
    Thanks Thanks Given 
    54
    Thanks Thanks Received 
    321
    Thanked in
    81 Posts

    Default

    the World's leading dance event
    Sensation


  7. #1707
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Martin Mcfly View Post
    Zajebavas li se da vozacu nista nije bilo?!

  8. #1708
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,353
    Thanks Thanks Given 
    1,176
    Thanks Thanks Received 
    250
    Thanked in
    123 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Zajebavas li se da vozacu nista nije bilo?!
    Osim ako ne lažu

  9. #1709
    Join Date
    May 2010
    Location
    Boka Kotorska HN♥️
    Posts
    4,099
    Thanks Thanks Given 
    639
    Thanks Thanks Received 
    654
    Thanked in
    408 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Martin Mcfly View Post
    A gepek ko nov

  10. #1710
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    43,057
    Thanks Thanks Given 
    4,958
    Thanks Thanks Received 
    8,932
    Thanked in
    4,313 Posts

    Default

    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #1711
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NikolaPGcity View Post
    prije samog tunela ima znak ogranicenje na 40kmh i znak upozorenja.
    Posle tunela jedno dva metra dugacke strelice za skretanje u desno..
    Upravo tako brate.
    Cak i da mu je ovaj djecak istrcao ili tako nesto (sto citam neke verzije na vijesti) sa 40km bi totalno bezbjedno ukocio. Problem jedini ovdje je neprilagodjena brzina. Ne branim vlast niti kazem da su nam putevi med i mlijeko ali samo kazem da ne treba govoriti nepravedno jer 99% slucajeva kroz moracu sto zivot izgube je ljudski faktor.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  12. #1712
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by John Cena View Post
    Oni ovdje pokazuju da je autobus preticao?Odakle sad ta verzija?
    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Da, to i ja pomislih kad vidjeh snimak. U pocetku kad sam cuo da je onaj nas djecak povrijedjen, palo mi je na pamet da on nije istrcao a da je kukali vozac krenuo da ga izbjegne.


    Sent from my iPhone5 using Tapatalk
    Ovo samo mogu naši novinari! Prvog dana, 3 sata nakon nesreće pošto su naši novinari, pametni, saznali da je dijete koje je stradalo naše dijete, a ne rumunsko iz autobusa, odah je nekom od mozgova palo nam da je dijete na put jedino moglo bit smetnja, zajedno sa tatom mu, i da su vjerovatno oni bili uzrok nesreće!!!
    Naši vrli novinari su tom dječaku i njegovome ocu, ladno, ne trepnuvši, prikačili na savjest 18 mrtvih i 30 ranjenih!!!

    Ima li normalnoga stvora koji će u ovakvoj nesreći nagađanja staviti kao vjerodostojne informacije?! Zato se vi sad čudite "okle sad preticanje, to niko niej pominjao?!"
    nije, jer naš novinar nije ni pomislio da je rumunski vozač pogriješio, no je naše osmogodišnje dijete krivo! Lijep su mu teret pripremili! PIH na naše novinare, no sreća te imaše Rumuna koji su sat nakon nesreće tim istim nesojima dali intervju i rekli da je autobus JURIO!
    E da sam na mjesto tate, svi koji su ovakvu vijest prenijeli bi bili tuženi!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  13. #1713
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,146
    Thanks Thanks Given 
    431
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    121 Posts

    Default

    Bjese na dnevnik, neki od putnika je rekao da je vidio djecaka kako prelazi cestu kad je autobus izasao iz tunela, to je poslednje cega se sjeca...

  14. #1714
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja imam osjecaj da je ovaj fahrer vozio brzo, iz tunela je izašao sa prasnjavim gumama, ovamo je bilo mokro i klizavo i prijatno.
    TAKUMI

  15. #1715
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    135
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bio je blizu granice oko 3 sata(tako nesto) a na Miosku oko 5,pregrijao i ostao bez kocnica.......
    Za nemoguce mi je potrebno kratko vrijeme, sve ostalo zavrsavam odmah !

  16. #1716
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    32,358
    Thanks Thanks Given 
    6,184
    Thanks Thanks Received 
    13,693
    Thanked in
    5,188 Posts

    Default

    Nije mi jasno kako ne mogu nac kutiju? Nagadjam ali zar ne postoji standardno mjesto dje moze bit uglavljena, ojacana nekako da ne ispadne, bas zbog situacija kakva je ova?


    Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  17. #1717
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moce je nac kad izvade autobus...
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  18. #1718
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,642
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ja sam View Post
    Bio je blizu granice oko 3 sata(tako nesto) a na Miosku oko 5,pregrijao i ostao bez kocnica.......
    Kakve kocnice? On ima retarder koji nema veze sa kocnicama.



    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nije mi jasno kako ne mogu nac kutiju? Nagadjam ali zar ne postoji standardno mjesto dje moze bit uglavljena, ojacana nekako da ne ispadne, bas zbog situacija kakva je ova?


    Sent from my iPhone5 using Tapatalk

    To ti je komplet instrumentabla. Unutra je tahograf, koji im nece otkriti (skoro) nista.
    TAKUMI

  19. #1719
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ovo samo mogu naši novinari! Prvog dana, 3 sata nakon nesreće pošto su naši novinari, pametni, saznali da je dijete koje je stradalo naše dijete, a ne rumunsko iz autobusa, odah je nekom od mozgova palo nam da je dijete na put jedino moglo bit smetnja, zajedno sa tatom mu, i da su vjerovatno oni bili uzrok nesreće!!!
    Naši vrli novinari su tom dječaku i njegovome ocu, ladno, ne trepnuvši, prikačili na savjest 18 mrtvih i 30 ranjenih!!!

    Ima li normalnoga stvora koji će u ovakvoj nesreći nagađanja staviti kao vjerodostojne informacije?! Zato se vi sad čudite "okle sad preticanje, to niko niej pominjao?!"
    nije, jer naš novinar nije ni pomislio da je rumunski vozač pogriješio, no je naše osmogodišnje dijete krivo! Lijep su mu teret pripremili! PIH na naše novinare, no sreća te imaše Rumuna koji su sat nakon nesreće tim istim nesojima dali intervju i rekli da je autobus JURIO!
    E da sam na mjesto tate, svi koji su ovakvu vijest prenijeli bi bili tuženi!
    Na intervjue rumuna,2 osobe su rekle da je vozac jurio a jedna zena(koja je bas u ocajnom stanju bila) rekla da je vidjela dijete na sred puta i da se dalje nista ne sjeca,a do sad sam cuo 10 verzija prica,i po meni da je preticao auto kao sto su ovdje prikazali na snimak valjda bi taj vozac auta mogao nesto reci?!Ne znam cemu se cudis stvarno.Ovo se mora saznat sta je i kako bilo,najgore je sto je tada porosila kisa tako i da je kao sto neko rece isao 40 na sat i da je vidio dijete,autobus mogao da ukoci,kako da ne samo bi dobio u toj situaciji skije i nista drugo.

  20. #1720
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,737
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni su onaj otac i sin najsumnjiviji ...
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  21. #1721
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Meni su onaj otac i sin najsumnjiviji ...
    Evo posto ovdje svi sve znaju,pa da widim moze li mi ko objasnit sledece.Mali je izjavio da je autobus presao preko njega,a otac je izjavio da ga je povukao i da je malog udario autobus.Sto je tu bilo udario ga je ili je presao preko njega?Drugo,kako autobus moze da predje preko njega a da njemu prakticno nista ne bude?i trece,zasto je mali rekao ocu cim je "ustao" AJMO MI ODAVDE?!Ovo zadnje mi je najvise sumljivo
    Last edited by John Cena; 26-06-13 at 17:56. Reason: pravoposina greska

  22. #1722
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    18,568
    Thanks Thanks Given 
    2,100
    Thanks Thanks Received 
    3,736
    Thanked in
    1,571 Posts

    Default

    Mali treba da odgovara kao masinovodja
    f6

  23. #1723
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    30,041
    Thanks Thanks Given 
    12,517
    Thanks Thanks Received 
    2,360
    Thanked in
    1,205 Posts

    Default

    vi stvarno nijeste normalni kad se sprdate sa ovim...molim vas da se uozbiljite
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  24. #1724
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    South east
    Posts
    8,042
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    vi stvarno nijeste normalni kad se sprdate sa ovim...molim vas da se uozbiljite
    Ja sam za promjenu ozbiljan,pa evo mi odgovori na ova 3 pitanja sto sam postavio

  25. #1725
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,906
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Eo

    Iz olupine rumunskog autobusa izvađen tahograf

    http://www.vijesti.me/vijesti/iz-olu...-clanak-135831

    I am so post-rock I shit sad birds.


Page 69 of 991 FirstFirst ... 195965666768697071727379119169569 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Similar Threads

  1. CTR - Crash Team Racing
    By Madzi in forum Game Server CG
    Replies: 69
    Last Post: 25-01-15, 06:14
  2. Sudari i taksisti
    By rain_wind_storm in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 21
    Last Post: 07-05-10, 15:21
  3. win xp explorer crash !?!
    By pSy_dEviL in forum Software
    Replies: 8
    Last Post: 05-04-04, 15:57
  4. Crash Cars...
    By Zabranitty in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 26-03-04, 19:56

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •