Ko vam je taj EKV?
Ada EKV je sam pričao da mu auto troši 10 i više po gradu![]()
Ko vam je taj EKV?
Ljudi, mozda je off topic..opklada je u pitanju pa da pitam. Kladio sam se da audi a4 1.8tfsi novijeg godista mora da trosi preko 8l pa me zanima ako ko ima to auto da potvrdi...???
http://suchen.mobile.de/auto-inserat...eatures=EXPORT
dobro su mu rekli
1.4 75konja pezo 207, ne moze mi ispod 10, tako da se ne cudis...
Golf 6 1.6 tdi 1.7 potrosnja.
Sent from my SMART_HD using Tapatalk 4
Djedov golf 2 1.3 benz presao 139000 hiljada potrosnja 7,00-8,00
sent from my Nokia 3310
Golf 2 prešao 139000? Koliko je godina staro to auto?
E ispod ovoga ne moze da jebe oca,bar ne ovo auto
![]()
to je kad je gas pushten totalno kad bi ga da skochilo bi na 30
Pa vidis da je na 2k,na vr gasa,a nije mi problem da postavim i potrosnju 33.9 (tolko mi je najvise bilo do sad)
Taman ti je potrošnja kao temperatura...
S4 ima prelijepu liniju nema sto..
There are currently 3 users browsing this thread. (1 members and 2 guests)
Bookmarks