A okle, ja mislim da zabjelu ne odgovara da udje u prvu ligu. Treba placat sudije, delegate, okle para?
Takva je prica bila prije neku godinu kad su isto trebali da igraju baraz pa su ga namjerno izbjegli.
A okle, ja mislim da zabjelu ne odgovara da udje u prvu ligu. Treba placat sudije, delegate, okle para?
Takva je prica bila prije neku godinu kad su isto trebali da igraju baraz pa su ga namjerno izbjegli.
Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.
There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)
Bookmarks